Zaloguj się, aby obserwować  
CzarnuchZ

The Sims 2 Dodatki

44 postów w tym temacie

NO gra jest cool posiadam wszystkie cześci tej że gry Gra jest fajna ale do pewnego czasu gramy . Gramy 1 tydzień 2 no i juz nuda Jak dalmnie to powienni szybciej wypuszczać nowe dodatki do tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2005 o 01:32, CzarnuchZ napisał:

Jak dalmnie to powienni szybciej wypuszczać nowe dodatki do tej gry :)


A co, tak lubisz jak się z Ciebie zdziera kasę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej nie :) No ale Niema raczej osoby która by ci powiedziała ze gra w The sims 2 (jeden jakiś tam dodatek) przez 1 miesiąc. Chyba ze Gra raz na tydzień albo kilka razy 2 3 razy w tygodniu po godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w The Sims 2 prawie 2 miesiące, w The Sims 2: Na Studiach też 2 miesiące, a w The Sims 2: Nocne Życie gram już 1 miesiąc i sądzem, że pobiję rekord grania w tę serię gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaach The Sims2? Taaa...dwójeczke mam od premiery...a nawet 1 dzień przed premierą ją dostałem ^^ (17 była a 16 mi już przesłali, wtedy takiego shocka zarobilem jak nie wiem). Giera naprawdę o wiele lepsza niż jedynka z all dodatkami, pamiętam do dziś jak na ósmą do szkoły miałem a siedziałem do 1 w nocy i grałem ^^, a rano wstałem o dziwo bardzo zrelaksowany i wypoczęty :]. Obecnie posiadam tylko podstawówke i chyba pozostanie tak przez dłuższy czas bo nie mam planach kupna dodaktów...ogóółem The Sims 2 znikło z mojego dysku bo musiałem coś usunąć aby zagrać w Black & White 2 ^^. No cóż save i takie tam przynajmniej sobie pozostawiłem, bo to jest pewne, że prędzej czy później znów gierke zainstaluje (niech no ja tylko kupue sobie nową płyte główną a dysk 200GB będzie mi działać to wtedy szaleś będę :D).

Dobra tak se zadam pytanie...ile razy Wam UFO porwało sima? Bo mi....0 :/ (a stawaiłem lunete, patrzyłem przez całą nos, brałem apiracje naukowca i...nic). Gdyby nie ta rodzinka w Dziwnowie to bym w życiu nie widział tej śmiesznej cut-scenki w porywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2005 o 12:56, Gawełek napisał:

Dobra tak se zadam pytanie...ile razy Wam UFO porwało
sima? Bo mi....0 :/ (a stawaiłem lunete, patrzyłem przez całą nos, brałem apiracje naukowca i...nic). Gdyby nie ta rodzinka
w Dziwnowie to bym w życiu nie widział tej śmiesznej cut-scenki w porywaniem.


Mi Sima conajmniej osiem razy ufo porwało ale nie odkryłem jakiegoś ciągle skutkującego sposobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coż ja posiadam TS2 od premiery, także wszystkie dotychczasowe dodatki. Ale nie moge powiedzieć że jestem wielkim fanem gry, bo gram w nią może 1 raz w tygodniu... tak dla uspokojenia i rozładowania nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2005 o 17:27, earendil61 napisał:

Zgadzam się z Ciaputkiem to bardzo nudna gra


Ja się z tym nie zgadzam. Najnowszy dodatek (zestaw świądeczny) jest bardzo fajny i mi się nie nudzi grając w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plz nie przesadzajcie ile jeszcze mozna grac w sims''y i coraz to nowe dodatki... Gra w sumie kosztuje wiecej niz 3 inne gry, z ktorych jest wieksza frajda i satysfakcja. Mowicie, ze gracie w sims''y 1-2 miechy, a ja gralem w d2 4 lata :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

the sims to wcale nie nudna gra,bo mozna sie niezle wciagnac(ja mam tylko the sims 2 i kilka jedynek)a kiedy ktos nie chce w nią grac to owszem moze sie znudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepszym dodatkiem do the sims 2 jest oczywiście na studiach ale nocne zycie też jest fajne! Moim zdaniem gra nie jest nudna tylko niektórzy gracze nie są cierpliwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 18:57, paweldomar1 napisał:

to jest naprawde fajna gra:) a z dodatkami...:D caly czas gram:) i mi sie nie nudzi:D

w której dzielnicy grasz? Ja w miłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:00, wdowiakm napisał:

> to jest naprawde fajna gra:) a z dodatkami...:D caly czas gram:) i mi sie nie nudzi:D

w której dzielnicy grasz? Ja w miłowo

ja tez w miłowie.. czasem jeszcze w dziwnowie, a najmniej w weronie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2006 o 19:04, paweldomar1 napisał:

> > to jest naprawde fajna gra:) a z dodatkami...:D caly czas gram:) i mi sie nie nudzi:D

>
> w której dzielnicy grasz? Ja w miłowo
ja tez w miłowie.. czasem jeszcze w dziwnowie, a najmniej w weronie...:D

Wiesz może jak wstąpić do bractwa akademickiego czy jakoś tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować