Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Udostępniono demo Hard Reset

62 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2011 o 23:34, fGPE26K napisał:

Chciałem kupić, ale jak zobaczyłem, że Steam to zrezygnowałem. Mówi się trudno :)

Będzie w pudełku - cdprojekt wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, podoba mi się. Rzeczywiście dość oldskulowe, czyli oryginalne w dzisiejszych czasach. Pomysł z dwiema ulepszanymi gunami IMO świetny, grafika i optymalizacja na wysokim poziomie. Spokojnie można pograć na kilkuletnim sprzęcie. Czekam na pełną wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że grę pewnie i tak trzeba będzie dodać do swojego steam konta. Dla wielu to wystarczający powód by zrezygnować z zakupu na jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się sypie... Jak są loga to prześwituje mi menu, jak jest menu, to na górze jest czarny pasek i nie widzę 1/3 menu. W grze to samo. Mam Radeona 6850, szukałem po necie, podobno niektórzy tak mają, ale nikt nie napisał jak to rozwiązać. Zmiana ustawień grafiki na jakiekolwiek inne nie wpłynęła na to, że się sypie: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grało by się całkiem fajnie. szkoda,że w demku pojawili się mało różnorodni przeciwnicy. właściwie znudziłem się tym strzelaniem jeszcze przed końcem dema. klimat super, mechanika także,może pełna wersja pokazałaby większy pazur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 01:16, bejton napisał:

A mi się sypie... Jak są loga to prześwituje mi menu, jak jest menu, to na górze jest
czarny pasek i nie widzę 1/3 menu. W grze to samo. Mam Radeona 6850, szukałem po necie,
podobno niektórzy tak mają, ale nikt nie napisał jak to rozwiązać. Zmiana ustawień grafiki
na jakiekolwiek inne nie wpłynęła na to, że się sypie: (



Wujek wejdz w sterowniki CCC i wylacz wymuszanie antyaliasingu - poprostu wlacz defaultowe ustawienia, to wszystko rozwiaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DarkWolf_PL to zależy - jeżeli będzie dobry singleplayer to będą wysokie oceny a brak multi będzie jedynie minusem. Jeżeli miałby być multi do dupy to gra otrzymałaby niskie oceny pomimo dobrego singla. Nie raz już tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że pozytywnie mnie zaskoczyły wymagania sprzętowe, na lapku na którym w Wiedźmina 2 i Assassyna Brotherhood musiałem grać na minimalnych, Hard Reset odpaliłem na Ultra i śmigało aż miło. Grało się fajnie, ale nie wiem czy na dłuższą metę nie będzie nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menu główne jest koszmarne przez czas trwania animacji. fabuła po tym intrze absolutnie naiwna i niewarta 10zł... ale za to radość z nieskrępowanej sieki dokonywanej na jakiś tam tosterach i innych suszarkach ... bezcenna. Musze przyznać, że jest to pozytywne zaskoczenie. Ciekawa grafika, przypominająca trochę Crime Cities o ile ktoś to jeszcze pamięta, równie interesujący (imho) pomysł na rozwój postaci i zbrojowni, bardzo ładnie zrobione komiksowe przerywniki nadające całości wygląd trochę jak Sin City i Max Payne. Nic nadzwyczajne, ale bawić się przy tym można z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki solidny średniak imo - gra się nawet przyjemnie, oprawa graficzna wystarczająca. Taki Cyberpainkiller - ochów i achów nie ma, ale źle nie jest. Aczkolwiek siedmiu dych bym za tę grę nie dał. Poza tym mogliby poprawić główne menu, bo jest strasznie irytujące...i muzyka gdyby tak więcej miała w sobie "duszy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2011 o 23:34, fGPE26K napisał:

Chciałem kupić, ale jak zobaczyłem, że Steam to zrezygnowałem. Mówi się trudno :)


Steam - czyli jeden z plusow jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na produkcję o takim małym budźecie i pojawiającej się z "nikąd" (pierwszy raz 3 miesiące temu się o niej dowiedziałem) to jest na prawdę nieźle.

Jednakże ja nie lubię strzelać do robotów, futurystycznych broni i braku taktyki. Poczekam, aż dadzą na pełną wersję do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak gra nie wypali, to dość szybko doczekasz się jej w CDA :)
Za chwilę odpalę demko, ale nie spodziewam się, że wciągnie mnie jak ostatni Deus Ex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś z was pamięta taką gre Shogo: Mobile Armor Division. Hard Reset bardzo przypomina mi tą gre, podobny klimat, troche komiksowo, futurystyczne bronie, roboty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee...no zagrałem. Jakoś nie porwało? Hmm, może przez to, że dziś już wolę gry, w których trzeba pomyśleć, zakraść się, sprzedać celnego headshota. Tutaj mamy natomiast taką rozgrywkę trzymaj LPM, celuj TAM i biegaj po mapie żebyś nie oberwał. Dla mnie troszkę za mało? Cieszy oprawa graficzna,

Spoiler

i BETONIARKA! Znajdźcie ją i obudźcie strzelając jednym pociskiem :DDDD

Dźwięk przy walce gdzieś się chowa, a jakaś tam muzyczka próbuje grać, trochę kiepsko to wyszło. Nie czuć żadnej epickości niestety. No i to, że stworek potworek kładzie się do trumny dopiero jak mi się kończy megaśny magazynek amunicji...może za stary już na to jestem? Gra oldschool''owa fakt, dobrze im wyszła. Choć wkurza mnie niemożność przeskoczenia niektórych niskich obiektów. Już jesteśmy taki hero to moglibyśmy robić dobre jumpy :) Ciekawy pomysł na update broni, jednak te update są takie...za przeproszeniem koło dupy? Są bo są, ale żeby dopakowywały jakoś uber broń czy bohatera...no może przez to, że to demo. Menu wqrwia niesamowicie, ale ucieszyłem się na pierwszy widok. Tak jak już kolega trochę wyżej napisał, zagram w pełniaka jak dadzą w CDA. Na razie...szkoda na to czasu i kasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 10:53, KhazarOne napisał:

Tutaj mamy natomiast taką rozgrywkę trzymaj LPM, celuj TAM i biegaj po mapie żebyś nie oberwał.

Czyli oldschool pełną gębą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować