Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I jeszcze jeden klip z multiplayera Call of Duty: Modern Warfare 3

39 postów w tym temacie

Dokładnie, a admini to naprawdę jakieś dzieci. Gram sobie na serwie i widzę przeciwnika, to szybko na glebę i nawalam klienta, zabiłem go i już chcę wstawać a tu widzę inny wybiega więc leżąc zabijam go okazuje się, że to był admin i ban za co >? Za kampienie -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 14:23, Stalker69 napisał:

nie grać z polaki.


no co ty :D
przecież gra z polakami wychodzi na zdrowie
ilekroć jeden z drugim polaczkiem zaczną na ciebie jechać bo nie spodobał się im twój kill to płacze ze śmichu :D
miło popatrzeć jak polaczki się bulwersują a co drugie słowo na czacie zaczyna się na CH, KU itd no bo czego oczekiwać od ludzi którzy intelektualnie nie przekraczają poziomu tostera:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to to jest MW2/BlackOps z nowymi mapami...

Gry z tej serii mają jedną niezaprzeczalną zaletę: niskie wymagania sprzętowe. A przynajmniej do tej pory produkcje od Infinity Ward takowe miały (MW1, MW2). Treyarch ze swoim BO w tej kwestii się nie popisał. Czy MW3 również będzie miał niskie wymagania? Ciężko stwierdzić. IW to już nie IW. Dla mnie IW to teraz Respawn Entertainment, a to co pozostało pod dyktaturą Koticka, to odpady po eksplozji bomby atomowej.

A propos bomby, na tym gameplayu byłem święcie przekonany, że na końcu ten koleś z walizką odpala ładunek nuklearny, a tu lipa. Eksplozja jakaś taka mizerna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak oglądam coraz to kolejne filmiki o codzie mw3.. to chyba dochodzę do wniosku, żer poświęcę jedną grę na ps vite byle by to mieć... rozgrywka w cod4 była praktycznie doskonała [osobiście mi nic nie brakowało... a pojazdów jedynie z sentymentu do united offensive] a w nowym codzie jeszcze bardziej mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 14:43, Crew_900 napisał:

Dokładnie, a admini to naprawdę jakieś dzieci. Gram sobie na serwie i widzę przeciwnika,
to szybko na glebę i nawalam klienta, zabiłem go i już chcę wstawać a tu widzę inny wybiega
więc leżąc zabijam go okazuje się, że to był admin i ban za co >? Za kampienie -.-.


To dobrze, ze Cie wyj...l. Jestes jednym z meczacych typow graczy. Ten który widząc przeciwnika pierwsze co robi to wciska Z, rzuca jądra na glebe i uskutecznia metodę spray & pray. A nóż mnie nie trafi jak będe leżał i wpadnie mi dodatkowy trup na koncie. Nie lubie takich cwaniaków, bo nie zawsze w feworze walki mozna przycelowac w jego widoczny leb.

Kolejni to odpowiednio: nadpobudliwe dzieci z: FAMAS, fast reload, marathon. Jak oni mnie wk...ją, ciorają z przepakowanej broni praktycznie bez przeładowania. Szkoda tylko iż na filmikach niestety widać znowu fast reload. Jest to jeden z kilku idiotycznych pomysłów.

Ostatnim są pseudocwaniaki którzy z przycelowaną pukawką sterczą w choke pointach. A noż zdobędę jakiegoś killa zaraz przed tym jak sponiewiera mnie reszta.

Tego typu rzeczy irytują w CoD niestety. Zapewne w tej części też będą takie babole, które będą odbierać przyjemność z grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 14:26, Dared00 napisał:

> Grałem ze 3h w BO z free weekendu.
> z free weekendu
Tu jest twój problem.

Goście mieli lvle powyżej 1 prestiżu więc to nie byli ludzie z free weekendu. Na 1 poziom prestiżu nie da rady wskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 18:06, Crew_900 napisał:

Dziecko to nie graj jak cię wkurza.


Dlaczego od razu wyzywasz od dzieci osoby którym się coś nie podoba? W Codzie naprawdę jest wiele rzeczy które denerwują tak jak np. te wypisane przez golic i wiele innych. Ale w tej grze jest jakiś magnes który jednak co roku przyciąga kilkoma nowymi nowinkami a nie zmienioną formułą gry. Do premiery dostało około 2 miesięcy i mam nadzieję że jeszcze wiele ciekawych rzeczy się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 16:46, golic napisał:

To dobrze, ze Cie wyj...l. Jestes jednym z meczacych typow graczy. Ten który widząc przeciwnika
pierwsze co robi to wciska Z, rzuca jądra na glebe i uskutecznia metodę spray & pray.
A nóż mnie nie trafi jak będe leżał i wpadnie mi dodatkowy trup na koncie. Nie lubie
takich cwaniaków, bo nie zawsze w feworze walki mozna przycelowac w jego widoczny leb.

LOL! Wymiękłem :D Męczący typ graczy bo nie wbiega Ci pod celownik z wielką strzałką nad głową "TU STRZELAJ!" ?

Co innego jak leży i kampi przed respem, a co innego takie działanie jak opisał Crew podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zagrywam się w BO po necie i czekam na MW3 bo multi wymiata a co do tegosamości to się nie zgadzam bo MW2 ssało pałkę przez kamperów i kijowy balans. Liczę na to, że w 3 będzie masa rzeczy do multi do odblokowywania ustawiania i obsrywania się ze szczęścia. A hejterom palec w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 16:46, golic napisał:

Tego typu rzeczy irytują w CoD niestety. Zapewne w tej części też będą takie babole,
które będą odbierać przyjemność z grania.

No właśnie i to nie są rzeczy możliwe do wyłączenia na serwach jak tuby albo "gaymore''y". To, że ktoś się nagle kładzie i uzupełnia tym swój brak skilla to nie przestępstwo, nikt mu tego nie zabroni, tak samo jak campienia w kącie z AA12. Niestety jaka gra tacy odbiorcy i gracze w multi, dlatego tak wiele jest tego typu akcji i to się nie zmieni co najwyżej może jeszcze nasilić, dlatego jedyną opcją jest NIE KUPOWAĆ zestawu mapek do mw 1 jakim jest mw3 za cenę nowej gry :) Alternatyw jest wieeleee ;) Jedyna opcja żeby zachować zdrowe nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2011 o 13:19, Siberian_Husky napisał:

Co mi po grafice w BF jak będzie to to samo co CoD? Chociaż fakt, hype na obydwa tytuły
trzeba kręcić ;)


No właśnie w grze są największe różnice tej serii a nie w grafice ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować