Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Data premiery Max Payne 3 wreszcie znana! Są nowe screeny

54 postów w tym temacie

Mam nadzieję że Max Payne 3 okaże się godnym następcą dylogii Max''a.
Mam również nadzieję że Rockstar nie postawił głównie na multiplayer (który już mniej mnie obchodzić nie może) i kampania dla singla będzie conajmniej dobra (oby tylko nie poszli w ślady Activision i zbeszcześcili tytul jak CoD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie skojarzyłem, że Max zmienił image w podobny sposób co Walter White z serialu Breaking Bad. Odkąd zacząłem o "trójce" myśleć w ten sposób, przestała mi przeszkadzać zmiana klimatu - tym bardziej, że obiecali, że będą flashbacki w klimacie poprzedniczek. Nie mogę się doczekać, żeby obadać tego nowego Maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oprawa graficzna będzie tak wiać syfem jak GTA 4 (nie wspominając o tym że się rżnie i wygląda jak kupa) to ja podziękuję za takiego Max Payne''a. Jeśli będzie to poziom RDR (dajcie to na kompa!!! sic) to biorę!

Coś mi się wydaje, że nowy Max może być fajny, ale to już nie to co kiedyś. Płaszczyk i dwie spluwy w rękach i morda imbecyla :D

Pożyjemy zobaczymy co z tego będzie. Jak zwykle nie napalam się...bo dziś wychodzą różne gry mimo dobrych zapowiedzi i znanych twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ten ostatni art, z Maxem zmęczonym, przygnębionym i mającym dość - to pozytywnie nastraja. Mnie we wcześniejszych częściach nie poruszała otoczka nocy i mroku malowanego, ale właśnie to jak podła historia siedziała w samym bohaterze. To zawsze był facet z bagażem doświadczeń i problemów, to powinno być zachowane. Jest to chyba jedna z niewielu postaci na tyle autentycznych w swoim smutku i upadku wbrew dobrym chęciom, że nawet słońce Copacabany nie uratuje sytuacji. Do tego zapowiedź wracania do historii Maxa sprzed owej latynoskiej metamorfozy i to, że Brazylia nie jest wcale uroczym miejscem pełnym sielanki... to akurat może się udać. Na co liczę chociaż wielkich szans jak niemal zawsze nie widzę. No ale zrobili Human Revolution i nie mam się bardzo czego uczepić, więc prawem serii... może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 15:54, vegost napisał:

Mam obie części, ale grałem tylko w pierwszą część. Ktoś może mi powiedzieć, czy opłaca
się grać w drugą część ? :)


Graj i na nic nie czekaj :P Co tam praca, co tam życie, liczy się Max :D I tak zresztą gra jest w sumie krótka, ale naprawdę genialna. Tak czy siak dwójka to dwójka - czyli naprawdę mocno ulepszona pod każdym względem jedynka. Tak się imo powinno robić wszelkie sequele gier. Ale to moje subiektywne zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 20:29, Pietro87 napisał:

Hmm czyżby panowie z R* inspirowali się swoistym miksem Die Hard 4.0 i Tropa de Elite
:) ?

I mnie obraz Maxa w tej części przypomina Johna McClane''a. Wolałbym jednak unikać tego porównania. O ile maja ze sobą trochę wspólnego (motyw lekko obdrapanego i upadłego gliniarza z twardym charakterem i uporem godnym lepszej sprawy) o tyle John jest zdecydowanie zbyt wesołkowaty jak na klimat Max''a. Byłoby szkoda w ten sposób zmarnować drzemiący jednak w zmianie settingu potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie to wiadomo [Bruce stworzył wyjątkowo fajną, śmieszną postać, ironiczny, wredny wkurzony glina], aczkolwiek designem John pełną gębą, ale charakterem już raczej Nascimento [swoją drogą Maxa i Roberto mają sporo wspólnego]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 23:08, Thoor napisał:

To kiedy pierwsze DLC?


Akurat Rockstarowi, co by o nim nie myśleć, nie można odmówić uczciwej polityki DLC. To nie EA z DA2 albo 2K Games, które pobiera 4,5 € za zestaw "nacja+dodatek".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka 3 nie będzie nie zaszkodzi to poprzednim częścią. Nie rozumiem o co Wam chodzi. Chcecie zagrać w 1, nikt Wam nie broni, dajcie szanse pokazać chłopakom z R* coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 02:18, ja33no napisał:

Jaka 3 nie będzie nie zaszkodzi to poprzednim częścią.


Częściom. Zapamiętaj, że rzeczowniki w liczbie mnogiej odmienione w celowniku kończą się przyrostkiem -om. A więc przyglądam się częściom, gazetom, młynarzom, graczom, konsolom.

Dnia 09.09.2011 o 02:18, ja33no napisał:

Nie rozumiem o co Wam chodzi.


I najwyraźniej już nie zrozumiesz. W skrócie powiem tak: najlepszych rzeczy się nie zmienia.

Dnia 09.09.2011 o 02:18, ja33no napisał:

Chcecie zagrać w 1, nikt Wam nie broni,


A co ma jedno z drugim?

Dnia 09.09.2011 o 02:18, ja33no napisał:

dajcie szanse pokazać chłopakom z R* coś nowego.


Ale ja niczego im nie bronię - robią, co chcą, tylko niech nie spodziewają się ode mnie szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 02:29, Vojtas napisał:

I najwyraźniej już nie zrozumiesz. W skrócie powiem tak: najlepszych rzeczy się nie zmienia.


Kto nie wierzy, niech popatrzy chociażby na Gothica 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować