Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 4 bez dyrektora działu kreacji

12 postów w tym temacie

Akurat o Halo nie trzeba się martwić 343 Industries da radę widać po porządkach jakie zrobiło jakiś czas temu w Halo Reach. A jedna osoba to nie cały świat.

PS. Patrząc na Halo Anniversary to aż chce się aby tak każdy remake wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kilku latach doszedłem do punktu, w którym nie byłem już dłużej podekscytowany tym projektem

W sumie dobrze, że tak postąpił, ładnie z jego strony - nie ma nic gorszego jak "wypalony" gość ślęczący nad jakimś konkretnym projektem, nie mający juz do tegoż projektu serca.

A sam też jestem ciekawy jak sobie nowa ekipa (no nie do końca taka nowa - trzon 343 Industries to byli pracownicy Bungie) poradzi.

Sam jestem dość umiarkowanym fanem serii - za wyjątkiem Reach''a,na którym wreszcie położyłem łapy - jest genialny. Chylę czoła przed programistami Bungie - maksymalnie prostymi środkami wyeliminowali ten lekki kicz i patos, który mnie troszkę drażnił w poprzednich częsciach ;-) Reach momentami zachacza wręcz o hard sf - miodzio :)

W sumie to chętnie zobaczyłbym znowu w akcji Noble Team (tak, wiem z oczywistych względów jest to niemożliwe), zamiast Master Chief''a z jego patetycznymi komentarzami ;-) Heh, no ale nie można mieć wszystkiego - oby choć zachowany został poważniejszy klimat, a nowej ekipie życzę, żeby przeskoczyli poprzeczkę, którą Bungie zawiesiło wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mocne zdarzenieXDMam nadzieje że dobrze wykorzystają czas na grę bo mam ogromne nadzieje a teraz trochę się niepokoje.Cóż....Powodzenia.Kibicuje,na ale najpierw zerwanie współpracy Bungie a teraz to?!:/Jak tak dalej pójdzie to mają PRZEJE*****:O!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż nie wiem o co wielkie halo w Halo i skąd się wzięła taka popularność tej gry.
W każdym razie, zapowiedzenie trylogii do trylogii, to tylko dojenie marki. Ale fani i tak
pewnie będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 17:34, maggit napisał:

A ja wciąż nie wiem o co wielkie halo w Halo i skąd się wzięła taka popularność tej gry.

Jedyny exclusive na xboxa.
I tak jest do dupy ale na bezrybiu i rak ryba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie każdemu musi pasować halo ale każdy przyzna że to był wielki krok dla multi na konsolach!!!
a co do tego co wyjdzie z czwórki... 1. od początku twierdziłem że to nie będzie to samo i to i owo trzeba będzie wybaczyć... ale po tym co tu przeczytałem stwierdzam że może nie być nawet dobrze... a to już źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Jedyny exclusive na xboxa.

Dnia 06.09.2011 o 17:50, Krzycho napisał:

I tak jest do dupy ale na bezrybiu i rak ryba!



Gratulacje - dwa krótkie zdania, a trzy duże kłamstwa :) Achievment unlocked - Ubertroll strzykający jadem ;) Zbliżasz się już poziomem do wielokrotnie na tym forum banowanego niejakiego cRPG fana - oby tak dalej, to wkrotce dogonisz "mistrza" ;-)

Tylko pamiętaj aby nadal się dopisywać do wątków, w których nie masz absolutnie nic do powiedzenia i sypać tekściorami z dupy, na temat gier, o ktorych nie masz bladego pojęcia ;-) Akurat ta prowokacja nie była aż tak "super" jak parę innych w twoim wykonaniu, ale IMO mocne 7/10 sie należy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 19:36, Lordpilot napisał:

IMO mocne 7/10 sie należy ;-)


Ja bym powiedział, że 1 z 10. Trolle na onecie mają więcej finezji.

A samo Halo tak mnie interesuje jak robienie gier na PC przez MS - czyli wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.09.2011 o 20:24, Vojtas napisał:


> A samo Halo tak mnie interesuje jak robienie gier na PC przez MS - czyli wcale.


No i spoko :) Taka opinia jest zrozumiała, nie każdy musi dany tytuł lubić czy się nim interesować, luz.

Za to trolli pokroju Krzysia nigdy nie zrozumiem - ja też nie wszystko lubię, ale jakoś nie czuję potrzeby, żeby się np. poudzielać w wątku o Championship Managerze i "pouczać" prowokacyjnie fanów tejże serii, jak to można grać w coś tak nudnego i wygladajacego jak tabelki w excelu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2011 o 17:50, Krzycho napisał:

Jedyny exclusive na xboxa.

Not.

Dnia 06.09.2011 o 17:50, Krzycho napisał:

I tak jest do dupy ale na bezrybiu i rak ryba!

Akurat Reach było pierwszym Halo które mi się w pełni podoba. Co więcej wiele osób które nie lubiło tej serii po graniu w Reach się przekonało więc nie wiem czy jest tak "do dupy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować