Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard: Beta Diablo III naprawdę blisko; znamy minimalne wymagania

34 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

To, że publiczne beta-testy Diablo III rozpoczną się w tym miesiącu, już wiemy. Powstaje jednak pytanie - kiedy dokładnie? Tego na razie nie wiadomo, ale fani powinni zachować wzmożoną czujność.

Przeczytaj cały tekst "Blizzard: Beta Diablo III naprawdę blisko; znamy minimalne wymagania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wyjawił też, że beta trafiła już w ręce ograniczonej grupy z zewnątrz, jednak są to osoby z rodzin pracowników firmy i obowiązuje ich klauzula poufności."
Nie, nie obowiązuje ich klauzula poufności:
"FYI, we’re getting very close to starting the closed public beta test for Diablo III. You might start seeing some new reports about the beta client as we’ve begun limited external testing with employees and their families, and there is no non-disclosure agreement (NDA) for that. We look forward to sharing more info about the beta test in the near future. Stay tuned."
http://blues.incgamers.com/Posts/10/1/40/819/116997/friends-and-family-test-and-nda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta jest do pobrania z sieci. Można obejrzeć menu i inne opcja, ale do samej gry potrzeba nadal klucza. Posiadam windowsa XP i Diablo 3 niestety wymaga wyższej wersji systemu operacyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol 3,5k osób ogląda jak ktoś gra w betę :D szaleństwo, jak za SC2

Anyway, mmo champion przewertowało pliki klienta diablo3, dla ciekawych:
http://www.mmo-champion.com/content/2436-Heroic-Ragnaros-Nerf-Diablo-3-Data-Secret-Level-TCG-Artwork
WTF "Battle For Ponies" :D

"Game Types:
Cooperative
Diablo III
DotA
Arena
Team Deathmatch"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze będzie newsów jak to Blizzard ciągle mówi "Już zaraz będzie beta" i "Już niedługo pogracie". Jeszcze z rok i może beta w końcu się pokaże : ) Blizzard epic fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale jaja. Mój proc jest akurat jako wymagane minimum :) Ciekawe :)
Ale na Diaboł ruszy i na słabszym sprzęcie.
Pamiętam jak grałem w Diablo 2. Wymagany był minimum Pentium 233 MHz a ja grałem na Pentium 166 MHz i to bez instrukcji MMX :) To były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moglby ktos powiedziec ile ludzi bralo udzial w becie SC2 ? i czy mieliscie sczescie w losowaniu ;d bo zapisalem sie z do testow D3 i ciekawi mnie jakie sa szanse w dostaniu klucza. Sciagam wlasnie wersje US klienta ze stronki blizza, zeby poczuc chociaz smak intra i ekranu logowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, a ja się tak zastanawiam, bo skoro niektórzy tak oczekują na ten klucz, bo chętnie by zagrali w bete, to czy jeśli nie zdobędą klucza, pokuszą się o np ściągnięcie pirata... bo chyba nie ma wątpliwości że krakersy już tam coś knują ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 20:51, mrxenomorph napisał:

Hmm, a ja się tak zastanawiam, bo skoro niektórzy tak oczekują na ten klucz, bo chętnie
by zagrali w bete, to czy jeśli nie zdobędą klucza, pokuszą się o np ściągnięcie pirata...
bo chyba nie ma wątpliwości że krakersy już tam coś knują ;)


...ehh jak mozesz miec pirata bez "klucza"... oczywiscie jest aktualnie do sciagniecia beta dla USA... wazy 1,8gb ale coz to tylko rejony USA... a nie Europe... a bez klucza nic nie zobisz... bo tam podlaczasz sie pod Battlenta... twozysz postac i grasz albo w singla albo z ludem w multi

coz moze jakis krakers cos wymysli.. jednak watpie zeby im sie chcialo babrac ze wczesna beta... bo jednak do premiery jeszce z pol roku... wiec masa poprawek napewno bedzie...

sam jestem juz z ponad tydzien zalogowany na BN z ochota brania udzialu w beta... ale tak samo sa dziesiatki tysiecy ludzi wiec dostanie sie od tej zamknietej bety jest raczej bardzooo trudne ;/ (ja nigdy nie mialem szszczescia wiec marne szanse XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować