Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojedynek Roku na gram.pl rozpoczęty! Kto zwycięży?

136 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2011 o 17:27, Cygi napisał:

Oj, Polygamia lekko wyśmiała wasz cyrk z procentami.


Polygamia i artykuł pisany przez redaktorzyne z poziomem wiedzy na poziomie tostera.
Brawooo...Portal godny komentowania hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po co dziecko podniecasz się tym i obrażasz kogokolwiek? Czy ekipa GRAMu wymaga jakiejkolwiek Twojej "obrony"? Co więcej w artykule nie ma żadnego ataku na gram.pl a jedynie podważenie prawdziwości wyników tego pojedynku.

ps. ten portal pomimo twojej dezaprobaty ma sporo więcej newsów dziennie a do tego nawet z gier, któe taki moloch jak gram.pl olewa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 23:42, Lailonn napisał:

obrażasz kogokolwiek?

obrażam :D to był komplement dla tego kto pisał ten artykulik ;]

Dnia 14.09.2011 o 23:42, Lailonn napisał:

Czy ekipa GRAMu wymaga jakiejkolwiek
Twojej "obrony"?

zdecydowanie nikogo tu nie bronie stwierdzam fakt po przeczytaniu tegoż jakże na poziomie streszczenia :]

Dnia 14.09.2011 o 23:42, Lailonn napisał:

Co więcej w artykule nie ma żadnego ataku na gram.pl a jedynie podważenie
prawdziwości wyników tego pojedynku.

no i fajnie ja natomiast podważyłem cały ten text z którym się nie zgadzam ;)

Dnia 14.09.2011 o 23:42, Lailonn napisał:

ps. ten portal pomimo twojej dezaprobaty ma sporo więcej newsów dziennie a do tego nawet
z gier, któe taki moloch jak gram.pl olewa ;]

skoro tak to co tutaj robisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jesteś zbuntowanym nastolatkiem. Każdy miał taki okres, więc ok. Niestety obrażanie kogoś kogo nawet się nie zna jest po prostu chamstwem i buractwem.

Ilość newsów mnie zaskoczyła a odkryłem "to" po prostu szukając artykułu na ich portalu...

I co dokładnie podważasz? Co jest bełkotem? To,że napisali o REALNEJ przewadze CODa? Przecież to każdy głupi wie. Tak samo jak każdy wie, że nawet u nas COD sprzedaje się lepiej niż BF. Nie ma tam nic zaskakującego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podważam tego że COD lepiej się sprzeda bo o tym wiem.
Tylko czytając ten "artykuł" zastanawiałem się czy piszący wie o czym pisze :D
I chyba doszedłem do wniosku że w nie których kwestiach nie ma zielonego pojęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co zamawiać na gram.pl MW3 skoro nie dodawane są do niego żadne dodatki za pre-order, a cena najprawdopodobniej będzie taka sama jak w normalnym sklepie (plus w gram.pl dochodzą koszty przesyłki)?
Ale "pojedynek roku", skończcie z hypem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Za CoD''a nie dałbym więcej niż 20 - 40 zł. Tzw. odgrzewany kotlet tylko inne lokalizacje

Dnia 14.09.2011 o 16:33, Dared00 napisał:

i inne lekko misje.

> A w Battlefiledzie będzie świetny Multiplater ( oby taki sam jak u poprzednika BF2
)
Podsumowując: CoDa nie kupisz, bo to to samo, ale BF-a kupisz, bo to to samo.


źle to sformułowałem = / mi chodziło oby był tak samo świetny multiplayer jak w Bf2 ... lubisz łapać za język = P kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kłócicie się nie wiadomo po co ? ten kto chce kupi BF , drugi kupi COD-A a ilość Pre-Orderów znaczy tyle co nic. Ja kupuje oba , BF na Pc a COD na ps3, i nie robie pre ordera bo po co? Myślę że na świecie więcej osób kupi COD-A zato w Polsce BF będzie górą.Obie gry są idealne więc nie widzę po raz kolejny powodu do kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 17:10, Qaliusz napisał:

kłócicie się nie wiadomo po co ? ten kto chce kupi BF , drugi kupi COD-A a ilość Pre-Orderów
znaczy tyle co nic. Ja kupuje oba , BF na Pc a COD na ps3, i nie robie pre ordera bo
po co? Myślę że na świecie więcej osób kupi COD-A zato w Polsce BF będzie górą.Obie gry
są idealne więc nie widzę po raz kolejny powodu do kłótni


obie gry są idealne? skomentuje to tylko tak - ALE CYSTERNA. a co do reszty. zgadzam się, że iż bf w polsce będzie górą a na świecie cod. ale to tylko świadczy o inteligencji. kupować po raz... 5 to samo (dlaczego piąty? liczę też world at war, które chodzi na tym samym silniku i ma taki sam model rozgrywki w sieci jak mw tylko bronie z drugiej wojny), z tym samym silnikiem, jedną zmienioną bronią i takimi samymi lipnymi mapami. to naprawdę świadczy o inteligencji. bo to tak samo jak bym kupywał co roku te samą parę butów. niby fajne, ale już moda na nie przeszła
~~~~~~~~~~~~~~~~
Odeszła moda, na serie CoD''a. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu najeżdżasz na osoby o odmiennym zdaniu? Naucz się nieco tolerancji i zrozum że każdy ma prawo dobrze się bawić przy tym co jemu się podoba i nie ma to nic wspólnego z inteligencją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BF3 to taki BC2 w nowym opakowaniu - dodali czołganie się i samoloty i heja - nowa jakość gejmingu :/
O Codzie wszyscy wiedzą że to już od dawna jest to samo, więc nic nie dodam w tej kwestii.

Prawda jest taka, że BF3 (tak jak BC2) będzie grą wymagająca, dla zaawansowanych graczy chcących "symulatora" (specjalnie piszę w cudzysłowie) pola walki, a nie gry arcade jaką jest COD. Dzieci CSa i zwykli "casuale" lub po prostu ludzie chcący "sobie pograć" kupią MW3, a zapaleni gracze, weterani wielu bojów postawią na BF3. I nie ma co się kłócić która gra jest lepsza czy która więcej wnosi. Obie gry mają swoje plusy i minusy, obie gry mają mocną markę, i obie gry sprzedadzą się w ogromnej ilości egzemplarzy.
A która sprzeda się lepiej? Niech was to nie obchodzi, no chyba że jesteście udziałowcami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa odgrzewane kotlety,które nie warto kupować - zostaję przy BF2 i COD4.

Ehh,kiedy ta branża zacznie produkować oryginalne gry tak jak to było kiedyś? ICO,Shadow of the Colossus,Black & White.,czy nowsze From Dust czy inny Minecraft. Chyba nigdy,bo producenci uważają,że odgrzewane po raz setny kotlety smakują dobrze i sprzedadzą sie zawsze,jeżeli tylko będą mieć w tytule "Call of Duty" lub "Battlefield",nawet jak będą to najgorsze gówna,co pokazał nam Black Ops (i opieram swoją opinię na faktach,kupiłem Black Upsa i bardzo żałuję,bo nie mogę go odsprzedać przez tego Steama...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 22:59, QbA-No1 napisał:

BF3 to taki BC2 w nowym opakowaniu - dodali czołganie się i samoloty i heja - nowa jakość
gejmingu :/
O Codzie wszyscy wiedzą że to już od dawna jest to samo, więc nic nie dodam w tej kwestii.

Prawda jest taka, że BF3 (tak jak BC2) będzie grą wymagająca, dla zaawansowanych graczy
chcących "symulatora" (specjalnie piszę w cudzysłowie) pola walki, a nie gry arcade jaką
jest COD. Dzieci CSa i zwykli "casuale" lub po prostu ludzie chcący "sobie pograć" kupią
MW3, a zapaleni gracze, weterani wielu bojów postawią na BF3. I nie ma co się kłócić
która gra jest lepsza czy która więcej wnosi. Obie gry mają swoje plusy i minusy, obie
gry mają mocną markę, i obie gry sprzedadzą się w ogromnej ilości egzemplarzy.
A która sprzeda się lepiej? Niech was to nie obchodzi, no chyba że jesteście udziałowcami...
;)



Ładnie napisane i pasta. Ciekawe kto się odważyć przeciwstawić się temu co Nasz kolega/żanka napisał/a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować