Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż gier w Wielkiej Brytanii – Dead Island liderem!

28 postów w tym temacie

ŁaŁ... jeszcze się nie przyzwyczailiście do tego, że prawie każda nowość formatu AAA ląduje na szczycie listy sprzedanych gier? Toć u nich zakup gier jest tak powszechny jak u nas kartofle do niedzielnego polskiego obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 16:49, Dadziol20 napisał:

ŁaŁ... jeszcze się nie przyzwyczailiście do tego, że prawie każda nowość formatu AAA
ląduje na szczycie listy sprzedanych gier? Toć u nich zakup gier jest tak powszechny
jak u nas kartofle do niedzielnego polskiego obiadu.

Hehehe dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 16:49, Dadziol20 napisał:

ŁaŁ... jeszcze się nie przyzwyczailiście do tego, że prawie każda nowość formatu AAA
ląduje na szczycie listy sprzedanych gier? Toć u nich zakup gier jest tak powszechny
jak u nas kartofle do niedzielnego polskiego obiadu.


Bzdury piszesz. W tym tygodniu się pojawiły 4 gry AAA Resistance, Driver, Space Marine i właśnie Dead Island, więc jak najbardziej można nazwać to sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce Chorome 2 !!!! Ich flagowa marka którą od dawna zaniedbali, początkowo miał ukazać się w marcu 2009 roku, ma to być jedna z lepszych polskich gier a nie jakiś shit pokroju najnowszego CoJa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 16:49, Dadziol20 napisał:

Toć u nich zakup gier jest tak powszechny
jak u nas kartofle do niedzielnego polskiego obiadu.


Niektórzy w niedzielę mają kluski na obiad. I co? :P

@ News:

Wiedźmina 2 ni ma. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 17:12, Aver88 napisał:

> ŁaŁ... jeszcze się nie przyzwyczailiście do tego, że prawie każda nowość formatu
AAA
> ląduje na szczycie listy sprzedanych gier? Toć u nich zakup gier jest tak powszechny

> jak u nas kartofle do niedzielnego polskiego obiadu.

Bzdury piszesz. W tym tygodniu się pojawiły 4 gry AAA Resistance, Driver, Space Marine
i właśnie Dead Island, więc jak najbardziej można nazwać to sukcesem.


No i właśnie te gry, które wymieniłeś zajmują 4 pierwsze miejsca na liście przebojów tego tygodnia. Oczywiście cieszę się ,że polska gra jest tak rozchwytywana ale chyba nie sądzisz, że należy przywiązywać większej rangi do tego zestawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 17:28, Dadziol20 napisał:

No i właśnie te gry, które wymieniłeś zajmują 4 pierwsze miejsca na liście przebojów
tego tygodnia. Oczywiście cieszę się ,że polska gra jest tak rozchwytywana ale chyba
nie sądzisz, że należy przywiązywać większej rangi do tego zestawienia?


Należy, bo Driver, Resistance i Warhammer, to gry z od dawna wypromowaną i rozpoznawalną marką, natomiast Dead Island jest nowym IP, które nad nimi góruje pod względem sprzedaży... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 17:35, Koski napisał:

> No i właśnie te gry, które wymieniłeś zajmują 4 pierwsze miejsca na liście przebojów

> tego tygodnia. Oczywiście cieszę się ,że polska gra jest tak rozchwytywana ale chyba

> nie sądzisz, że należy przywiązywać większej rangi do tego zestawienia?

Należy, bo Driver, Resistance i Warhammer, to gry z od dawna wypromowaną i rozpoznawalną
marką, natomiast Dead Island jest nowym IP, które nad nimi góruje pod względem sprzedaży...
:)

Fakt, ale DI też ma asa w rękawie, który pewnie miał ogromny wpływ na sprzedaż. Kochane przez wszystkich ZOMBIAKI "móóózgiiii" Do tego ładna grafa i szokujący trailer to musiało dać mieszankę wybuchową. Zobaczymy jak długo ten hype jeszcze potrwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by było na tyle jeśli chodzi o wypowiedź "eksperta" cytowaną w newsach kilka dni temu. Czasem chyba lepiej powstrzymać się od pisania newsa zamiast cytować jakiegoś dziada ;) DI to nie ideał, ale ma potencjał i jest to dobra gra. A takich niestety wychodzi tylko kilka w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 17:48, Dziki_Los napisał:

To by było na tyle jeśli chodzi o wypowiedź "eksperta" cytowaną w newsach kilka dni temu.
Czasem chyba lepiej powstrzymać się od pisania newsa zamiast cytować jakiegoś dziada
;) DI to nie ideał, ale ma potencjał i jest to dobra gra. A takich niestety wychodzi
tylko kilka w roku.


Zgadzam się. DI ma błędów dużo (zadziwiająco dużo) ale jest niesamowita dla mnie. Liczę na łatanie jej bo do kolejnej tak otwartej gry o Zombie mamy na pewno parę lat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 17:28, Dadziol20 napisał:

No i właśnie te gry, które wymieniłeś zajmują 4 pierwsze miejsca na liście przebojów
tego tygodnia. Oczywiście cieszę się ,że polska gra jest tak rozchwytywana ale chyba
nie sądzisz, że należy przywiązywać większej rangi do tego zestawienia?

Chyba właśnie wprost przeciwnie - jeżeli wychodzi jedna gra AAA w danym tygodniu, to wylądowanie na szczycie to żaden wyczyn. Jeżeli wychodzą 4, to zdobycie pierwszego miejsca można nazwać jakimś osiągnięciem - przynajmniej w oczach graczy, nawet jeżeli sprzedaż rozłoży się na kilka tytułów.

Mnie osobiście cieszy też, że Driver nie został całkowicie zmieciony na dalszy plan - tytuł wydaje się bardzo przyjemny, a ludzie odnoszą się do niego w dziwny sposób, traktując jak nic nie warty śmieć. Taka niezrozumiała dla mnie sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:04, akodo_ryu napisał:

Mnie osobiście cieszy też, że Driver nie został całkowicie zmieciony na dalszy plan -
tytuł wydaje się bardzo przyjemny, a ludzie odnoszą się do niego w dziwny sposób, traktując
jak nic nie warty śmieć. Taka niezrozumiała dla mnie sytuacja.

Trójka była crapem, czwórka była przeciętna. Dodatkowo cała akcja ze śpiączką, która brzmi tragicznie. Owszem, sama gra jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:04, akodo_ryu napisał:

Mnie osobiście cieszy też, że Driver nie został całkowicie zmieciony na dalszy plan -
tytuł wydaje się bardzo przyjemny, a ludzie odnoszą się do niego w dziwny sposób, traktując
jak nic nie warty śmieć. Taka niezrozumiała dla mnie sytuacja.


Myślę, że byłoby inaczej, gdyby Ubisoft prowadził inną politykę ws. DRM-u. Tak się składa że premiera Drivera nałożyła się na rynkowy debiut From Dust. Skądinąd interesująca produkcja stała się ofiarą bardzo głupich poczynań wydawcy. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować