Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojedynek Roku na gram.pl rozpoczęty! Kto zwycięży?

136 postów w tym temacie

Kurcze... dobrze Wam ten licznik działa? Wiedziałem, że BF będzie miał przewagę, liczyłem nawet na jakieś +20/30% względem CoD, ale tutaj widzę, że wszyscy masowo kupują BF3 a CoD jest dosłownie olewany ... ciekawe, ciekawe. Choć sam bym pewnie chętnie dołożył swoją kopię dla BF3, ale musi trochę poczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobry wynik. Będzie dużo Polaków grających w BF3 :)
Przewagę BFa w Polsce można także zauważyć na allegro. Już się kilka aukcji skończyło, ale liczba zamówień BF3 przekraczała 100, a MW3 miało może jakieś 15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedsprzedaż dopiero ruszyła, więc nie przejmowałbym się za bardzo stanami sprzedaży na tą chwilę. Czas pokaże. Osobiście sam już nie wiem, co myśleć - wcześniej kibicowałem BF3 z uwagi na rewelacyjny engine, jednak z czasem zaczęło wychodzić coraz więcej klimatycznych materiałów z MW3, za to na temat BF3 pojawia się coraz więcej niepokojących informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Meh, szkoda, że nie ma licznika, ile kopii pre-ordernięto. Bo te 93% może oznaczać zarówno 93000, jak i 93.

A tak poza tym: samo EA powiedziało, że z MW3 nie wygra, więc takie porównanie jest trochę bezcelowe, szczególnie, że wasz sklep nie jest nawet 1/1000 procenta całości rynku. Tylko podsycacie wojenkę fanbojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe! dlaczego uważacie że macie tak duży autorytet w świecie gier żeby wybrać akurat te dwie gry jako "dwa największe hity" ?!?! żadna z tych gier nie będzie najlepszą grą w tym roku! 2011 jest dobrym rokiem dla gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 12:11, Dared00 napisał:

A tak poza tym: samo EA powiedziało, że z MW3 nie wygra, więc takie porównanie jest trochę
bezcelowe, szczególnie, że wasz sklep nie jest nawet 1/1000 procenta całości rynku. Tylko
podsycacie wojenkę fanbojów.

Największy sklep w Polsce z grami chyba jest dość poważnym wyznacznikiem sprzedaż na rynku Polskim, a o to tutaj chodzi. Po co mi miliony sprzedanych pudełek w hameryce? Wolę niskie pingi i grę z Polakami.

Dnia 14.09.2011 o 12:11, Dared00 napisał:

ciekawe! dlaczego uważacie że macie tak duży autorytet w świecie gier żeby wybrać akurat
te dwie gry jako "dwa największe hity" ?!?! żadna z tych gier nie będzie najlepszą grą
w tym roku! 2011 jest dobrym rokiem dla gier!

BF3 już teraz pobił sprzedaż BC2 na premierę samymi pre-orderami. A przecież jeszcze beta i miesiąc do premiery. Liczba zamówień goni Wiedźmina, więc w Polsce to najważniejsza premiera do końca roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 12:13, arborek napisał:

ciekawe! dlaczego uważacie że macie tak duży autorytet w świecie gier żeby wybrać akurat
te dwie gry jako "dwa największe hity" ?!?! żadna z tych gier nie będzie najlepszą grą
w tym roku! 2011 jest dobrym rokiem dla gier!


Mamy duży autorytet - jako jeden z największych serwisów w Polsce i największy sklep internetowy z grami - to fakt :) Ale czemu mielibyśmy nie nazywać BF3 i MW3 największymi hitami wśród strzelanek w tym roku? Pod względem sprzedaży nikt im nie dorówna w tej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 12:17, EjPii napisał:

rynku Polskim, a o to tutaj chodzi. Po co mi miliony sprzedanych pudełek w hameryce?

Ciebie to nie obchodzi - EA i Activision już tak. Dla nich liczy się sprzedaż światowa a nie gdzieś tam na wyspie (tm) Trzeciego Świata

Dnia 14.09.2011 o 12:17, EjPii napisał:

BF3 już teraz pobił sprzedaż BC2 na premierę samymi pre-orderami.

A MW3 na świecie pobiło Black Opsa. I co? I nic, świat toczy się dalej.

A najgorsze jest to, że przez tą wojenkę na pewno ucierpi chociażby RAGE, bo przecież ludzie wolą kolejny raz oglądać to samo i nowej marki nie sprawdzą. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 12:13, arborek napisał:

ciekawe! dlaczego uważacie że macie tak duży autorytet w świecie gier żeby wybrać akurat
te dwie gry jako "dwa największe hity" ?!?! żadna z tych gier nie będzie najlepszą grą
w tym roku! 2011 jest dobrym rokiem dla gier!

lepszy byłby tytuł taki "Pojedynek Roku który i tak sporej rzeszy graczy G obchodzi bo mają dosyć tej żałosnej kampanii reklamowej"
ehem premiery w listopadzie natomiast w październiku B:AC i RAGE wychodzą i szczerze te gry mnie bardziej interesują zwłaszcza ta pierwsza XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF ludzie już zamawiają, bo są jakięś tam limitki i wcześniej wychodzi, COD się i tak lepiej sprzeda a większość jak ja zamówi tuż przed premierą lub tuż po. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To subiektywne zestawienie. Chcesz im założyć za to proces ? xD Czy (wnioskując z ilości wykrzykników w Twojej wypowiedzi) tak bardzo bulwersuje Cię fakt, że ktoś ma inne zdanie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 12:11, blackbeaver napisał:

czyli na razie wynika z tego, że fanboye CoD''a to zwykli krzykacze, bo nie mają podstaw
mówić, że CoD rządzi w Polsce XD


ja mam na to trochę inne spojrzenie! zamawianie pre-orderów to czysty idiotyzm! na razie o grze wiadomo tyle co w zwiastunach pokazali plus trochę newsów... warto poczekać na jakieś recenzje!?!? co roku to samo i co roku fala niezadowolonych ludzi którzy kupili grę w ciemno!

biorąc to pod uwagę to fani Battlefielda w Polsce to bezmózgie zombie najarane zwiastunami którzy mają jeszcze kupę w gaciach bo zobaczyli fajną grafikę i zamawiają bo tak im reklama powiedziała. Podczas gdy fani CODa czekają spokojnie na potwierdzenie że warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 12:20, Headbangerr napisał:

To subiektywne zestawienie. Chcesz im założyć za to proces ? xD Czy (wnioskując z ilości
wykrzykników w Twojej wypowiedzi) tak bardzo bulwersuje Cię fakt, że ktoś ma inne zdanie
? ;)


może raczej że ktoś mi próbuje wmówić że w tym roku są tylko dwa wielkie hity i tylko spośród tych dwóch gier mogę wybrać wilki hit !! jak na wyborach jest tylko PO i PIS :) reszta może mieć super program ale i tak się nie liczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować