Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wycieczka po świecie TES V: Skyrim z Toddem Howardem

10 postów w tym temacie

Stare :P Toż to było już w dobrej rozdzielczości po e3 publikowane na YT.

Chociaż... Wolę już cały czas oglądać to samo, niż oglądać masę materiałów, które tylko spoilują i psują przyjemność z eksploracji świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na grę w której walka jest istotnym elementem muszę powiedzieć że owa walka prezentuje się najmniej zachęcająco.
Przeciwnicy wyglądają jak teściowa próbująca nas uderzyć w łeb patelnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Todd Howard zabiera nas na wycieczkę? Hmm... jak na moje oko, to jedynie podkłada głos pod materiał nagrany podczas GC, z którego w dodatku zostały wycięte "niewygodne" dla twórców fragmenty - np. po zejściu ze wzgórza nie ma fragmentu, na którym grający uległ okrzykom zgromadzonych na GC i podszedł blisko do wodospadu. Wtedy wszyscy zobaczyli, jak kiepsko jest zrobiona animacja wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie tam podoba. Nie mam za wysokich wymagan bo juz od dluzszego czasu oczekiwalam na kontynuacje seri. Grafika i walka mnie nie moga zrazic no chyba, zeby uniemozliwialy gre;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo te klipy są w lepszej jakości albo gra wygląda o wiele lepiej, fakt że błędy nadal są ale może już naprawione.
Widzę że nikt jeszcze nie zauważył że muzyka na początku 3 fragmentu to przerobiony kawałek z Morrowinda. Czekam na OST bo nieźle brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie oczekujcie, że każdy element tej gry będzie wyglądał idealnie, skoro prezentacja była robiona na Xboxie. Prawda jest taka, że na PC można sie czepiać, ale na konsoli, która ma już ładnych parę lat to ma chodzić płynnie i pewne kompromisy były nieuniknione. Tym bardziej, że nowy TES i tak wygląda ładnie. Ja grając w obliviona nie chodziłem pół metra od ściany żeby oglądać czy tekstury są ładne... Grunt, że przy normalnej grze nie rzuca się ich brzydota w oczy. Takie narzekania jestem w stanie zrozumieć przy wersji na PC, które są już znacznie szybsze od dzisiejszych konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 12:37, Headbangerr napisał:

Todd Howard zabiera nas na wycieczkę? Hmm... jak na moje oko, to jedynie podkłada głos
pod materiał nagrany podczas GC, z którego w dodatku zostały wycięte "niewygodne" dla
twórców fragmenty - np. po zejściu ze wzgórza nie ma fragmentu, na którym grający uległ
okrzykom zgromadzonych na GC i podszedł blisko do wodospadu.


Hehehe. :D Pamiętam ten entuzjazm i tłum skandujący "Water! Water!", a potem nagła cisza i pomruk konsternacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 16:42, Vojtas napisał:

Hehehe. :D Pamiętam ten entuzjazm i tłum skandujący "Water! Water!", a potem nagła cisza
i pomruk konsternacji. :D


Haha dokładnie ;) Swoją drogą świetny był klimat z tą szalejącą publiką. Przynajmniej było wiadomo, że zebrali się ludzie, którzy uwielbiają grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować