Zaloguj się, aby obserwować  
BOSKIMISZCZ

Forumowicze pomóżcie z badaniami do magisterki :D

6 postów w tym temacie

Witam użytkowników forum jak w temacie potrzebna jest pomoc w napisaniu pracy magisterskiej na zarządzaniu i jest potrzebna wasza pomoc, potrzebna jest próba minimum 100 ( czyli sto wypełnionych - wiadomo że im więcej tym lepiej) żeby można było uwzględnić wynik i niżej podanej w linku ankiety w pracy magisterskiej.Nie jest to żaden spam tylko prośba o pomoc dla mojej dziewczyny.

Link do ankiety: [m]

Z góry dziękuje za poświęcony czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 21:18, BOSKIMISZCZ napisał:

Witam użytkowników forum jak w temacie potrzebna jest pomoc w napisaniu pracy magisterskiej
na zarządzaniu i jest potrzebna wasza pomoc, potrzebna jest próba minimum 100 ( czyli
sto wypełnionych - wiadomo że im więcej tym lepiej) żeby można było uwzględnić wynik
i niżej podanej w linku ankiety w pracy magisterskiej.Nie jest to żaden spam tylko prośba
o pomoc dla mojej dziewczyny.

Link do ankiety: [m]

Z góry dziękuje za poświęcony czas :D


Tja, a dziewczyna broni magistra w wyższej szkole czekolady firmy XXX. Sweet :-/
Trochę mało subtelnie przeprowadzone badanie opinii publicznej dot. znajomości marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale mnie nie przekonałeś, jest to zwykła reklama tej firmy, której ankieta dotyczy... Link usuwam a temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować