Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kompletna lista zespołów i lig z FIFA 12

26 postów w tym temacie

Dnia 05.09.2011 o 10:29, Bambusek napisał:

Ciekawe na ile będą aktualne składy polskich zespołów. Co prawda EA o to zawsze dbało,
więc powinny być najświeższe.


Myślę, że same składy będą w porządku, gorzej z odwzorowaniem zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo coś na temat czy będą w końcu komentowani "wszyscy" zawodnicy czołowych drużyn?

przykładowo w barcelonie nie był komentowany pedro i sergio, bądź to real ozil czy di maria, ławka rezerwowych to już w ogóle nie istniała w obu drużynach(poza wyjątkami 3-4 graczy łącznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 12:54, kyuko napisał:

wiadomo coś na temat czy będą w końcu komentowani "wszyscy" zawodnicy czołowych drużyn?

przykładowo w barcelonie nie był komentowany pedro i sergio, bądź to real ozil czy di
maria, ławka rezerwowych to już w ogóle nie istniała w obu drużynach(poza wyjątkami 3-4
graczy łącznie)

Wszyscy pewnie nie. Ja grając na Xboxie jakoś zawsze komentatorzy czytali nazwisko Ozila czy Di Marii. To samo z Pedro . Ja ogólnie chcialbym żeby w opcjach dało się włączyć komenatora angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 13:15, kyuko napisał:

grając na PC nie było właśnie ów komentarzy


Na PC nie ma prawdziwej fify. jest dużo gorsza, brak komentarzy, sypiąca grafika itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki, wie ktoś może jakie kary będą spotykały leaverów? Dziś na 6 meczy 4 gości mi uciekło gdy wysoko wygrywałem ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie nic, wczoraj grałem wygrywając 5;0 nastała 90 minuta, przeciwnik dotkął piłki zrobił pauze i wyszedł T_t mogliby ogarnąć tych leaverów np. 3 leavy ban na godzinę, 6 na dzień itd. licznik mógłby się resetować co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:01, Dark_elves napisał:

Ale jak to Fifa bez Primera Division? Prawie zawszę rozpoczynałem grę od sezonu
ligowego Realem.


Jakby nie patrzeć to Liga BBVA to inna nazwa Primera Division...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 17:04, SongoX napisał:

Jakby nie patrzeć to Liga BBVA to inna nazwa Primera Division...

Aaa bo Hiszpania jest niżej w tej w tym zestawieniu:) Myślałem, że to jest ustawione
alfabetycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować