Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #232: Których tegorocznych premier najbardziej wyczekujesz?

42 postów w tym temacie

Ja już swojej się doczekałem - Deus Ex Human Revolution. Wspaniała gra. A myślałem, że do czasu premiery Mass Effect''a 3 nie doczekam się godnego go RPG''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Bioshock, Diablo 3, Torchlight 2, Sword of the Stars 2, Sins of a Solar Empire: Rebellion, X4:Rebirth i Starcraft 3: HotS?? Ankieta jest normalnie niekompletna, wstyyyyyd!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, to też wstyd :)
Starcraft 3: HotS nie wychodzi w tym roku, D3 też raczej nie ma szans, podobnie może być z Sins of a Solar Empire: Rebellion. Bioshock Infinite to pewne, że w 2012...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z tej listy to akurat nie wszystko dalo sie zaznaczyc - ale w sumie po krotkim namysle nie dziwie sie - D3 prawdopodobnie jest kwestia poczatku przyszlego roku, mimo ze chcialbym oczywiscie w tym. No i Legend of Grimrock - nie pamietam, ale juz chyba nie w tym roku? ;p

Moje typy:

Diablo 3
Skyrim

A w przyszlosci:

Bioshock Infinite
Far Cry 3
Tomb Raider
Czy Borderlands 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brakuje The Old Republic na liście, która jest moim numerem jeden. Dalej jest Skyrim, AC: Revelations z wyczekiwanych i to w zasadzie tyle na ten rok. Może jeszcze Twierdza 3... A potem Mass Effect 3 w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skyrim - bo to TES a ja uwielbiam ten świat
Twierdza 3 - Bo mam dobre wspomnienia z pierwszej części, a autorzy zapowiedzieli powrót do korzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 10:42, Laid_back napisał:

Brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, to też wstyd :)
Starcraft 3: HotS nie wychodzi w tym roku, D3 też raczej nie ma szans, podobnie może
być z Sins of a Solar Empire: Rebellion. Bioshock Infinite to pewne, że w 2012...



Pomijajac szczegol, ze faktyczny blad (jedyny) popelnilem z cyferkami (napisalem o SC3 :P) to:
- Wedle obietnic Blizza (tak wiem, ze sa w tej kwestii malo wiarygodni) zarowno HotS jaki i D3 maja byc w tym roku, wiec powinni byc uwzglednieni w ankiecie,
- SotSE: Rebellion bedzie w tym roku. Zapraszam na strone producenta gdzie sa konkretne informacje chocby przy okazji preorderu,
- Torchlighta 2 celowo pominales w komentarzu do mojego posta?
- Bioshock: Infinite, tu sie nie wypowiem, mozliwe, ze masz racje.

Co nadal pozostawia cos w rodzaju 5:1 dla mnie. Tyle w temacie czytania ze zrozumieniem. Zwlaszcza czytania oficjalnych zapowiedzi od producentow bo cos kiepsko z tym jest ostatnio ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz:
- StarCraft nie wyjdzie w tym roku- ostatnio Greg Canessa wskazał na środek 2012. A Thomas Tippl wskazał tak samo 2012 jako premierę Diablo III. Polecam Citi 2011 Technology Conference. :)
- SotSE: Rebellion - owszem, powinien być w roku - ale to mimo wszystko niszowy w Polsce tytuł.
- Torchlight 2 faktycznie mógłby się pojawić w zestawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować