Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA Manager 12 uproszczony i przystępny dla każdego

7 postów w tym temacie

Ja Football Managera zacząłem od 11 i jestem w pełni zadowolony z tego produktu. A FIFA Manager własnie mnie odrzucił gdyż w porównanie z Football był po prostu... zbyt prosty. W FootManagerze Dość szybko nauczyłem się dobierać taktyki do zespołów, wymyślać własne, odkrywać talenty. Trzeba po prostu trochę przysiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wspomnieliście w newsie o tym, że tegoroczna Fifa Manager nie będzie także zawierać w pełni odwzorowanej polskiej ligii. Prawdopodobnie będzie wyglądać tak jak ma być w Fifie 12, czyli przykładowo klub nie będzie się nazywał KKS Lech Poznań tylko L. Poznan. Nie wiem jak w przypadku z językiem w grze, czy też będzie Polski. Na fanowskich stronach twierdzą, że nie, ale no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Ten screen to chyba jakiś dowcip ze strony EA. Robbie Keane jest graczem L.A Galaxy , Dos Santos jest wypożyczony Racingu Santander, a Wilson Palacios sprzedany został do Stoke City. Kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:32, Dzibrill napisał:

Czekam na pierwszy komentarz z cyklu: "To wina konsol! PO! Tuska! PiSu! SLD! Eskimosow!"
:)


Prowokuj nędznie dalej to pewnie się doczekasz.

Cóż, z jednej strony wiadomo, że EA o wygranej z Football Managem może najwyżej pomarzyć i poszukanie sobie miejsca w tym gatunku jest dobrym pomysłem, z drugiej wygląda tak, jakby z miejsca wywieszali białą flagę ale mówili, że oni się nie poddają - oni tylko nigdy nie chcieli walczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować