Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowy Crysis będzie lepszy niż ten z pecetów

43 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2011 o 22:49, WiK1992 napisał:

Najlepsze jest to,że wpada pecetowe bydło i pierdzieli trzy po cztery..."Aaaa,będzie
gorsza grafika,srutututu" itd.,itp.Co,boli Was,że tracicie kolejnego exa ?


I tak będzie gorsza grafika, modów brak(!), multi brak. Macie przerąbane...

Nie płaczemy, bo i tak są to "okrojone" pod pewnym względem exy. Wy natomiast nie dość że tracicie exy (L.A Noire), to jeszcze w pakiecie z nimi dostajemy lepsze tekstury, grafikę, wszelkie poprawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że podniesienie z CE2 do CE3 nie wyjdzie w patchu na PC (bo można bezpiecznie przyjąć, że to nie nastąpi). Miałem cichą nadzieję na taki manewr ze strony BioWare przy okazji ME2 na PS3 - możliwość upgrade''u silnika gry także na PC i X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 22:49, WiK1992 napisał:

Najlepsze jest to,że wpada pecetowe bydło i pierdzieli trzy po cztery..."Aaaa,będzie
gorsza grafika,srutututu" itd.,itp.Co,boli Was,że tracicie kolejnego exa ?

Ja jestem zdecydowanym przeciwnikiem exclusivów, więc nie do mnie te pretensje..
O ile gra powstaje dostosowana do możliwości PC, a później jest downportowana do konsol.
Przykro mi, że nie stać Cię na PC, ale nic na to nie poradzę...
Zresztą nie ma z czego tak cieszyć. Crysis był kiepską grą. Służył raczej jako benchmark i pokaz możliwości graficznych. Jako, że na konsolach tej grafiki nie będzie, więc zostanie tylko przeciętny FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nas to jest śmieszne, ale oni tym gadaniem mogą faktycznie coś osiągnąć. Wiele fanboyów iksa czy ps3 ma w dupie argumenty, i kupi w przypływie euforii że jego konsola jest lepsza od tych wszystkich pecetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 00:20, byverter napisał:

Zresztą nie ma z czego tak cieszyć. Crysis był kiepską grą. Służył raczej jako benchmark
i pokaz możliwości graficznych. Jako, że na konsolach tej grafiki nie będzie, więc zostanie
tylko przeciętny FPS.

+1 W pełni się zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 07:35, L33T napisał:

> Zresztą nie ma z czego tak cieszyć. Crysis był kiepską grą. Służył raczej jako
benchmark
> i pokaz możliwości graficznych. Jako, że na konsolach tej grafiki nie będzie, więc
zostanie
> tylko przeciętny FPS.
+1 W pełni się zgadzam :)



No właśnie dla mnie jest w niej coś bardzo fajnego. Coś co powoduje, że przeszedłem ją już 5 razy...

No nie wiem, po prostu są gusta i guściki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"1600 punktów Microsoftu lub 16 funtów/20 dolarów"

@Koski- gry od Rockstara to nie są konsolowe exy. To są czasowe (udawane) exy. Prawdziwe tytuły na wyłączność nigdy na pc nie trafią, ale dla wielu skrzywionych fanów pc konsole nie mają innych gier niż kiepskie odpowiedniki ich komputerowych wersji. Dlatego ciężko się takich słucha a jeszcze trudniej poważnie dyskutuje;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 23:12, Koski napisał:

Nie płaczemy, bo i tak są to "okrojone" pod pewnym względem exy. Wy natomiast nie dość
że tracicie exy (L.A Noire),

Rzeczywiście, całego jednego exa stracili. PCtowcy i tak takiego RDR już nie dostaną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..no, na pewno, na sprzęcie zmniejszą ilością zasobów da się osiągnąć lepsze efekty .. uhm.. już to widzę. zgodzę się z jednym - na konsoli na pewno będzie wyglądał co najmniej tak dobrze jak na PC, ale raczej już żadnej gałęzi i chałupki się nie rozwali... a fizyka będzie szczątkowa... ale na pewno "będzie lepszy" ..
nie ma to jak jawnie i bezczelnie robić z ludzi debili ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 00:20, byverter napisał:

Zresztą nie ma z czego tak cieszyć. Crysis był kiepską grą. Służył raczej jako benchmark
i pokaz możliwości graficznych. Jako, że na konsolach tej grafiki nie będzie, więc zostanie
tylko przeciętny FPS.

-1, kwestia gustu. Owszem, mój pierwszy kontakt z grą to był zachwyt grafiką i fizyką, ale jednocześnie rozczarowanie, że rozmach mniejszy niż w Far Cry''u.
Mi się gra spodobała. Owszem, jest dużo bardziej liniowa niż Far Cry i tak naprawdę wybór ścieżki jest tylko iluzją, ale nadal gra mi się podobała. Fabularnie też - za to 2ka bardzo rozczarowała mnie pod względem historii.
Dla mnie idealny kompromis między rzezią a''la Call of Duty a grami "taktycznymi" pokroju Gearsów...
No i co najważniejsze - grasz jak chcesz. Każdy sposób dobry - chcesz się bawić w Rambo - proszę bardzo. Wolisz Garetta? No problema.

Dnia 14.09.2011 o 00:20, byverter napisał:

Rzeczywiście, całego jednego exa stracili. PCtowcy i tak takiego RDR już nie dostaną
:)

A konsolowcy nie dostaną LoLa ani WoWa. Kto bardziej stratny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale raczej już żadnej gałęzi i chałupki się nie rozwali... a fizyka

Dnia 14.09.2011 o 09:06, sebba99 napisał:

będzie szczątkowa...


Wystarczy obejrzeć trailer, na którym są gameplaye z wersji iksowej, żeby wiedzieć, że piszesz kompletne bzdury. Także najpierw obejrzyj, potem się (ewentualnie) kompromituj - w tej kolejności. Bo aż się słabo robi jak się widzi kolejnego, który najpierw komentuje, a później (ewentualnie) ogląda/czyta to o czym właśnie napisał.

@TsTr,

Nie wiem ile ma XBOX natomiast PS3 może wyciągnąć 1920x1080.

Tyle samo. Co nie zmienia faktu, że to raczej "czysto teoretycznie", bo w praktyce obie konsole są na FULL HD za słabe i jakieś 80 kilka procent gier lata w "hd-ready" (720 p) natywnie + obraz jest do FULL HD skalowany.

Ale to naprawdę nie temat o tym, nie wiem też po kiego grzyba się łapiesz na prowokacje trolla i go karmisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 08:45, kodi24 napisał:

"1600 punktów Microsoftu lub 16 funtów/20 dolarów"


Dzięki za info ;-) cieżko powiedzieć, czy to dobrze czy źle. Na takiego starocia 20USD wydaje się wygórowaną ceną, ale za jakiś czas przecenią i na promocji za 800MSP można będzie zgarnąć gierkę. Tyle będzie warta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:46, bonescraper napisał:

Tak wygląda poprawiony Crysis http://i.imgur.com/PCPLZ.jpg ;)

I tyle w temacie.


Oj tam, wycięcie ok. 60% roślinności zwiększy grywalność. Pocięcie geometrii, zjechanie z detalami, rozdzielczością i AA pozwoli na ultra-płynne 25 klatek, a podkręcenie kontrastu (pal sześć przeróżne modyfikacje zmieniające ToD z lepszym rezultatem, te bowiem tworzone były przez fanów, a nie "Profesjonalistów z Crytek") to ostateczny cios w nędzną, "ciemną" edycję pecetową. Oczywiście fakt, że wymieniona po zmodowaniu zjada na śniadanie wersję "vanilla" się nie liczy, gdyż mody = oszustwo, coś dla wybrańców, a tak poza tym komputery z przyszłości nie radzą sobie z Crysis.

Krótko mówiąc - nie znasz się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować