Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak wykonywać nowe sztuczki w FIFA 12?

24 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2011 o 15:21, Ecko09 napisał:

Ja to bym wolał dowiedzieć się jak się rzucać bramkarzem przy bronieniu karnego -,-''


prawym analogiem wybieramy w ktora strone bramkarz ma sie rzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 15:39, Cri5 napisał:

> Ja to bym wolał dowiedzieć się jak się rzucać bramkarzem przy bronieniu karnego
-,-''

prawym analogiem wybieramy w ktora strone bramkarz ma sie rzucic


Ale ja na klawiaturze gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek dla tych, którzy takie triki potrafią wykonać : p, tak pierwszy raz widzę akurat takie. Fajnie, że to wszystko dodają, ale szczerze powiedziawszy to używanie sztuczek i to w dodatku tych, które rzeczywiście pomogą strzelić bramkę to dla mnie do dzisiaj czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogrom trików w next-genowych Fifach jest niesamowity. Sam umiem wykonać ledwie kilka podstawowych, ale w tym roku chyba postawię na Fifę, a nie tak jak zwykle na PESa i poważnie wezmę się za naukę bo wyglądają mega efektownie.
Co do tych nowości z filmiku to zaraz sprawdzę w demie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie dość, że teraz męczę się na world classie aby remis wytuńtać to jak zobaczyłem te triki to aż mi się w głowie poprzewracało :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam jak oni robią te sztuczki. >_< Poza tymi prostymi (z wykorzystaniem X i A na padzie) nie udało mi się żadnych zrobić. Już w ogóle nie ogarniam żonglowania, bo mi zawsze piłka ląduje na ziemi.

Za to co zrobiłem (pewnie było z poprzednich Fifach, więc jest oczywiste ale ja nie gram w to, chociaż pewnie teraz kupię) to LT + prawy grzybek góra-dół (albo dół-góra). Ale to i tak przez przypadek gdy nie wiedziałem jak mam coś zrobić i zacząłem losowo wciskać wszystko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te tricki są dość łatwe na joyu na klawi nie próbowałem ale pewne niezła masakra :P A co do żąglowania to trzymasz LT i naciskasz RB a kiedy piłka jest w powietrzu kręcisz analogiem prawym i znowu przyciskasz RB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że filmik został zrealizowany bardzo ciekawi, aż żal <wiecie co> ściska jak pomyśleć, że nie będzie na nią w najbliższym czasie kasy... nie dość, że tyle premier gier to w dodatku mam inne wydatki... no cóż, trzeba będzie poczekać aż gra stanieje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować