Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Origin dopiero się rozkręca. A ma już 4 miliony instalacji

24 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2011 o 20:04, niepyt napisał:

na razie origin to origin beta :P pewnie wraz z premiera bf3 bedzie wersja nie beta :P


Taa, jasne, nie mowi mi ze w to wierzysz. Z BF3 bedzie kolejna proba wcisniecia frajerom nowych "super rozwiazan" i pomyslow EA na zarabianie kasy. Caly ten ich serwis spolecznosciowy powiazany z ta gra jest jednym wielkim nieporozumieniem i z kazda kolejna gra jest coraz gorzej. Nie ma sie co dziwic, ze piractwo rosnie. I nie przestanie rosnac, jesli wydawcy inteligentnym graczom pluja w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 17:27, Isildur napisał:

Ostrzeżenie za słownictwo. Proszę używać słów które są kulturalne i nieobraźliwe.
Jak się nie da czytać to po co to czytasz...

Ale niestety facet ma rację bo to jest robienie z ludzi de**li bo to nie jest nowa usługa tylko stara w nowej szacie graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 17:27, Isildur napisał:

> Pewnie ze ma duzo kont, bo Origin sie opiera o klientow EADM, ktorzy zostali zmuszeni

> do instalacji tego gowna. Co za kretynskie marketingowe pierdzielenie dla idiotow.
Nie
> da sie czytac tych bredni.


Ostrzeżenie za słownictwo. Proszę używać słów które są kulturalne i nieobraźliwe.
Jak się nie da czytać to po co to czytasz...

No, faktycznie musialy bys strasznie wulgarne, bo az je zacytowales bez zadnego problemu. Brawo.

Co do zawartosci, to nie wiem jak ty (moze jestes medium jakims albo widzisz przyszlosc w fusach od Earl Gaya), ale ja przed przeczytaniem newsa nie znam jego tresci. Poza tym odkad pamietam, to komentuje sie przeczytane wiadomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W licencji Starcraft 2 też jest klauzura, że też mogą wyłączyć użytkownika bez podania przyczyny więc czemu ludzie się bulwersują. Czas wolności w realnym świecie się kończy, a wy chcecie wolności w wirtualu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować