Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 3 - trzy kwadranse z trybem multiplayer

122 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2011 o 17:20, Niesiej napisał:

czemu uważasz ze fanboyem jestem bf3, wypowiadam się tylko na forum.
Gdyby cod miał coś do zaoferowania to bym go chwalił

Pisałem ogólnie

Dnia 05.09.2011 o 17:20, Niesiej napisał:

na przykład gdyby miał dobrą kampanie z przynajmniej 8 godzinnym trybem single

To przechodź na wyższym poziomie trudności, innym niż rekrut. Takie same narzekania były na KZ3 a gdy grało się na trudnym to momentalnie czas się wydłużał. Swoją drogą, BF3 też nie będzie się mógł pochwalić w materii single''a ("nieco dłuższy od tego z MW2" http://www.ps3site.pl/hot-dice-w-battlefield-3-wolimy-zaoferowac-6-godzin-intensywnych-wrazen-niz-12-godzin-ziewania/84480)

Dnia 05.09.2011 o 17:20, Niesiej napisał:

gdyby miał multi na poziomie, a nie kalke z przed roku, inaczej kopie ksero z przed roku


Chwila, chwila, a to BF3 coś nowego ma? Nie jest kalką BF2 i BC2 z rozwiązaniami z CoDów (m. in. zdobywanie rozszerzeń do każdej broni z osobna)? O czymś nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 16:36, gogiell napisał:

/..../ - M-I
Nie 64x64, a 32x32. Tak samo, kto powiedział, że w CoDa będzie dało się grać tylko 4x4?

Wiesz co, zamiast kupować sobie Bf3 zainwestuj w słownik.


wymagania tak są chore, ale chociaż Ea nie boi sie o serie jak Acti-bliz o coda. tu się musi ze mną nawet fanboy zgodzić
eh co do mult zacznę od tego ze na pc mozna sobie na to pozwolić na konsolkach mniej
Co do Crysisa to gra i seria świetna, tu przynajmniej czuć zmianę silnika, anie jak w cod silnik z 2005 czy nawet starsza wersja.
Co do słownika to forum czy program jak się pisze poprawnie jedno słowo, to samo mógłbym o reszcie powiedzieć, odnośnie temp-ej mózgownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 16:36, akodo_ryu napisał:

Trochę nie chce mi się odpowiadać na post o formie godnej 6-latka - sorry, ale pośpiech
to żadna wymówka, jak nie masz czasu, to uczysz się szybciej pisać, a można to robić
z pełną interpunkcją, odpowiednią składnią i poprawną ortografią. To, co pokazujesz,
to po prostu lenistwo - obrażasz tym innych uczestników dyskusji.

W sumie od strony merytorycznej też nie ma o czym gadać - weź sobie kartkę, podziel na
pół i zacznij wypisywać po jednej stronie "nowe rzeczy w MW3", a po drugiej "nowe rzeczy
w BF3". Może to kwestia słabego marketingu, ale ja naprawdę nie słyszałem o żadnych godnych
uwagi nowościach w BF3 - ładna grafika, duże mapy, dużo ludzi w trybach objective, sporo
mniej w TDM (32 chyba). Zniszczenia wydają się ciekawe, ale w "żywej" grze jeszcze ich
nie widzieliśmy.
MW3 - tak jak mówiłem. Znacznie zmieniony i rozszerzony system killstreaków, zmiany w
balansie, rozszerzenie liczby graczy w TDM (do 24 zdaje się), przynajmniej jeden zupełnie
nowy tryb rozgrywki (kontynuując tradycję z BlOps''a) i możliwość tworzenia własnych
trybów. Jak sam wspomniałeś - możliwe, że będą dedyki z prawdziwego zdarzenia - ten argument
akurat jest u mnie "na zero", bo ta funkcja mnie nie obchodzi i nie uważam jej za szczególnie
potrzebną poza rozgrywkami klanowymi, ale niech i tak będzie.
Do tego poprawiona grafika - oczywiście nie na poziomie BF3, ale zawsze to krok do przodu.
Z grafiką wiąże się kwestia konsol - spora część prasy będzie pewnie recenzować BF3 na
X360/PS3 i tam jest też większość potencjalnych odbiorców: 30fps i znacznie bardziej
zbliżony do CoDa "scope" wcale na korzyść dzieła DICE nie będą tu przemawiały.

Nic nie wskazuje, żeby CoD miał zasługiwać na mniej niż 8 - to szybciej BF3 może nie
podołać oczekiwaniom (nie twierdzę, że tak się stanie, po prostu jest IMO taka szansa),
ze względu na brak nowości od strony rozgrywki i wylądować w okolicach 8 w niektórych
recenzjach.


mam gdzieś twoje kartki powiem ci jedno słowo jak jesteś rozumny to szczaisz BF3? vs Codmw3? : INNOWACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 16:37, Henrar napisał:

Swoją drogą, skąd ci fanboje BFa biorą te informacje, że w BF3 będzie grać 64 na 64 graczy?
To jest po prostu niesamowite :O

po prostu powołują się na starą informację bo miała być możliwość gry na 128 osobowych serwerach ale zrezygnowano z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:42, Numenpl napisał:

> Swoją drogą, skąd ci fanboje BFa biorą te informacje, że w BF3 będzie grać 64 na
64 graczy?
> To jest po prostu niesamowite :O
po prostu powołują się na starą informację bo miała być możliwość gry na 128 osobowych
serwerach ale zrezygnowano z tego.



dokładnie na targach grano 64 na 64 graczy (w bf3)
Ba już napisze można to wyczytać z popularnego czasopisma o grach pc ba da się.

edit, o cod jest mała zmianka 4 na 4, odebrałem to bardziej tak ze redaktor(zy) sie nudzili ( w codzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:35, Niesiej napisał:

/.../ odnośnie temp-ej mózgownicy


Po pierwsze proszę ciąć cytaty a po drugie proszę pisać tak by można było zrozumieć o co ci chodzi, a po trzecie proszę nie obrażać innych użytkowników Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:56, Isildur napisał:

> /.../ odnośnie temp-ej mózgownicy

Po pierwsze proszę ciąć cytaty a po drugie proszę pisać tak by można było zrozumieć o
co ci chodzi, a po trzecie proszę nie obrażać innych użytkowników Ostrzeżenie.

morze słabe wyjaśnienie, ale jak niektórzy nie u mią pojąc pewnych rzeczy to jak pisać już lżej się nie dało napisać


Wracając do bf3 sorki złe doczytałem nie byłem na bierzoco z niusami bf3 zwracam honor max 64 graczy w trybie multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:38, Niesiej napisał:

mam gdzieś twoje kartki powiem ci jedno słowo jak jesteś rozumny to szczaisz BF3? vs
Codmw3? : INNOWACJE

Czyli jednak jesteś po stronie CoDa, bo IMO wnosi więcej innowacji, niż to co dotychczas ujawniono ws. BF3 jak rozumiem? (Gdybyś przeczytał cały post, zamiast rageować, to byś wiedział że to był mój główny argument w tej dyskusji)

A dla Ciebie też mam jedno słowo: ortografia... Chryste - po 2+ błędy w jednym słowie? Chyba przesadziłem przypisując Ci wiek 6 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:25, Henrar napisał:

Chwila, chwila, a to BF3 coś nowego ma? Nie jest kalką BF2 i BC2 z rozwiązaniami z CoDów
(m. in. zdobywanie rozszerzeń do każdej broni z osobna)? O czymś nie wiem?


BF3 ma sporo dobrych rozwiązań z innych tytułów (BC2 + BF2) połączonych w jedno, z dodatkiem świetnej grafiki. I cokolwiek by nie mówić (czy to mało czy dużo) jest to i tak więcej, niż ma MW3.

Natomiast nie rozumiem, dlaczego tak z uporem maniaka, gdy padnie jakiś argument przeciw MW3, od razu replikujesz w stylu "A BF3 to co?". Czy to, że BF3 nie ma lepiej (w takiej czy innej materii) oznacza automatycznie, że w takim razie w MW3 jest ok?

Bo powoli przestaję nadążać, do czego Ty w zasadzie dążysz, co chcesz swoimi postami wykazać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF 3:
- 32vs32 PC
- 12vs12 Console.

CoD MW 3:
- max 32 players (on server) Pc/Console

I BF 3 i CoD do mnie nie przemawiają czekam już tylko na Rage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 18:10, L33T napisał:

BF 3:
- 32vs32 PC
- 12vs12 Console.

Nie zapominajmy też o tym, że 32vs32 tylko w Conquest, w innych trybach 12vs12.

Dnia 05.09.2011 o 18:10, L33T napisał:

I BF 3 i CoD do mnie nie przemawiają czekam już tylko na Rage.

Ja czekałem na Dead Island, a tu klops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 18:08, akodo_ryu napisał:

> mam gdzieś twoje kartki powiem ci jedno słowo jak jesteś rozumny to szczaisz BF3?
vs
> Codmw3? : INNOWACJE
Czyli jednak jesteś po stronie CoDa, bo wnosi więcej innowacji, niż to co dotychczas
ujawniono ws. BF3 jak rozumiem?

A dla Ciebie też mam jedno słowo: ortografia... Chryste - po 2+ błędy w jednym słowie?
Chyba przesadziłem przypisując Ci wiek 6 lat...

nie jestem bo żadnej ze stron, gra Ea mi przypada, ma długie single, tak kupuje tą gre, a mw3 spirace lub u sąsiada zagram, tak spirace, bo grosza nie dam, darmozjadom, bo jestem ciekaw jak spartolą single.

Co do innowacji chodziła mi jaka ta gra je ma, tylko mi niemów o jakiś kilstreakach i dlc-ach itd bo to żadne usprawnienia ja nie chce gry demo z podkręconą grafiką i z jednym trybem nic niewartym.
BF3 pcha pc na przód, a w cod mw 1,2,3 stoimy w miejscu. I acti się śmieje ze wciska nam śmieci za grosze

nie wiem ile ty masz lat ale ja nie jestem 6ciolatkem i wiem co to kotlet (miało być takie coś brązowe ale moderator zaś by sie wpienił)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 18:10, L33T napisał:

BF 3:
- 32vs32 PC
- 12vs12 Console.

CoD MW 3:
- max 32 players (on server) Pc/Console

I BF 3 i CoD do mnie nie przemawiają czekam już tylko na Rage.


Dokładnie tak też czekam na gre ID na Rage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra za słaba, żeby kupić, a za dobra, żeby jednak spiracić i grać...
Tak się pogrążyłeś tymi śmiesznymi, podwójnymi standardami, że pozbawienie Cię możliwości wypowiedzi na forum wydaje się być dużo mniej szkodzącą Ci konsekwencją.

BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po stronie RAGE''a i Bioshocka Infinite, ale śmieszy mnie to, gdy ktoś mówi o rewolucji w przypadku BF3 nie zauważając, że MW3 i gra EA to jedno i to samo z pewnym wyjatkiem - BF3 wygląda lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 18:17, Dared00 napisał:

Nie zapominajmy też o tym, że 32vs32 tylko w Conquest, w innych trybach 12vs12.


32vs32 to w Conquest 64, w pozostalych bedzie to 16vs16, a nie - jak blednie podales - 12vs12.

@akado_ryu:

no dobra, wezmy (jak sugerujesz) kartke i wpiszmy, czym tworczo BF3 rozwija swojego poprzednika, BF2.

- tryb single (w BF2 tego nie bylo)
- system zniszczen (jak wyzej)
- nowe tryby gry (m.in rush, squad rush, dwa rodzaje conquesta itd)
- bardzo wiele nowych rodzajow broni (ktorych w BF2 nie bylo)
- system ulepszen broni
- system ulepszen postaci i pojazdow
- nowy silnik graficzny!
- zmiany w mechanice rozgrywki (brak komendanta, zmienione dzialanie funkcjonowania druzyn)

Powiesz, ze czesc z powyzszych ulepszen byla w BC2? Owszem, ale w BC2 nie bylo:
- duzych map
- conquest 64
- nowe rodzaje broni (takze te, ktore byly w BF2)
- nowe rodzaje pojazdow (samoloty)
- zmiany w mechanice rozgrywki (m.in powrot do tzw. commo-rose czy tez dodanie lezenia, ktorego w poprzedniej czesci nie bylo)
- ulepszony silnik graficzny, silnik zniszczen

Tak wiec mozemy stwierdzic, ze zarowno w stosunku do BF2, jak i BC2 wprowadza wiele zmian, a takze rozwija te, ktore juz byly.

Teraz rzucmy okiem na na roznice miedzy MW2 a MW3:
- nowe tryby rozgrywki
- kilka nowych broni
- z braku laku mozna dorzucic te killstreaki, ale przeciez to smiech na sali, zeby taki szczegol decydowal, czy jest to nowa gra...


Takie cuda wychodzily kiedys pol roku-rok po premierze podstawki, nazywaly sie dodatklami i kosztowaly okolo 70zl.

Jesli chodzi o ogolna "atrakcyjnosc", to szczerze mowiac dla posiadacza MW1 lub MW2 zdecydowanie bardziej oplaca sie kupic Black Ops - tam przynajmniej jest ta roznica, ze rozgrywka osadzona jest w innych czasach.

@edit : zwroce honor - MW3 od MW2 roznic sie bedzie takze dedykowanymi serwerami - to jest chyba jedyna faktyczna i widoczna roznica. Chociaz byla wprowadzona juz w BO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 18:42, Henrar napisał:

Jestem po stronie RAGE''a i Bioshocka Infinite, ale śmieszy mnie to, gdy ktoś
mówi o rewolucji w przypadku BF3 nie zauważając, że MW3 i gra EA to jedno i to samo z
pewnym wyjatkiem - BF3 wygląda lepiej.


Ale nigdzie nie pamiętam, by ktoś mówił o rewolucji gameplay''owej w BF3. Mówi się głównie o rewolucji graficznej, i z tym raczej trudno się nie zgodzić (mowa o wersji PC, konsole to inna bajka).

Natomiast co do tego, że BF3 i MW3 będą "jednym i tym samym" się zdecydowanie nie zgodzę. MW3 w multi to totalny chaos i wesoła napieprzanka. BF3 może nie będzie drugą ArmĄ, ale jeśli utrzyma poziom choćby BC2 (o BF2 nawet nie wspominając), to już będzie się ZNACZNIE od MW3 różnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 18:58, Tenebrael napisał:

Ale nigdzie nie pamiętam, by ktoś mówił o rewolucji gameplay''owej w BF3. Mówi się głównie
o rewolucji graficznej, i z tym raczej trudno się nie zgodzić (mowa o wersji PC, konsole
to inna bajka).

Natomiast co do tego, że BF3 i MW3 będą "jednym i tym samym" się zdecydowanie nie zgodzę.
MW3 w multi to totalny chaos i wesoła napieprzanka. BF3 może nie będzie drugą ArmĄ, ale
jeśli utrzyma poziom choćby BC2 (o BF2 nawet nie wspominając), to już będzie się ZNACZNIE
od MW3 różnił.



Obie gry to kalki poprzedniczek, o całkowicie różnej od siebie mechanice rozgrywki. BF to są długie próbujące mimikować realizm rundy natomiast CoD to arcade bez realizmu stawiający na szybką rozgrywkę. Porównywanie tych gier mija się z celem.


Śmieszne są niektóre tutaj wypowiedzi w stylu ,,jak nie lubisz BF3 to jesteś fanbojem CoD''a''''. Jakby jedna gra miała coś do drugiej ehh. Nie chcecie to nie kupujcie CoD''a tylko BF''a i vice versa (ew nie kupujcie obu :)) zamiast robić flame wars na temat co jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować