Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

55 cali od Toshiby i 3D bez okularów

28 postów w tym temacie

Jeśli będzie to popularne i korzystać będzie z tego coś więcej niż tylko konsola (np. TV i filmy na płytach) to jak najbardziej tak. Okulary migawkowe to w moim odczuciu marna inwestycja do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 14:31, dudi_mati napisał:

Oczywiście że tak, ale za około 5-10 lat najwcześniej

ja stawiam, że 2-3 wystarczą, żeby ceny spadły do akceptowalnego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2011 o 14:43, piorko90 napisał:

3 lata to jest taka magiczna granica, że wymyślą coś BARDZEJ DUPER UBER innowacyjnego
a stare cenowo zacznie lecieć na łeb na szyję.

a to z pewnością, bo jak tamto spadnie do akceptowalnego poziomu to będzie coś nowego za 30.000 :)
bo chodzi ciągle o to by gonić króliczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3d bez okularów raczej nie przyczyni sie do rozpowszechnienia 3d w telewizji, nie z tą zaporową cenę. Szansę za to upatruję w technologii pasywnych okularów, ostatnio oglądałem taki tv od LG, cenowo nie odbiegał znacznie od innych tv (a ta niewielka różnica pewnie i tak wynikała z faktu "nowości"), obraz był całkiem przyjemny, cho rozdziałka w pionie jest dla obrazu 3d obcinana o połowę, to tak naprawdę tego prawie nie widać, a co najważniejsze, okulery są leciutkie, zgrabne.... i tanie, 10 sztuk za 70 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dawno temu w CD-ACTION było info o pierwszej nagrywarce DVD. Wyglądała jak odtwarzacz wideo i kosztowałą 13 000 zl :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie widze sensu. Za ile można kupić SUPER MEGA TV 52 cale z 3D ze zwykłymi (niemigawkowymi) okularami. Z tego co pamiętam do do 8tys można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stosunkowo dawno temu wyszło na jaw "postarzanie produktów". To, że teraz wypuszczają coś "innowacyjnego" chwilę po tym jak już to starsze technologicznie powiedzmy stanieje - imo - to nie przypadek ;) Po prostu czekają z wypuszczeniem tego w obieg :P Takie moje skromne dwa grosze w ten temat :P Jeżeli za te parę lat stanieją takie kolosy do akceptowalnej ceny, to czemu nie? Trzeba być za pan brat z nowinkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na takie telewizory to sobie mogą pozwolić tylko korporację, które żonglują dużymi kwotami. Do prezentacji itp. Zwykłemu szaremu człowiekowi nie jest potrzebny tv 55 calowy :P Trzeba by mieć duży salon :) Ale nie powiem, fajnie by się grało w takiego shootera :) Można poczekać na mniejsze ustrojstwa od Toshiby w 3D bez okularów to i cena będzie o wiele wiele mniejsza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam taki z okularami, więc tylko po to by je zdjąć nie będę zmieniał sprzętu.

A czy mi się tylko wydaje, czy ludzie nie zdają sobie sprawy, że pierwszy prezentowany model to jakby okręt flagowy serii, a za nim nadchodzą inne? Na przykład różniące się rozmiarami? Poza tym, czy nikt nie umie wejść na stronę jakiegoś sklepu i zerknąć, że telewizory im mniejsze tym tańsze? I ta degradacja cen wcale nie idzie proporcjonalnie do wielkości, tylko czasami znacznie szybciej? Ludzie, znajdźcie sobie prawdziwe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem gdzieś, że jakość tego 3D jest tragiczna. Ale to tylko pierwsza jaskółka. Tak czy inaczej takie modele są początkiem prawdziwej rewolucji 3D.
I ja bym obstawiał, że na gwiazdkę przyszłego roku takie coś już będzie dostępne w bardziej przystępnych cenach. Najdalej za dwa lata. To będzie na pewno szybciej wchodzić niż 3D na okulary. Zakładanie jakiegoś guf ... żeby film obejrzeć ... nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pseudo 3D jak coś ;/. Znów ludzie źle nazywają to co jest im pokazywane i jest zachwyt jak przy 3DS a potem mają ZONK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować