Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rośnie zainteresowanie serią NBA 2k w Europie

6 postów w tym temacie

Szczerze wątpię, że seria NBA 2K zyskała swą popularność dzięki temu, że w Europie wzrosło zainteresowanie koszykówką czy też samymi rozgrywkami amerykańskiej koszykówki, wręcz przeciwnie, uważam, że to dzięki grze sport ten zyskał popularność. I może byłoby inaczej gdyby mecze NBA były emitowane na takich kanałach jak Eurosport. Wprawdzie "Euro" nie jest w tym słowie bez powodu, ale proszę was, kto zakupywałby pakiet programów sportowych tylko dlatego, że chce pooglądać mecze koszykówki rozgrywane w Ameryce. Chociaż mamy te swoje Euro Basketball, ale przyznacie, że w NBA jest to coś - co nie znaczy, że trzeba od razu wydawać na to kasę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 16:28, ScyzoR333 napisał:

proszę was, kto zakupywałby pakiet programów sportowych
tylko dlatego, że chce pooglądać mecze koszykówki rozgrywane w Ameryce.


No ja akurat przy zakupie pakietu sportowego wiadomej telewizji kierowałem się trzema rzeczami:
1. Speedway Grand Prix
2. Premiership
3. NBA

fakt, dla samego NBA pewnie bym tych 30 zł dodatkowo na miesiąc nie chciał płacić, ale nie zmienia to faktu, że miało to pewien wpływ na moją decyzję. tylko kurczę blade jeszcze by ten lokaut zakończyli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Chcąć kupić jakąś koszykarską gierkę na X360, zagrałem w demo 2k11 i NBA Live 10 i muszę stwierdzić, że to drugie zdecydowanie bardziej mi podchodzi, choć seria generalnie jest mocno zaniedbana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować