Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zawartość kolekcjonerki Borderlands 2 wybierzcie sami

21 postów w tym temacie

Akurat maska Psycho to bardzo znakomity pomysł - zawsze jakaś alternatywa dla już prawie wszechobecnych anonów... Oczywiście "nóż do pizzy" powinien być w zestawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maska chyba najciekawsza. Jeszcze na figurki z kiwającymi bym się skusił, o ile byłyby sensownych rozmiarów, jak Vault Boy z Fallouta 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka z kiwającymi głowami - TO JEST TO!!! Czemu nie było tego w innych kolekcjonerkach? :D No i jeszcze ta Maska,to by była już świetna kolekcjonerka + jakiś duży artbook w twardej oprawie i soundtrack i mają mnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podkładkę pod mysz, lol. Pewnie jakiś tani syf by był, który by się przydał do myszek na kulkę tylko :D Ja jestem za maską i Vault Bo... to znaczy, za figurką z kiwającą główką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2011 o 14:33, kotlecik5 napisał:

Podkładkę pod mysz, lol. Pewnie jakiś tani syf by był, który by się przydał do myszek
na kulkę tylko :D Ja jestem za maską i Vault Bo... to znaczy, za figurką z kiwającą główką
:D

Mój kolega do dzisiaj ma podkładkę z kolekcjonerki Baldurs Gate, trzyma się doskonale i świetnie współgra z laserami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, też jestem za figurką z kiwającą głową :D może mam do nich sentyment jakiś, kiedyś w polonezach wszyscy mieli pieski z kiwającymi głowami i tam mi z widoków na wsi pozostało to w pamięci :PP Ciekawe co ostatecznie wybiorą i czy będzie dostępna u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 01:34, Pablo1989 napisał:

:D Mówiąc o Figurkach, chciałbym Figurkę Sexi Lilith lub Lilith +ta nowa Sieren jak sobie
przybijają piątkę(gest High five)


Naturalnej wielkości, nadmuchiwane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować