Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Max Payne 3 wreszcie znana! Są nowe screeny

54 postów w tym temacie

Oby tylko nie skupili się przede wszystkim na multiplayerze. Pożyjemy zobaczymy. Ja jestem całkowicie spokojny bo to przecież Rockstar, a mało kto jest taką fabryką hitów jak oni.
Fajny artwork swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echhhh....wygląda...bardzo słabo. Ta gra powinna się nazywać ''Max Payne: Shooting in Mexico'' a nie ''Max Payne 3''. Może wtedy mógłbym to przełknąć.

vegost
Opłaca się, osobiście nawet wolę dwójkę od jedynki, chociaż opnie która lepsza są podzielone. Tak czy inaczej warto zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie części, ale grałem tylko w pierwszą część. Ktoś może mi powiedzieć, czy opłaca się grać w drugą część ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:54, vegost napisał:

Mam obie części, ale grałem tylko w pierwszą część. Ktoś może mi powiedzieć, czy opłaca
się grać w drugą część ? :)

Jak najbardziej. Dwójka jest równie klimatyczna co jedynka. Jeżeli spodobała Ci się pierwsza część to jest to pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:57, Hartus napisał:

Jak najbardziej. Dwójka jest równie klimatyczna co jedynka. Jeżeli spodobała Ci się pierwsza
część to jest to pozycja obowiązkowa.


Pierwsza odsłona była fajna ;p I ten Pazura w roli głównej :d Był klimacior. Więc chyba sobie zainstaluje. Dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 16:03, RobsonAmbro napisał:

Czekam na Maxa i wieże że Rockstar odwali kawał dobrej roboty.

Nie pamiętam kiedy ostatnio R* zrobił słabą grę więc jestem całkowicie spokojny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O masz, jak gra będzie na moim kochanym ps3 wyglądać tak jak na drugim screenie to kurde jestem w szoku. Dobra na konsoli będzie pewnie i tak słabsza ale w ogóle zapowiada się na dobry tytuł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko mi nowy Max przypomina Bruce''a Willisa ze Szklanej Pułapki 4? :D nie mogę się już doczekać, jedynkę przeszedłem niezliczona ilość razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, 1) że gra nie zostanie przed premierą pokazana na żadnych poważnych targach, 2) strasznie krótki będzie okres ogłoszenie -> premiera, 3) koncepcja z jedynki i dwójki ewidentnie poszła w diabły... czarno to widzę, oj czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować