Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Na ile godzin grania pozwoli bateria PS Vita?

24 postów w tym temacie

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie te 2h 40m to zdecydowanie za mało. Akceptowalne minimum to 5h przy graniu na full.

Ile jeszcze będą pociskać do elektroniki akumulatory lite-on. Ta technologia się sprawdzała w pierwszej połowie lat 90, ale nie dwie dekady dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 13:44, thiefi napisał:

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie te 2h 40m to zdecydowanie za mało. Akceptowalne minimum
to 5h przy graniu na full.

Czytaj uważnie. 2h 40 minut to czas potrzebny na naładowanie baterii konsoli do pełna. Do grania ma starczyć na 3-5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na taki sprzęt to powiem że nawet bateria wystarcza na DŁUGO. Mam PSP i granie wystarcza na 4-5 godzin a mamy tylko procek 333Mhz :) Więc ze specyfikacji Vity wynika że bateria jest OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 14:41, qwerty5712 napisał:

To, źle mnie mnie 5 godzin satysfakcjonuje, a nie mam przez nie dostępu do ładowarki


Pisz po polsku, a nie p polskiemu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 16:14, Archi155 napisał:

Ludzie tak pisali że Nintendo 3DS że słabo wytrzymuje na jednym ładowaniu, a PS Vita
wcale nie lepiej sobie radzi.


Tia, tyle, że z tego co mogę oceniać, to jednak PSV jest mocniejsze od 3DSa, jeżeli o kwestie techniczne idzie. 4 godziny (uśredniając), to nie jest tak mało, ale też szału nie robi. Przynajmniej nie do czasu, w którym przyrównamy ją do poprzednika - jest to czas pracy niewiele mniejszy niż PSP, przy ogromnym skoku technologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnieee, ale dla mnie to już jest żenada. Do czego ten świat zmierza - konsolka przenośna, którą, aby cieszyć się w pełni jej możliwościami, trzeba podpiąć do zasilania. Miałem ją kupić, ale po tym artykule zacząłem się zastanawiać, po co mi przenośna konsola, na której i tak nie pogram podczas jakiejś podróży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze że te czasy dotyczą sytuacj gdyi:

"Game: Approx. 3~5 hours
Video: Approx. 5 hours
Music (in stand-by mode): Approx. 9 hours
* Screen brightness default setting, Bluetooth feature off, headphones used
* Game, when not using the network
* The duration may change depending on the brightness of the screen, what content being played and if the network (3G/Wi-Fi) feature is being used or not
< Reference: About Charging Time of the Battery>
AC adaptor charging: Approx. 2 hours and 40 min.
* Charging from zero battery power."

Czyli 3-5h jest na standardowym ustawieniu jasności, wyłączonym bluetooth-ie i wifi oraz na słuchawkach !

Czyli grając po multi (szczególnie "po" 3G) wraz z włączonymi głośniczkami, czas działania konsolki może skrócić się dramatycznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo. W multiku tylko 3 h? A jak np. chcesz se pograć na multi na wakacjach,na plaży? Nie będziesz miał baterii :\.

A chciałbym sie was zapytać: Czy jest takie urządzonko,co np. ładuje się normalnie do kontaktu,potem zmienia się kabelek,aby wchodził do PSV,i by sie ładowało w podróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować