Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 3 - trzy kwadranse z trybem multiplayer

122 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2011 o 21:40, Niesiej napisał:

ja potrafię wymienić 15odnosnie bf3


dawaj, nie chce zajmować stanowiska w odwiecznej wojnie, ale rozwój serii Call of Duty jest wprost proporcjonalny Do rozwoju Battlefielda(MW1,MW2,MW3 >>> BFBC2,BF3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niesiej...

hmm nad bf3 zastanawialem się tylko czy opłaciłoby się kupić. rozgrywka bądź co bądź dla mnie nudnawa... w cod uo nawet jak były pojazdy to grało się na tych mniejszych bo nudy były.. latanie połowy mapy żeby kogoś zabić..
hmm ulepszony silnik zniszczeń.. jak dla mnie zabawa na 30 minut... pojazdy, samoloty?... na małej mapce praktycznie bez sensu.. na dużej.. zapewne jak się przyfarci i się jakiś zdobędzie.. a i tak wole starą dobrą snajperkę..
fakt lubię szybką rozgrywkę w którą możesz pograć od 5 minut do kilku godzin...

poza tym nowy cod to nowe rzeczy do odblokowania: wyzwania, poziomy, bronie, kamuflarze....a tak naprawdę to chodzi by być najlepszy. cod 1 i uo to w dużej mierze mody... cod 4 mody praktycnie są zdominowane przez zwykle serwery...

poza tym dla kogoś kto nie kupuje wszystkich nowych gier to zakup strzelanki raz na 2-3 lata [cod w ciemno zapewni mi taką zabawę] to dobry wybór....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na RAGE i Batman:AC bo to co z tym BF i CoD się dzieje to przechodzi wszelkie pojęcie. BF3 to praktycznie BF2 z nową grafiką choć usprawnienia w gameplayu są jak najbardziej widoczne więc spoko pod tym względem niestety wymaganie origin (pomijaj oczywistą kwestię spyware) bo to po prostu EADM2 a jak EADM działał niech to gęś kopnie i już to widzę jak to będzie z oringin. CoD mnie nie obchodzi bo tylko Black ops coś ważnego dodał(nie wierzę że to piszę) -cod points, gry hazardowe, ulepszoną customizację oraz usunięcie tych pierdołuwatych ulepszeń jak zginiesz kilka razy pod rząd bez zdobycia fraga a w MW3 powrót do najbardziej porypanych rozwiązań czyli cofanie się w rozwoju. Na Rage czekam bo wymiotować mi się chce gier na modłę o poprawności usa bleee... oraz na B:AC bo jedynka bardzo fajna gra była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i stwierdzam że to nie jest MW3 tyklko to jest nowy zestaw map do multi za cene nowej gry.
Nawet im sie nie chciało interfejsu zmienic. I to nawet ani żdżebko. CoD to już żenada. B3 JEST NOWYM KRÓLEM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce hejtować, ale dla mnie to jest totalny syf. Rozumiem, że komuś się może podobać powtórka z rozrywki (po raz trzeci) no ale bez jaj, to co zobaczyłem to jest kpina. A szkoda bo mam prawie całą kolekcję Call of Duty (żałuję tylko wyrzucenia kasy na Black Ops''a). Widocznie teraz przyjdzie czas na BF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 22:52, xkarionx napisał:

Obejrzałem i stwierdzam że to nie jest MW3 tyklko to jest nowy zestaw map do multi za
cene nowej gry.
Nawet im sie nie chciało interfejsu zmienic. I to nawet ani żdżebko. CoD to już żenada.
B3 JEST NOWYM KRÓLEM !!!


Po co zmieniac cos co dziala i wyglada dobrze? :) Dodali killstreak bar jedynie bo tego brakowalo w poprzednich , tyle wystarczy, mnie tam smakuje ten kotlet mimo ze odgrzewany a BF3 na konsoli to kiepski zart wiec i tak alternatywy na grywalnego fpsa nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za oszuści,przecież to nowe mapy do MW2.A tak na poważnie to wiedza jak wciskajac stary,polukrowany chłam wydoić z ludzi kasę.Za to powinni dostać Nobla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 23:23, KsOrAn3 napisał:

Po co zmieniac cos co dziala i wyglada dobrze?

Pozostawię to bez komentarza i pójdę się napić... Inaczej. Jest mi po prostu przykro, że z CODa, kiedyś dobrej gry zrobiła się taka kpina. Przykro mi jest również, że są ludzie, którzy chcą się paplać w tym samym przez tyle lat.
Jako gracz PC dziękuję Ci za wspieranie rozwoju gier.

Masz Windowsa XP z domyślną tapetą wciąż ma PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 23:33, calwert napisał:

Co za oszuści,przecież to nowe mapy do MW2.A tak na poważnie to wiedza jak wciskajac
stary,polukrowany chłam wydoić z ludzi kasę.Za to powinni dostać Nobla.

Problem polega na tym, że tu nawet lukru nie ma... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to, co kocham, to jak ludzie nazywają BF3 odgrzewanym kotletem. Ludzie, nauczcie się, co tak naprawdę znaczy to słowo i jak wygląda odgrzewany kotlet. Podpowiem wam, spójrzcie na CoDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod do pierwszego MW, ew. zestaw mapek do MW 2. Ciężko uwierzyć, jak CoD z naprawdę szanowanej i bardzo lubianej kiedyś serii ( tak do MW właśnie ) zmienił się w seryjnego szmatławca. Naprawdę aż żal patrzeć jak twórcy bezmyślnie trzaskają co roku kolejne seryjne kloce i bezczelnie wciskają nam kit, że to najlepsze, co mogli stworzyć. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 23:34, byverter napisał:

> Po co zmieniac cos co dziala i wyglada dobrze?
Pozostawię to bez komentarza i pójdę się napić... Inaczej. Jest mi po prostu przykro,
że z CODa, kiedyś dobrej gry zrobiła się taka kpina. Przykro mi jest również, że są ludzie,
którzy chcą się paplać w tym samym przez tyle lat.
Jako gracz PC dziękuję Ci za wspieranie rozwoju gier.

Masz Windowsa XP z domyślną tapetą wciąż ma PC?



Zacznijmy od tego ze nie mam PC tylko Mac''a do pracy odkad nie gram na blaszakach wiec rozwoj gier na PC mnie ni to ziebi ni grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2011 o 20:31, Kajmal napisał:

> > A wy fanboye coda lepiej tak nie szczekajcie bo nic
> > nie macie ciekawego do piewiedzenia!

/.../

Dnia 04.09.2011 o 20:31, Kajmal napisał:

EE za co degrad 3.Wezcie się ogranijcie moderatorzy.Kogoś przezwałem???

Jeśli ktoś wyraża na temat jakiejś gry inną opinię niż Ty masz zwyczaj pogardliwego określania go fanboyem, to raz. Powiedzenie komuś żeby "nie szczekał" jest z całą pewnością obraźliwe, to dwa. Nie masz żadnego prawa mówić rozmówcy że nie powinien zabierać w danej sprawie głosu, to trzy.

Dnia 04.09.2011 o 20:31, Kajmal napisał:

Widzę że już tu się wogle nie można odzywać.A henrar nie prowokał swoim komentarzem.Śmiech na sali!!!

Nie słyszę śmiechu na sali, zaczynam natomiast podejrzewać że Ty albo nie widzisz nic niestosownego w obrażaniu rozmówcy albo też nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego że to zrobiłeś. Jeśli masz odnośnie swojego degrada jakieś pytania skieruj je proszę na formularz bo forum nie jest właściwym miejscem do omawiania tej sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Witamy, jesteśmy Infinity Ward i w dniu 7 listopada sprzedamy wam DLC o wysokości 32 euro, dodamy tylko nowe mapki i bronie,oraz kampanię na 4h. Pozdrawiamy!"

W tym roku już zakończyłem swoje zakupy. A po tym co się działo z Black Ops w ogóle straciłem zaufanie do tej branży [IW] jak również do Treyarch. i w ogóle do Activision. To wszystko.
Pozdrawiam B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować