Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox Live także dla posiadaczy Windows 8

14 postów w tym temacie

Zostaje przy 7-mce. System genialny i nie bede go juz raczej zmienial. Gram na konsolach, lapek sluzy mi jedynie do internetu, filmow, sluchania muzyki i innych ''pierdółek''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 10:12, Piotrek_K napisał:

Zostaje przy 7-mce. System genialny i nie bede go juz raczej zmienial. Gram na konsolach,
lapek sluzy mi jedynie do internetu, filmow, sluchania muzyki i innych ''pierdółek''

Że system dobry to się zgodzę. Ciekawe jak MS chce zachęcać do kupowania 8 tych, którzy mają już 7...
XBL jest pewnie jednym z pomysłów, ale czy będzie skuteczny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 10:12, Piotrek_K napisał:

Zostaje przy 7-mce. System genialny i nie bede go juz raczej zmienial. Gram na konsolach,
lapek sluzy mi jedynie do internetu, filmow, sluchania muzyki i innych ''pierdółek''


Ostatnie zdanie kojarzy mi się z akcją googla, zwaną chromium os. Ciekawe jak MS chce to zwalczyć, zwłaszcza, że ceny, które oferują można śmiało nazwać zaporowymi dla większości osób, korzystających jedynie z tych kilku funkcji systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czarno to widzę... Po ostatnich przebojach jakie Microsoft wykrecał z Games for Windows, czuje że Microsyfek będzie chciał ograniczać otwartość platformy jaką jest PC. Nie mozna do tego popuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 10:37, Mastermind napisał:

Że system dobry to się zgodzę. Ciekawe jak MS chce zachęcać do kupowania 8 tych, którzy
mają już 7...
XBL jest pewnie jednym z pomysłów, ale czy będzie skuteczny...?

Jak to jak ? O Tak:
http://4.bp.blogspot.com/_2KxWIw9f_b0/TCUMySnm1BI/AAAAAAAACEc/_X_CS0lNafk/s1600/Cattura.PNG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows 8 będzie posiadał "nakładke" którą bedzie można odpalać (tak jak Media Center) ów nakładka będzie identyczna jak zapowiadany nowy dashboard dla Xboxa Lve (który jest wzorowany na windows moblie) zapewne zostanie też wzbogacony o nowe funkcje ale to i tak bez znaczenia.

Nowy Windows (8) to również nowe DirectX (12), które zapewnie będzie obsługiwane przez nową konsole microsoftu.

Offtopic: swoją drogą jeśli przyszle konsole będą wykorzystywać we wszystkich grach full hd 1080p i (conajmniej) DirectX11, to ja naprawde nie wiem jaki bedzie sens grania na PC, absolutnie nic mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 11:44, Katsper napisał:

Offtopic: swoją drogą jeśli przyszle konsole będą wykorzystywać we wszystkich grach full
hd 1080p i (conajmniej) DirectX11, to ja naprawde nie wiem jaki bedzie sens grania na
PC, absolutnie nic mi nie przychodzi do głowy.


Może taki, że obecne PC-ty już posiadają wszystkie te możliwości? Nawet te ze średniej półki. A więc w przyszłości będzie jeszcze lepiej. Nowe konsole pewnie na początku wywołają małą rewolucję a później znowu się zestarzeją i będą spowalniały rozwój gier, tak jak ma to miejsce obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Mastermind

Przecież GfWL został przeniesiony na Xbox.com i zintegrowano go z Xbox Live. Nie wiem, co w MS kombinują, ale jeśli myślą, że uda im się zachęcić masy ludzi do płacenia abonamentu, to się grubo mylą. Już raz ponieśli klęskę, poniosą ją po raz kolejny - Steam od tamtego czasu stał się naprawdę potężny. Jeśli zaś Xbox Live pod Win 8 ma być swego rodzaju menadżerem instalowanych gier, to jest to zdecydowanie za mało - graczy to nie zachęci do przesiadki z Win 7. No cóż, poczekajmy na szczegóły. Na razie to mi wygląda na odświeżonego GfWL, który będzie z automatu zarządzał wszystkimi grami, które nie są podpięte pod Steam czy Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 11:44, Katsper napisał:

Windows 8 będzie posiadał "nakładke" którą bedzie można odpalać (tak jak Media Center)
ów nakładka będzie identyczna jak zapowiadany nowy dashboard dla Xboxa Lve (który jest
wzorowany na windows moblie) zapewne zostanie też wzbogacony o nowe funkcje ale to i
tak bez znaczenia.

Nowy Windows (8) to również nowe DirectX (12), które zapewnie będzie obsługiwane przez
nową konsole microsoftu.

Offtopic: swoją drogą jeśli przyszle konsole będą wykorzystywać we wszystkich grach full
hd 1080p i (conajmniej) DirectX11, to ja naprawde nie wiem jaki bedzie sens grania na
PC, absolutnie nic mi nie przychodzi do głowy.


A ja uważam,że granie traci sens własnie na konsolach.Coś czuje,że PS4 i XBOX720 będzie ostatnią generacją stacjonarnych konsol.Potem przejdą raczej na przenośne typu:PSP,PS VITA CZY 3DS.I tak pc zawsze będzie potrzebny na rynku żeby np:rozwijać rozwój gier,do pracy,no wiadomo że do gier itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram 7 to świetny system i muszą bardzo się postarać, żeby mnie przekonać. No ale jak dostane darmowy z uczelni, to może i zainstaluje na drugim dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nowe konsole pewnie na początku wywołają małą rewolucję a później znowu się zestarzeją i będą spowalniały rozwój gier, tak jak ma to miejsce obecnie.
Nie wiem, może to ja jestem tępy ale nie rozumiem jak konsole mogą spowalniać rozwój gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować