Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojedynek Roku na gram.pl rozpoczęty! Kto zwycięży?

136 postów w tym temacie

Hue hue, polscy gracze jak zwykle inaczej niż reszta świata. ;p

Szkoda że obie gry nie mają premiery w tym samym tygodniu, bo później fajnie byłoby tez obejrzeć bestsellery z takiego Empiku. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:22, Piterixos napisał:


> Paint w porównaniu do Gimpa również jest ograniczony czy to znaczy że powinniśmy
przestać
> go używać :D?
>
No jakbym chciał sobie obrobić zdjęcie to bym używał Gimpa, a painta to nie używam w
ogóle więc to porównanie jest jak dla mnie marne:)


:) jak bym chciał stoczyć szybki meczyk czy dwa bo mam akurat godzinkę wolnego to wybieram CODa a BF nie ruszam bo wymaga więcej czasu :) różni ludzie różne potrzeby i fakt że coś posiada ograniczone funkcje nie znaczy że jest gorsze a nawet czasami wręcz odwrotnie :)

Dared00 -> dam Ci numer do mojej mamy wyjaśnisz jej jak w Gimpie zamazać kawałek tekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem wygra Uncharted 3, wciągnie te dwie gry nosem i wypluje kości<ma się rozumieć chodzi o grywalność i fabułę(cholercia, przecież CoD'o BF'y i fabuła to dosłownie dwa, przeciwległe bieguny)>

A tak na poważnie to w gram.pl wygra BF ale ogólnie<ogólnoświatowo> to nawet się nie zbliży do wyniku CoDa.

Cóż, obie gry są wyrzniętymi z fabuły i ogólnego sensu, wojennymi strzelankami. Obie są tylko i wyłącznie multiplayerowymi muckami których singielek jest kpiną ale cóż, teraz taka moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:51, KsOrAn3 napisał:

Po co pre orderować CoD''a jak nic za to nie ma a cena spadnie w ciągu tygodnia do 2
o 40zł+?

A po co preorderować BF3, jak za to są tylko mapy, które już mam, a cena spadnie w ciągu tygodnia/dwóch o te same 40 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:51, KsOrAn3 napisał:

Po co pre orderować CoD''a jak nic za to nie ma a cena spadnie w ciągu tygodnia do 2
o 40zł+?


Popatrz na obecne ceny sklepowe WaW, MW2 czy BO - chyba tylko gry Blizzarda tanieją wolniej. A tymczasem gry EA po pół roku idą do serii Classic za 49,9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:54, Dared00 napisał:

A po co preorderować BF3, jak za to są tylko mapy, które już mam, a cena spadnie w ciągu
tygodnia/dwóch o te same 40 zł?



Dared00, KsOrAn3 -> obaj macie racje !! no po co pre-orderować ?! ryzykować !! nie lepiej poczekać kilka tygodni poczytać recenzje, nie kupować kota w worku i jeszcze do tego zapłacić mniej :D?? no to skąd te zamówienia !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mi też pojedynek. Wiadomo, że tutaj sprzeda się lepiej Battlefield 3 bo Polscy gracze wolą odwalony silnik od porządnej rozgrywki w MW 3. Ja jestem za Call of Duty, a pre-order złożyłem niestety gdzieś indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:57, Henrar napisał:

> Po co pre orderować CoD''a jak nic za to nie ma a cena spadnie w ciągu tygodnia
do 2
> o 40zł+?

Popatrz na obecne ceny sklepowe WaW, MW2 czy BO - chyba tylko gry Blizzarda tanieją wolniej.
A tymczasem gry EA po pół roku idą do serii Classic za 49,9.



69,90zł w sklepie wczoraj widziałem (konsolowa) MW GOTY , MW2 i BO był za 84,90zł w folii. Za to BFBC2 119zł w folii lub 69zł używany bez kodu vip :). Pre order BF3 daje jakiekolwiek bonusy za swoją cene natomiast CoD spadnie w 2 tygodnie z ceny a i tak nie daje żadnych bonusów więc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy MW3, będzie dostępne w sklepie gram.pl w wersji Hardened lub innej kolekcjonerskiej? Bo nie wiem czy zamawiać zwykłą czy poczekać.

Z góry dziękuję za odpowiedź,
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:53, Piterixos napisał:

Oczywiście, jeśli ktoś by nie zrozumiał to mówię od razu, że chodzi mi o to ile konkretnie
egzemplarzy tych gier zostało zamówionych. Bo my tu tak się podniecamy tymi procentami,
a co jeśli się okaże iż w rzeczywistości mówimy o trzy lub niskich 4 cyfrowych wartościach?:P


Na to oczywiście nie licz, nikt takich informacji nie podaje bo to tajemnica handlowa. Ciesz się procentami :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 15:01, KsOrAn3 napisał:

69,90zł w sklepie wczoraj widziałem (konsolowa) MW GOTY , MW2 i BO był za 84,90zł w folii.
Za to BFBC2 119zł w folii l

W wersji Ultimate, bo zwykła wylądowała już do wersji Classics/Platinum dawno temu i kosztuje 89,9 (czyli w sklepie można ją mieć za 84,9).
Wspomnę też o wersjach PCtowych, gdzie MW2/BO wciąż są za 79,9 (a niedawno obie były za 129,9) a BC2 stoi teraz w promocji za 26,9zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2011 o 15:54, Laid_back napisał:

Na to oczywiście nie licz, nikt takich informacji nie podaje bo to tajemnica handlowa.
Ciesz się procentami :>


No cóż ja się na tym nie znam:) Ale chyba po pewnym czasie takie informacje i tak mogą być ujawnione czy raczej nie? Bo w końcu podaje się wyniki sprzedaży poszczególnych tytułów etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wydawca będzie zainteresowany, to poda taką informację ile się ogólnie sprzedało - ale to nie są dane rozbite na poszczególne sklepy/kanały sprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować