Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza, gorąca ocena FIFA 12

17 postów w tym temacie

Byle do wtorku! :D Mam nadzieje, że czas meczu w demie będzie ustawiony na około 10 minut żeby można było sobie spokojnie pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie będzie odpowiedniego limit czasu, to na pewno w kilka godzin po premierze dema będą programy, które umożliwią grę w nieograniczonym wymiarze czasowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w tych kolizjach wreszcie będą brali udział bramkarze, bo bez tego i innych ważnych "detali" to będzie rok stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tą FIFĄ? Będzie kropka w kropkę taka jak na konsole (która zawsze była lepsza) czy na jednak "trochę gorsza"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mówić, że Fifa będzie taka sama na PC jak na konsole, to tak jak mówić, że Crysis 2 na konsole będzie tak samo ładny jak na PC. To jest niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 11:44, Albii napisał:

Dla mnie mówić, że Fifa będzie taka sama na PC jak na konsole, to tak jak mówić, że Crysis
2 na konsole będzie tak samo ładny jak na PC. To jest niemożliwe.

Z tą różnicą, że do PC podłączysz pada - do PS3 czy X360 niestety GTX580 nie wsadzisz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 12:57, Drovve napisał:

Z tą różnicą, że do PC podłączysz pada - do PS3 czy X360 niestety GTX580 nie wsadzisz...
:)

Co nie zmienia faktu iż wersja na PC będzie portem wersji z konsoli zatem będzie taka sama<o ile tym razem dotrzymają słowa>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 12:57, Drovve napisał:

> Dla mnie mówić, że Fifa będzie taka sama na PC jak na konsole, to tak jak mówić,
że Crysis
> 2 na konsole będzie tak samo ładny jak na PC. To jest niemożliwe.
Z tą różnicą, że do PC podłączysz pada - do PS3 czy X360 niestety GTX580 nie wsadzisz...
:)


Szczerze mówiąc jężeli grafike stawiasz ponad wykonanie gry (a właściwie częściowe olanie wersji PC) to winszuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować