Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Mass Effect 3 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

169 postów w tym temacie

Wygląda ładnie, choć zawartością nie grzeszy. Jedyny plus dla którego warto pomyśleć nad zakupem to ta dodatkowa misja. ALe przy tak popularnej serii to co by nie dali, choćby była "kolekcjonerska" z nazwy to i tak sprzedadzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma jednak nadzieje że będzie polski Dubing bo to była najlepsza opcja . Gra w Napisach to Kiszka delikatnie mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka zamówiona na PS3. Nie mogę jej nie mieć, dzięki czemu stanie się zadość tradycji i wszystkie części trylogii ME będę miał w edycjach kolekcjonerskich, wszystkie zamówione w pre-orderach i wszystkie na gram.pl :) A na PS3 ze względu na Origin, który na PC na pewno będzie wymagany a tego śmiecia w życiu nie zainstaluję. I oby dało się włączyć angielskie napisy dzięki czemu pozbędę się z gry ostatniego kaleczącego ją elementu czyli języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w 1 nie było dabingu to raczej nie kupiłbym wersji kolekcjonerki i nie czekał tak bardzo na 2 cześć . Bez tego gra bardzo wiele straci z klimatu . Siriondel to może kup angielską wersje gry poco masz się męczyć . Nie rozumiem po co ludzie kupują sobie polskie wersję skoro potem twierdzą że wolą grac na angielskojęzycznych wersjach czy nie lepiej im kupić odrazu angielską ??. Szczerze mówiąc to wolałbym dab nawet w droższej cenie i gorszej jakość niż nawet najlepiej wykonaną wersje kinową czy angielską wersje . Rozwiązanie z jedynki było najlepsze bo każdy mógł wybrać dabing , napisy albo angielski co komu pasuje . Coż tak jak powiedziałem wyżej
"Ma jednak nadzieje że będzie polski Dubing bo to była najlepsza opcja . Gra w Napisach to Kiszka delikatnie mówiąc"
jak nie to kupie zwykła wersje ale satysfakcja z gry będzie na pewno nieporównywalnie mniejsza (gorsza ) niż poprzednich części gry a kupie w tedy tylko ze względu na to ze chce znać koniec historii a większość dialogów porostu przeklinam na przyspieszeniu . Zróbcie dabing Zróbcie go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to jest po prostu głupie jak zrobili 1 i 2 z dubbingiem to trójka też powinna być ach.. chyba kończą się czasy polskiego dubbingu, przecież łatwiej zatrudnić jednego tłumacza do napisów niż 30 osób do dubbingu a pieniądze tylko trochę mniejsze. Niedługo w ogóle gry w Polsce będą w pełni angielskimi wersjami z doklejonymi na pudełku informacjami które muszą być po polsku. A ME3 kupie jeśli cena przy premierze będzie w granicach 50-70 (połowa ceny za pół-produkt). Trzeba zmienić wreszcie hobby .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 18:32, gracz_155 napisał:

Nie no to jest po prostu głupie jak zrobili 1 i 2 z dubbingiem to trójka też powinna
być ach.. chyba kończą się czasy polskiego dubbingu, przecież łatwiej zatrudnić jednego
tłumacza do napisów niż 30 osób do dubbingu a pieniądze tylko trochę mniejsze. Niedługo
w ogóle gry w Polsce będą w pełni angielskimi wersjami z doklejonymi na pudełku informacjami
które muszą być po polsku.

Polski dubbing ma sie swietnie i tu - jak sadze - nie chodzi o kase, a o kompatybilnosc z DLC. Malo bylu siupasow z Fallout3 na konsolach? I z innymi grami?

>A ME3 kupie jeśli cena przy premierze będzie w granicach 50-70

Dnia 15.09.2011 o 18:32, gracz_155 napisał:

(połowa ceny za pół-produkt).

A co wycieli z gemeplayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2011 o 11:42, Dzibrill napisał:

> (połowa ceny za pół-produkt).

gracz_155 podsunoł mi do rozważenia kwestie czy w takim Układzie( wersji tylko kinowej ) zamawiać pre-order

Dnia 16.09.2011 o 11:42, Dzibrill napisał:

A co wycieli z gemeplayu?


Jak to co dubbing dla niektórych jeden z najważniejszych elementów rzeczonego gemeplayu nie wiem czy akurat np dla gracz_155 jest on tak ważny jak np dla mnie ale dla wielu osób pewnie jest ważną częścią . Obecność dubbingu w ME 1 i 2 stanowiła dla mnie podczas gemplayu (gry) około 40-45% klimatu gry reszta to Fabuła , Grafika , Muzyka. Jeśli ma wybrać DLC i Dubbing Wole Dubbing .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 11:42, Dzibrill napisał:

Polski dubbing ma sie świetnie

Nie sądzie z tego co wiedzę coraz mniej gier AAA wychodzi z polskim dubbingiem

>nie chodzi o kase
Zawsze chodzi o kasę

>a o kompatybilnosc z DLC.
Jakby chcieli to by zrobili tak aby DLC działały i z polską wersją, ale widocznie nie chcieli.

Dnia 16.09.2011 o 11:42, Dzibrill napisał:

A co wycieli z gemeplayu?

Pełne polskie dialogi które były zarówno w 1 jak i 2 a poza tym czemu mam płacić pełną cenę za produkt, jeśli podczas wydawania jego na rynek polski wydawca i/lub producent poszli po najmniejszej linii oporu.

ps. Osobiście jestem za możliwością wyboru ścieżki językowej np. podczas instalacji tak jak to zrobiono np. w wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 15:25, gracz_155 napisał:

> Polski dubbing ma sie świetnie
Nie sądzie z tego co wiedzę coraz mniej gier AAA wychodzi z polskim dubbingiem

>nie chodzi o kase
Zawsze chodzi o kasę

>a o kompatybilnosc z DLC.
Jakby chcieli to by zrobili tak aby DLC działały i z polską wersją, ale widocznie nie
chcieli.

> A co wycieli z gemeplayu?
Pełne polskie dialogi które były zarówno w 1 jak i 2 a poza tym czemu mam płacić pełną
cenę za produkt, jeśli podczas wydawania jego na rynek polski wydawca i/lub producent
poszli po najmniejszej linii oporu.

ps. Osobiście jestem za możliwością wyboru ścieżki językowej np. podczas instalacji tak
jak to zrobiono np. w wiedźminie.


Coraz więcej gier AAA wychodzi bez dubbingu, bo jak nazwa wskazuje - mają to być gry na najwyższym poziomie jakości. Tego nie można powiedzieć o naszych dubbingach.


Kolekcjonerka niestety biedna, jednak kupię wersję standardową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2011 o 18:04, ForumHelper napisał:

Coraz więcej gier AAA wychodzi bez dubbingu, bo jak nazwa wskazuje - mają to być gry
na najwyższym poziomie jakości. Tego nie można powiedzieć o naszych dubbingach.


Kolekcjonerka niestety biedna, jednak kupię wersję standardową.


O angielskich w sporej części też nie, moim zdaniem np. nowy deus ex, bohater ma taki głos jakby miał za mało powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2011 o 18:16, gracz_155 napisał:

O angielskich w sporej części też nie, moim zdaniem np. nowy deus ex, bohater ma taki
głos jakby miał za mało powietrza.


O tu bym się nie zgodził.
Jensen był co prawda stylizowany trochę na Christianie Baleu ale wyszło mu to na dobre.
Stworzyli całkiem ciekawą charyzmatyczną postać dzięki takiemu zabiegowi [ale nie każdemu się musi to oczywiście podobać tak jak nie każdy lubi nowe wcielenie filmowego Batmana, nie mniej technicznie, ja nie mam zastrzeżeń]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa zależność:
ME1 EK - względnie bogata
ME2 EK - średnio zasobna
ME3 EK - bieda że aż piszczy

Dobrze że nie będzie 4 części gdyż, idąc tym tropem, EK byłaby biedniejsza od wersji standardowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 07:59, Berserk_666 napisał:

Ciekawa zależność:
ME1 EK - względnie bogata
ME2 EK - średnio zasobna
ME3 EK - bieda że aż piszczy


Akurat ME 3 EK jest składowo taka sama a nawet delikatnie lepsza od ME 2 EK.

ME 3: Metal box, DLC, Artbook, Komiks, Litografia, Soundtrack, Avek, Naszywka.
ME 2: Metal box, DLC, Artbook, Komiks, making of.

Więc aż tak biednie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie narzekam, taki rodzaj spolszczenia bardzo mi odpowaida, nie te przerysowane, rzemieślinicze pełne spolszczenia, które odbierają grze jej moc przekazu, a kolekcjonerke i tak kupie, jedynka była megam dwójka jeszcze bardziej mnie wciągnęła, po trójce jestem pewien, że zostanie zapamiętana na długi czas. Wydanie może nie jest bogate, ale na tle "kolekcjonerek" takich jak da2 ze dostawaliśmy kawałek materiału z mapa i steelbox-a ta prezentuje się bardzo przyjemnie. Haters gonna hate i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniec serii i takie wydanie pseudo kolekcjonerskie? bardzo słabo, lepiej kupić jak wyjdzie w sporej przecenie zważywszy na fakt braku polonizacji. Wielka szkoda ze seria kończy się takim wydaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować