Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Udostępniono demo Hard Reset

62 postów w tym temacie

Pozytywne zaskoczenie, grało mi się lepiej niż w demo Bulletstorm. Mimo wszystko za pełną cenę jednak nie kupię - mam inne, ważniejsze wydatki, a i na półce leży jeszcze kilka klasyków do zaliczenia. Ale za 30zł może się kiedyś skuszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gierka, tworcy chyba specjalnie "wstrzelili" premiere blisko nowego Deus Ex''a, dzieki czemu spora czesc graczy nabrala ochoty na klimaty cyberpunk-przyszlosciowe. 70zl za edycje pudelkowa, to rozsadna cena. Tyle powinien wlasnie kosztowac m.in. Necrovision czy Bulletstorm w dniu premiery, a bylyby zdecydowanie bardziej popularne i znalazly by uznanie wsrod graczy ceniacych najwyzej zaleznosc jakosc-cena.

A te logo tworcow ktore pojawia sie na poczatku mnie rozwalilo :D. Od razu widac ze gierka jest robota pasjonatow, niepodpietych pod wielkie wydawnictwo.

Poza tym - grafika na poziomie UE 3.0 albo i lepiej. To ma byc indie game, co oni sobie mysla? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 23:56, DarkWolf_PL napisał:

WTF, to jest naprawdę dobra gra, imo szkoda że bez multi w pełnej daleko nie zajedzie


A czemu miałoby nie zajechać? Deus Ex się udało, Mass Effectowi również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 12:43, Finger00 napisał:

> WTF, to jest naprawdę dobra gra, imo szkoda że bez multi w pełnej daleko nie zajedzie


A czemu miałoby nie zajechać? Deus Ex się udało, Mass Effectowi również


No sorry, ale i DE i ME to gry z o wiele wyższej półki niż HR.

@Blazkovic - Bulletshit powinien być rozdawany do czipsów kupowanych w biedronce jako gratis. I w indie nie ma znaczenia czy gra jest na UE, CryENGINE czy autorski silnik - tu chodzi o wielkość zespołów i zainwestowaną kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem wczoraj w demko, dziwna ta gra. "Miasteczko" w demku wygląda jak żywcem wyrwane z gry MMO Crimecraft: Bleedout i nie mówcie, że nie. Grafika wygląda powiedziałbym standardowo dla tego typu gier, jedyny mankamentem jest to, że gra korzysta z 4 rdzeni - na moim złomie w HD mam 60FPS z limitem, podczas gdy podczas walki mocno spada. Skoro trzeba mieć 4 rdzenie, to chciałbym wiedzieć chociażby dlaczego? na 2 się nie dało? Jak dla mnie gra syfiasta, można było zrobić to lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 12:35, Blazkovic napisał:

Fajna gierka, tworcy chyba specjalnie "wstrzelili" premiere blisko nowego Deus Ex''a,
dzieki czemu spora czesc graczy nabrala ochoty na klimaty cyberpunk-przyszlosciowe. 70zl
za edycje pudelkowa, to rozsadna cena. Tyle powinien wlasnie kosztowac m.in. Necrovision
czy Bulletstorm w dniu premiery, a bylyby zdecydowanie bardziej popularne i znalazly
by uznanie wsrod graczy ceniacych najwyzej zaleznosc jakosc-cena.

Weź pod uwagę że " Bulletstorm " to Epic a oni sobie nie mogli na coś takiego pozwolić - myślę że niska cena gry na starcie jest czymś " śmierdzącym " dla gracza,który uważa że niska cena = niska jakość produktu.

Dnia 08.09.2011 o 12:35, Blazkovic napisał:

Poza tym - grafika na poziomie UE 3.0 albo i lepiej. To ma byc indie game, co oni sobie
mysla? :).


Bo ja wiem,grafika jest standardowa,nie ma tu jakiś wodotrysków graficznych a mimo to zamula na moim sprzęcie,szkoda też że nie ma tu normalnych przeciwników,poza robotami.

TobiAlex - Ty musisz wykorzystać każdą okazję żeby zmieszać z błotem " Bulletstorma " - " Hard Reset " mimo wszystko wygląda fajnie i za jakiś czas go kupię ale " Bulletstorm " ma nad nim już kilka przewag: fajna walka,więcej rodzajów broni,bardziej " normalni " przeciwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy nie mają kasy lub się wachają czy kupić czy nie.

Zapewne najpóźniej w ciągu roku ta gra pojawi się jako jeden z fulli w CDA. Opadnie kurz po premierze i twórcy go oddadzą za ostatni przypływ gotówki.

Gra jest solidna, ale niczym nie zaskakuje. Solidna chałupnicza robota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:47, thiefi napisał:

Zapewne najpóźniej w ciągu roku ta gra pojawi się jako jeden z fulli w CDA. Opadnie kurz
po premierze i twórcy go oddadzą za ostatni przypływ gotówki.

Dokładnie. Jeśli nie trafi do pisma to zapewne do jakiejś taniej serii za 15-20 zł za ten rok skoro już w chwili premiery nie jest to droga gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 19:38, Arcling napisał:

Dokładnie. Jeśli nie trafi do pisma to zapewne do jakiejś taniej serii za 15-20 zł za
ten rok skoro już w chwili premiery nie jest to droga gra.


Topseller za 35-40zl za max 2-3 miesiace obstawiam. Brak multi, pc-only, indie. Czy po takim trio w opisie gry mozna spodziewac sie dlugiego utrzymania ceny?

A podoba mi sie i tak bardziej od Bulletboring. Ulepszenia broni, oldskulowe sekreciki, specyficzny klimacik i dynamika. Czego chciec wiecej?
CliffiegoBi wyskakujacego z lodowki i krzyczacego "kill with skill" i milionow dolcow wlozonych w promocje i reklame? No tak, tego rzeczywiscie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 10:53, KhazarOne napisał:

Eeee...no zagrałem. Jakoś nie porwało? Hmm, może przez to, że dziś już wolę gry, w których
trzeba pomyśleć, zakraść się, sprzedać celnego headshota.


FPS w którym trzeba myśleć? Wyszło ostatnio coś takiego?
Ja osobiście wole staroszkolną zręcznościówkę, w której skaczę jak małpka (ew. Duke) unikając pocisków, niż pseudo "myślenie" w CoD czy Bf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka fajna,widać że twórcy maja poczucie humoru,jak na focie wrzuconej przez supertroll.Kupie na bank ale dopiero z jakiś czas.Tyle premier ostatnio że niestety trzeba z czego chwilowo rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 rdzenie? Spadki fps? Dziwne...
Na lapku mojego brata (i5 [dwurdzeniowka] i GT540) chodzi na ultra, plynnie, bez zadnych spadkow fps. Moze po prostu grafa Ci nie wyrabia?

co do samej gry: jest spoko ;) jedyne co mi przeszkadzalo, to za pozne wlaczanie sie muzyki podczas walki. I jest ona stanowczo za cicha. A animacje w menu sa super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 19:56, Blazkovic napisał:

A podoba mi sie i tak bardziej od Bulletboring. Ulepszenia broni, oldskulowe sekreciki,
specyficzny klimacik i dynamika. Czego chciec wiecej?
CliffiegoBi wyskakujacego z lodowki i krzyczacego "kill with skill" i milionow dolcow
wlozonych w promocje i reklame? No tak, tego rzeczywiscie brakuje.


Jak już wyżej pisałem,nie dostrzegłem w demie nic co byłoby lepsze od " Bulletstorm ",ba,jest raczej gorzej w porównaniu / przeciwnicy,walka,oprawa graficzna /,gra może być fajna i na pewno zagram ale to nie będzie żaden hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:23, gogiell napisał:

Wyszło ostatnio coś takiego?


Od biedy - w drodze Red Orchestra 2. Sam stukam w betę i naprawdę jest to gra, w której jeśli się odrobiny nie ruszy główką to można ją wyrzucić do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować