Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Dead Island poniżej oczekiwań?

25 postów w tym temacie

Wow, ten artykuł jest kompletnie o niczym. Analityk mówi że gra się chyba sprzeda słabo, ale może się sprzeda dobrze, a wy piszecie o tym artykuł. Wiem że chcecie nabić kliknięcia chwytliwymi tytułami news''ów ale nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno z pozycji strony głównej, jak i podstrony newsowej widać lid, w którym jest bliżej wyjaśnione, o czym traktuje ta informacja, więc każdy według swojego rozsądku może ocenić, czy warto czytać, czy nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wydaje mi się, że ostatnio czytałem o wstępnej sprzedaży i ponoć pre-orderów zeszło niemało [porównywali bodajże do Deus Exa i wyszło, że DI jest na drugim miejscu], co by świadczyło, że zainteresowanie jednak jest spore.
Generalnie poczekamy - zobaczymy.
Ja bym z chęcią ujrzał drugą część DI, która wyeliminowała by pewne wytykane w recenzjach jedynce problemy i może rozgrywała się np w jakimś ciekawie zbudowanym mieście, np w zimowej otoczce [taki zombie atak w święta bożego narodzenia... tego jeszcze chyba żeśmy nie ogrywali :) ?]

Oczywiście moje zdanie o DI to na razie tylko suche wrażenia z recki, bo gram mojej kopii mi jeszcze nie dostarczył =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które posiadają edycje gore dead island. Czy te pudełko z edycji gore(czerwone) to tylko papierowe a w środku jest zwykłe plastikowe pudełko z tym gościem co klęczy czy to są dwa różne plastikowe pudełka? z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją grę dostanę w poniedziałek i wówczas się przekonam czy warto było. Cóż, na chwilę obecną gameplaye które pojawiają się w sieci mi osobiście pasują.

A co do edycji Bulletstorma to w edycji limitowanej jest po prostu inna okładka. Przy DI nie wiem, jak otrzymam EK to odpowiem - chyba, że ktoś tu wcześniej dostanie tę lub edycję GORE. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem edycję Gore, i są w niej kody odblokowujące dodatki. Blood Bath będzie do ściągnięcia jak się ukaże to DLC, ale co z Ripper ? Nie mogę nigdzie znaleźć miejsca na wpisanie tego kodu. Ani w grze ani w Steamie. Może coś przeoczyłem ?
PS gra wymiata, dającego tyle zabawy gameplay''u dawno nie uświadczyłem. Może i misje, fabuła i grafa powinny być lepsze, ale mam to gdzieś jak długo sama rozgrywka będzie tak doskonale bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra się podoba. Chociaż nie mogę przeboleć dzisiejszego zaskoczenia. Wczoraj odchodziłem od konsoli mi miałem 7 lvl. Dzisiaj zasiadam i ... niespodzianka mam 2 lvl. Co do ku... to ma być!? No i miałem jeszcze mały problem z wyjściem z podziemnego kibla, po prostu spadałem ze schodów. Ale to już poprawione. Po za tym żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island to po prostu Dead Rising. Czyli = boring like hell. Temat zombiaków już jest tak molestowany od wczesnych lat, że ten rodzaj gry nie daje radości. Zwiastuny gier jak zawsze są "rewelacyjne". Sama gra już raczej nie. Można powiedzieć tyle, że gra ma ładną grafę i chyba wszystko się tutaj kończy z plusów. Reszta to banał. Fabuła ? Nie ma jej. Idziemy i bijemy od miasta do miasta zombie. Tek kto myślał, że będzie to hit to musiał się pomylić o 360 stopni :) Lepszy i ciekawszych jest chyba Cartel. Sama gra ok, ale z tego nie można nic więcej wycisnąć moja ocena to 6/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"[...] Tek kto myślał, że będzie to hit to musiał się pomylić o 360 stopni :) [...]"


Zgadzam się ! Bo skoro 360 stopni to nie ma tu mowy o żadnej pomyłce ! Tak gdybyś nadal nie zrozumiał to wytłumaczę Ci to łopatologicznie:

* obrót o 360 stopni to tak zwany pełen obrót ;]
* obrót 180 stopni to obrót gdzie dupsko zamienia się z brzuchem miejscami - czyli w tym wypadku pół obrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"- Jeśli mam być szczery(...)" - Tak zaczynamy zdanie najczęściej gdy chcemy skłamać lub gdy nie wiemy co powiedzieć/nie mamy nic do powiedzenia i kombinujemy, żeby nie było, że nie mamy własnego zdania. Tyle na temat "wypowiedzi" tego "analityka". Jednym słowem: bullshiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować