Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie działa Ci demo FIFA 12? Wywal FIFA 11 z dysku

42 postów w tym temacie

Witam prosze o pomoc poniewaz no więc tak . . . cos mi sie popsuło w sensie mam zainstalowaną fife i gdy włączam to jest obraze Fifa 2012 itp i mi sie wylącza co moze być Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 17:05, dymekp napisał:

Witam prosze o pomoc poniewaz no więc tak . . . cos mi sie popsuło w sensie mam zainstalowaną
fife i gdy włączam to jest obraze Fifa 2012 itp i mi sie wylącza co moze być Pomożecie
?

Prawdopodobnie, jak ja i inne osoby, masz "nieobsługiwanego" pada albo klawiaturę na USB i nie miałeś gry Fifa 11 aby móc skopiować pliki konfiguracyjne pada. Jeśli masz pada odłącz, jak klawiaturę USB - podłącz starą na port PS2 (strzelam, sam taką mam i klawierkę wykrywa, pada nie)
Jak w drugim temacie pisałem, może z czasem wpadną też na sposób naprawy tego małego problemu. Testowanie gry na klawiaturze to nie to samo co pad, a jeszcze nie mam pewności czy pełna wersja zobaczy pada. Może jednak ktoś opracuje sposób, by to działało (jakieś inne wpisy do rejestru?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pada z manta-mulimedia i nie trybi :/. Jak próbuję uruchomić, to cały czas do folderu z zainstalowaną gra dodaje się plik "crash".

Ustawienia klawiszologiczne to jakaś PARODIA. Z padem gra mi się nie uruchamia, a na klawiaturze sprint jest na CTRL. OMG. Zmiana zawodnika na SHIFT. Skąd oni to wzięli? Ani na klawie, ani na padzie.

Dzięki EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde co to ma być żeby w demo nie można sobie było pograć?
Ani nie mam fify 11 na dysku, ten rejestr dodałem i gówno to pomogło. Nic trzeba czekać aż odblokują demo na Xboxie na kontach silver:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić klawiszologie pod FIFE 12 demo? Pad mi nie działa, a klawiatura ma jakieś dziwne ustawienia. Wiecie jak zrobić by na E był bieg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem na innym starym popsutym padzie (gałki analogowe się popsuły, zero szans na drybling który ponoć usprawnili) ale też nie działa (pad jest firmy e5 czy jakoś tak)
Wierzę, że poprawka dema, czy jakaś solucja wypłynie od EA bo narazie pozostało tylko złe wrażenie po demie, na które nie ukrywam czekałem, bo czytając o Fifie 11 na konsole narobiłem sobie apetytu (do tej pory grywałem w PESy, ale Konami ostatnio ma tendencje zniżkową, a nie ma to jak porównać dwie serie w każdym roku i wyrobić sobie opinie na żywym gameplayu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 21:57, ukash07 napisał:

Nie ma sprawy mam nadzieję, że pomogłem ;)

jeśli chodzi o plik configuracyjny, można też prosić? Jeśli to nie problem, przydałby się dla większej liczy osób (może jakiś host do pliku? o ile to nie problem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

suuper
gra nie działa -,-
a zawsze uważałem EA za dobrą i poważną firmę.

Usunąłem fife 11 bo nie zależało mi na jej , ok.
Instaluje , włańczam ( sama klawiatura) widze logo fify 12 po czym wywala mnie do pulpitu.
No to proboje z ustewianiami grafy, nadal wywala, zgodność z xp itp , nadal wywala.......
Ja sobie poczekam chyba na finalną wersję.
Sprzet mam dobry AMD phenom 4GB RAM ge force 460GTX 1024 MB więc raczej powinno normalnie chodzić zwłaszcza że nie mam żadnych gówien w tle chodzących .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam , mam taki problem ze zrobilem wszystko ja piszecie , fifa 12 mi dziala ale niestety zacina mi , wiec chce spowrotem grac w fife 11 , wlaczam i zamiast 11 wlacza mi sie 12 ? co mam zrobic? nie odinstalowalem tylko zrobilem ten plik demofix.reg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:27, Chudy2k5 napisał:

sądzę, że ten link nie łamie regulaminu - jest tam wszystko, fix na Fifę 11, pomoc z
padem, wydłużenie gry i wiele innych.
http://www.fifa-infinity.com/fifa-12-2/fifa-12-official-demo/
Mam nadzieje, że pomoże każdemu.

Chcę sobie pograć w fife12 na PC na klawiaturze. Wchodzę na tę stronę i wyskakuje mi, że mam sobie przekopiować coś w moich dokumentach z fify11. Wszystko ładnie pięknie. Tylko że ja do ku**y nędzy nie mam fify11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować