Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40.000: Space Marine - pierwsze 15 minut rozgrywki

39 postów w tym temacie

ehh to bzdura jakas toz to ledwie dwie pierwsze czesci ;p ja tam jade 5 godzine juz i jestem w 12 ( normal poziom tak na start zero zgonow wiec raczej zbyt duzo czasu nie stracilem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 18:53, Xeoo napisał:

ehh to bzdura jakas toz to ledwie dwie pierwsze czesci ;p ja tam jade 5 godzine
juz i jestem w 12 ( normal poziom tak na start zero zgonow wiec raczej zbyt duzo
czasu nie stracilem :))


I co warto kupić?! bo się przymierzam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 19:23, Dadziol20 napisał:

I co warto kupić?! bo się przymierzam. :D


Oj warto. :D

Na hardzie całość ukończyłem wczoraj. Pełna wersja jest chyba łatwiejsza od dema.
Fabuła idealnie wpasowuje się w uniwersum, a klimat i świat aż krzyczą ''Warhammer!''. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potwioerdzam ze warto:) zwlaszcza jesli chcesz sobie wymaksowac achievmenty ktore sa dosyc ciekawe :) ( niezbyt dobry rozdzial sobiue wybralem na tego " ukoncz rozdzial uzywajac jedynie wyrzutni zemsta i topora energetcznego ... rakietnica ma dosc malo ammo a tam bylo pelno nie osiagalnych z melee strzelcow :P) no ale nie kazdy lubi sie z tym bawic^^

Po dluzszym zastanowieniu to ten rozdzial z achievmentem dosc znacznie wydluzyl moj czas gry;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gory przepraszam za podwojnego posta ale nie chce mi sie wlazic na forum i szukac akurat tego watku.. gre mozna dostac znacznie znacznie taniej w wersji elektronicznej ja dalem 68 zeta. I to z pewnego zrodla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj absolutny must have, tylko jeden zgrzyt, choc mzoe jestem upierdliwy - nie ma czegos takiego jak adeptus astartes ultra - bo to w moim przekonaniu sygnalizuje istnienie roznych adeptus astartes, a przeciez ogromna wiekszosc to zwykli marines, a "ultramarines" to tylko nazwa zakonu (pomijam inkwizycje, grey knioghtow czy deathwatch etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adeptus astrates = space marines + ultra = ultramarines;p poprostu inaczej podana nazwa moim zdaniem .. a nie jakies specjalne dla nich wyroznienie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 18:50, HumanGhost napisał:

15 minut? Toż zdradzacie prawie połowę fabuły! ;D

W mrocznej przyszłości 41 tysiąclecia nie ma fabuły, jest tylko wojna. Fabuła przepadła wraz z Mroczną Erą Technologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niesamowita, niesamowicie wciąga, na hardzie po prostu wymiata, od wielu lat nie miałem tyle frajdy z siekania orków :D :D :D

Spoiler

i nie tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest świetna. Bardzo dobrze oddaje klimat WH40000. Gameplay jest dopracowany i przemyślany. Bardzo dobry singiel i o dziwo rewelacyjne multi. Dla mnie multi tej gry to zaskoczenie roku. Pozytywne oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie jednego bosa w grze.

Spoiler

Gram na normalu. Jestem na ciągle jadącym statku/pociągu i na koniec mamy bosa - latający statek z którego co chwila wyskakują orkowie. Próbuję go zestrzelić. Strzelam zwykłym pistoletem, oszczędzając lepszą broń na dość ciężkie do pokonania orki. Nie bardzo jest gdzie tam robić uniki. Z tym dużym orkiem nie ma co walczyć wręcz. Dopóki mam wyrzutnie rakiet to ich pokonuję z dystansu ale potem się broń kończy i jest ciężko. Czy te kolejne fale orków się kiedyś skończą? Czy może trzeba jakoś ten statek zestrzelić. W tym momencie próbując N-ty raz tracąc nadzieję, przeszedłem na multiplayer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na tym balkonie gdzie walczysz ze statkiem ma ustawiony na stojaku ciężki karabin plazmowy, z jego pomocą szybko podziurawisz okręt i kolejne abordaże.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować