Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City Interactive robi nową grę. Z Tomaszem Gopem na pokładzie!

22 postów w tym temacie

I tak oto rozmieniają się na drobne. Skąd CI bierze hajs na takie gówniane gry, jeszcze po drodze kupując licencje na silniki? Kto w to gra? Ślepi, ułomni? Gop nic im nie pomoże. Zapewne będzie to kolejny chłam, na który nawet nie spojrzę. W ogóle sama nazwa firmy, ich logo kojarzą się z jakimiś bublami z kiosku za 10zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to bajkopisarza już mają : ). a tak na serio,to na pewno wzmocnienie i silna persona na rynku gier,fajnie mieć go u siebie. nawet,jeśli jest mistrzem w nabijaniu w butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 11:30, KhazarOne napisał:

I tak oto rozmieniają się na drobne. Skąd CI bierze hajs na takie gówniane gry, jeszcze
po drodze kupując licencje na silniki? Kto w to gra? Ślepi, ułomni? Gop nic im nie pomoże.
Zapewne będzie to kolejny chłam, na który nawet nie spojrzę. W ogóle sama nazwa firmy,
ich logo kojarzą się z jakimiś bublami z kiosku za 10zł.


I tu się możesz mylić. Bo Gop ma pilnować ekipy, która ma fajne pomysły (Venetica), ale poważne problemy z jakością. Jeśli CI sypnie kasiorką, to może z tego wyjść coś całkiem miodnego. Bo wspomniana Venetica mi się podobała, ale jak rzadko która gra sfrustrowała fuszerką techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 11:30, KhazarOne napisał:

I tak oto rozmieniają się na drobne. Skąd CI bierze hajs na takie gówniane gry, jeszcze
po drodze kupując licencje na silniki? Kto w to gra? Ślepi, ułomni? Gop nic im nie pomoże.
Zapewne będzie to kolejny chłam, na który nawet nie spojrzę. W ogóle sama nazwa firmy,
ich logo kojarzą się z jakimiś bublami z kiosku za 10zł.


Przykro mi, że przyklejasz etykietkę "ślepego" i "ułomnego" ponad półtoramilionowej rzeszy graczy z całego świata. Kimikolwiek jesteś i jakkolwiek dobrze o sobie myślisz - nie masz do tego prawa.

Inna sprawa, że nikt Cię do spoglądania na nasze gry nie zmusza. Wydaj je na coś, co sprawi Ci przyjemność, schronisko dla psów, nie wiem. Ale nie odbieraj prawa do zrobienia czegoś odwrotnego innym, forując takie, a nie inne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

City ma serio Mocarskie plany. Obawiam się jednak, że rok 2013 to za wcześnie, jak dla gry która dopiero co zaczyna powstawać. Nie wiemy jeszcze nic o tytule, ale osoba Tomasza Gopa to pewnego rodzaju gwarancja jakości. Z pewnością przyjrzę się bliżej temu tajemniczemu projektowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ale nie sądzę żeby był w stanie im pomóc zrobić coś porządnego. W ogóle to ciekawi mnie że Pan Tomasz zainteresował się pracą w firmie która ma tak słabą renomę w porównaniu to wcześniejszego pracodawcy. Ale pewnie zaoferowali lepsze wynagrodzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 11:47, Robert_City napisał:

Przykro mi, że przyklejasz etykietkę "ślepego" i "ułomnego" ponad półtoramilionowej rzeszy
graczy z całego świata. Kimikolwiek jesteś i jakkolwiek dobrze o sobie myślisz - nie
masz do tego prawa.

Inna sprawa, że nikt Cię do spoglądania na nasze gry nie zmusza. Wydaj je na coś, co
sprawi Ci przyjemność, schronisko dla psów, nie wiem. Ale nie odbieraj prawa do zrobienia
czegoś odwrotnego innym, forując takie, a nie inne poglądy.


Przyznam szczerze że nigdy nie byłem zwolennikiem waszych produkcji, ale przyznam szczerze że idziecie dobrą drogą, a i może się zainteresuję się wyszym nowym Sniperem, mam na myśli cz.2, tak czy inaczej, życzę Sukcesu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 12:24, dudi_mati napisał:

Przyznam szczerze że nigdy nie byłem zwolennikiem waszych produkcji, ale przyznam szczerze
że idziecie dobrą drogą, a i może się zainteresuję się wyszym nowym Sniperem, mam na
myśli cz.2, tak czy inaczej, życzę Sukcesu ;)


Serdeczne dzięki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 12:02, Berkel napisał:

Widać Polacy lubią się w RPGach. Interesujące

To nie wiesz, że każdy polski developer zaczynał od stworzenia epickiego RPGa? :D Na prelekcji o polskim gamedevie na Polconie się z tego śmialiśmy :)
I liczę, że Gop coś wyciśnie z chłopaków, miło też patrzeć jak CI się rozwija i chcą robić dobre gry nie tylko w sektorze przygodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomek Gop to taki polski Peter Molyneux - cholernie charyzmatyczny, niesamowity pasjonat, ale wszystko, co zapowiada odnośnie swojej nowej gry trzeba dla bezpieczeństwa podzielić co najmniej przez dwa.

Natomiast City... City to taka polska reprezentacja piłki nożnej. Zawodnik odbiera piłkę przeciwnikowi (jest dobrze...), omija jednego obrońcę (bardzo dobrze...), drugiego (bardzo, BARDZO dobrze), ogrywa bramkarza (jest ZAJ****E!), kopie (MEGA!) i... kiks, poszło bokiem (fail...). Tak jakby wciąż wisiało nad nimi widno budżetowych kioskówek. Wprawdzie robią, co mogą, ale jednak przy choćby Sniper 1 dalej ma się wrażenie, jakby ta gra nie została dokończona, a porzucona. Takie przynajmniej moje zdanie, może dalej będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące.
Nie mam dobrego zdania o grach City, głównie wynika to pewnie z przeróżnych "racerów" i recenzjach w rodzimym CDA. Ale nie tylko. Przypominam sobie wywiad z bodaj szefem tej firmy, było to jakoś blisko po wydaniu pierwszego Wiedźmina. Zapytano go, co sądzi o tym, że gra rodzimego wydawcy odnosi takie sukcesy. Pamiętam że bardzo nie podobała mi się odpowiedź, która sugerowała, że generalnie to taki wydawca jak CDP to w porównaniu z City - wypierdziany wydawca, że City jest ogromne i ma oddziałów jak pies pcheł, że w PL praktycznie nie zarabia, tylko na zachodzie. Że generalnie to on w dupie ma jakość, bo jego jak to nazywają "crap" sprzedał się 10 razy lepiej od Wiedźmina, nad którym wszyscy się rozpływają w zachwytach, a kosztował dziesięć razy mniej. Wyglądało, jakby mu ktoś mocno tym Wiedźminem na odcisk nadepnął. I że rodzima branża "dziennikarska" też mu nie pomaga.

Ale ku dobremu idzie... jak widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2011 o 13:10, Veilaine napisał:

Interesujące.
Nie mam dobrego zdania o grach City, głównie wynika to pewnie z przeróżnych "racerów"
i recenzjach w rodzimym CDA. Ale nie tylko. Przypominam sobie wywiad z bodaj szefem tej
firmy, było to jakoś blisko po wydaniu pierwszego Wiedźmina.


Zapewne pan prezes Tymiński. Cóż, to pasuje do niego. Szkoda, że nie wspomniał o filmie na podstawie Snajpera. Przecież jest naturalne, że tak właśnie wygląda droga wybitnych gier. Myślę, że nikt przy zdrowych zmysłach nie kwestionuje sukcesów finansowych CI. Ale z punktu widzenia świadomego, wymagającego gracza wciąż nie mają wiele do zaoferowania. Mogą to zmienić - jak będzie, zobaczymy.

@ Krzycho

Kasa to naprawdę nie wszystko. Po 5 latach wiedźminowania serio można mieć dość Geralta, mimo że zajebisty z niego gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować