Zaloguj się, aby obserwować  
CzarnuchZ

The Sims 2 Dodatki

44 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2006 o 19:14, paweldomar1 napisał:

niestety:/

Szkoda będe próbował sam do tego dojśc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:41, wdowiakm napisał:

Kupił już ktoś The sims 2 własny biznes??


Tak zakupiłem i musze powiedziec ze ta jedna płytka mnie zaskoczyla bo myslałem ze beda dwie. Ogolnie jest git wybudowalem restauracje i caly czas jestem na minusie mimo ze procownicy sa tani bo wymagaja 27/28 na godzine to z czasem zadaja wiecej i jestem zmuszony ich zwolnic i zatrudnic nowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 08:22, Mysza z PC TS napisał:

> Kupił już ktoś The sims 2 własny biznes??

Tak zakupiłem i musze powiedziec ze ta jedna płytka mnie zaskoczyla bo myslałem ze beda dwie.
Ogolnie jest git wybudowalem restauracje i caly czas jestem na minusie mimo ze procownicy sa
tani bo wymagaja 27/28 na godzine to z czasem zadaja wiecej i jestem zmuszony ich zwolnic i
zatrudnic nowych....

Ale ogólnie gra jest warta kupna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 14:26, wdowiakm napisał:

Ale ogólnie gra jest warta kupna??


Tak ja nie załuje tych wydanych 79.90 zł, uwazam ze sie opłacał chocby dla tych nowych opcji.
Odrazu na poczatek to odradzam restauracje, mam ja i nie moge sie z niej utrzymac, hehehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:13, Mysza z PC TS napisał:

> Ale ogólnie gra jest warta kupna??

Tak ja nie załuje tych wydanych 79.90 zł, uwazam ze sie opłacał chocby dla tych nowych opcji.
Odrazu na poczatek to odradzam restauracje, mam ja i nie moge sie z niej utrzymac, hehehehe.

Ja zainwestuje w sklep zobaczymy czy bedzie się opłacało:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:16, wdowiakm napisał:

Ja zainwestuje w sklep zobaczymy czy bedzie się opłacało:-)


Podobno najlepsze zyski sa na sklepie z RTV lub meblami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:17, Mysza z PC TS napisał:

> Ja zainwestuje w sklep zobaczymy czy bedzie się opłacało:-)

Podobno najlepsze zyski sa na sklepie z RTV lub meblami....

Spróbuję!! mam takie pytanie dużo zmienia się w samej grze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:30, wdowiakm napisał:

> > Ja zainwestuje w sklep zobaczymy czy bedzie się opłacało:-)
>
> Podobno najlepsze zyski sa na sklepie z RTV lub meblami....
Spróbuję!! mam takie pytanie dużo zmienia się w samej grze??


Duzo sie nie zmienia jesli chodzi o wyglad, dochodza tylko nowe obiekty, opcje i nowa okolica co sprawia ze mozna zmienic fabułe gry poprzez wybudowanie w strefie handlowej jakiegos przedsiebiorstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:39, Mysza z PC TS napisał:

> > > Ja zainwestuje w sklep zobaczymy czy bedzie się opłacało:-)
> >
> > Podobno najlepsze zyski sa na sklepie z RTV lub meblami....
> Spróbuję!! mam takie pytanie dużo zmienia się w samej grze??

Duzo sie nie zmienia jesli chodzi o wyglad, dochodza tylko nowe obiekty, opcje i nowa okolica
co sprawia ze mozna zmienic fabułe gry poprzez wybudowanie w strefie handlowej jakiegos przedsiebiorstwa...

Rozumiem to w takim razie idę jutro zakupić ten dodatek a tak poza tym to juz wiadomo jaki bedzie dodatek po własnym biznesie nie wliczając tego mini dodatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 15:50, wdowiakm napisał:

Rozumiem to w takim razie idę jutro zakupić ten dodatek a tak poza tym to juz wiadomo jaki
bedzie dodatek po własnym biznesie nie wliczając tego mini dodatku?


Narazie jest cisza nikt nic nie wie, nawet EA nie wspomina o kolejnym dodatku a w opakowaniu TS2:WB nie ma wzmianki na temat przyszłego rozszerzenia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze sie zbieram zeby kupic jakis dodatek ale nie wiem czy warto bo jak mam podstawke to mi sie szybko nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! jezeli znam sie z osoba na 100 a ta druga wartosc to 70 to dlaczego do cholery nie moze byc jeszcze moja przyjacilka? dlaczego z innymi jak przejde 50 to juz sie przyjaznimy a tu lipa? potrzebuje 2 przyjaciol do awansu macie jakies sposoby na "szybka przyjazn?...czekam na odpis pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2006 o 10:50, Archi155 napisał:

Jak zrobic albo skad wziac robota we wlasnym biznesie??


W trybie kupywania>>>hobby>>>różne jest blat do robienia robotów. Z początku będziesz mógł robić same zabawki, po osiągnięciu złotej rangi w robotyce będziesz mógł robić sługusy (ranga robotyki leci szybciej gdy ma się wysoką technikę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pisałem to pytanie w swoim własnym temacie ale tutaj może szybciej ktoś odpowie. A więc :Jak zostać wilkołakiem? Patrząc po pragnieniach i obawach simów (zobaczyć wilka) udało mi się doszukać że wilki przychodzą w nocy na zalesione parcele, przyciągają je także niemowlęta i dzieci simów. Pewnej nocy przyszedł do mnie pies(?) o imieniu Baron. Miał duże, świecące oczy. Co mam z tym psem zrobić? Czy on może sprawić że mój sim zostanie wilkołakiem? Czy mam zdobywać z nim stosunki czy je psuć (może być że mnie gryzie gdy mnie lubi, tak jak z wampirami)? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem sie zapytać czy np jak zainstaluje jeden dodatek a potem chcem drugi to czy ten pierwszy mi sie wykasuje czy te 2 dodatki będą razem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 19:41, wdowiakm napisał:

Kupił już ktoś The sims 2 własny biznes??


Ja kupiłam. Naprawdę polecam tę grę: prowadzenie firmy naprawdę wciąga. Szkoda, że nie można kupić stanowiska kierownika restauracji, gdy robisz restaurację w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować