Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Mass Effect 3 w przedsprzedaży w sklepie gram.pl!

169 postów w tym temacie

Ciesze się że rezygnują z Polskich dialogów ,ja do tego nic nie mam(wole oryginalne głosy ale nic co by mnie irytowało zwłaszcza jeśli gra jest dobra to żadne mi nie zepsują frajdy;))ale w serii Mass Effect to masakryczna totalna porażka:/.I jeszcze tyle dodatków w Polsce się nie pojawiło w Polsce i nigdy nie przestanie mnie to wkur*****:(.A dla mnie kolekcjonerka spoko=),mogłaby być bardziej nieco pomysłowa i bogatsza ale zawsze można nadrobić kupując inne bajery,ja osobiście maniakiem kolekcjonerek nie jestem ale gdy gra jest porządna to chętnie spróbuje bo kto nie ryzykuje nie zyskuje^^ a byle czego nigdy nie biorę.Ale jako fan Mass Effect kocham te serie i wierze w nią jak i w BIOWAREX),na kolekcjonerke Mass Effect 3 zdecydowanie się skusze bo jako fan jest to dla mnie nawet obowiązek.Mass Effect jest ZAJ****** RZĄDZI LEGENDA I ARCYDZIEŁO!!!!!!!!!!!XD:DSię korzysta z życia póki czas H).(P.S. dobrze jest mieć wybór,ZAJ***** by było tak jak w Mass Effect 1 móc wybrać język albo w niektórych grach SONY i byłoby spoko,luz i nie byłoby powodów do narzekań a tak DU** i GÓ***,żal nie można na kompromis pójść?:/troche uczciwości,nie wiem czemu wydawcy nie mogą nieco dłużej się wysilić by można byłoby łaskawie wybrać,dobra sorry ogarniam się:/;)......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 08:54, L33T napisał:

> Ciekawa zależność:
> ME1 EK - względnie bogata
> ME2 EK - średnio zasobna
> ME3 EK - bieda że aż piszczy

Akurat ME 3 EK jest składowo taka sama a nawet delikatnie lepsza od ME 2 EK.

ME 3: Metal box, DLC, Artbook, Komiks, Litografia, Soundtrack, Avek, Naszywka.
ME 2: Metal box, DLC, Artbook, Komiks, making of.

Więc aż tak biednie nie jest.


Dokładnie,EK jest prawie identyczna z EK dwójki - prawie,bo ta EK wydaje się być bogatsza.

Mam nadzieję,że apel do EA coś da / choć raczej większych złudzeń nie mam /,grę i tak kupię ale o wiele bardziej wolałbym dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeny ale bieda i cena jak za pełnoprawną kolekcjonerkę. Myślałem, że jak jest ostatnia część tak fajnej gry, to się robi kolekcjonerkę tej części z przytupem. A nie taka chała- edycja niewiele lepsza od ME2. Beznadzieja ogółem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2011 o 12:29, ruden napisał:

Jeny ale bieda i cena jak za pełnoprawną kolekcjonerkę. Myślałem, że jak jest ostatnia
część tak fajnej gry, to się robi kolekcjonerkę tej części z przytupem. A nie taka chała-
edycja niewiele lepsza od ME2. Beznadzieja ogółem.


Tu akurat nic dziwnego nie widze skoro nie bedzie nastepnej czesci to nie trzeba pchac machiny to tez jest jak jest.

Seria juz i tak zostala przepchnieta.

Co do dubbingu no to rozumiem, ze sa ludzie co to wola sobie sluchac niz czytac i wedlog mnie powinno byc do wyboru a tak to zyskuje tylko wydawca.

Osobna rzecza jest iz wole angielskie wersje i praktycznie nie gram w PL w ogole nawet z napisami no ale angielskiego uzywam na codzien wiec to taki moj jakby zamiennik rodzimego.

Fakt faktem iz angielski niedlugo bedzie wymagany wszedzie. Dla kogos kto juz ma zawod i nie ma ambicji gdzies dojsc to nie ma sensu meczyc sie nauka ale mlodziez powinna operowac jezykami a nie tylko jednym.

Sam umiem sie dogadac ze slowakami, niemcami, anglikami i czechami.
Oczywiscie plynnie uzywam tylko Angielskiego ale teraz zaczynam uczeszczac na lekcje mowionego chinskiego bo mam akurat czesty kontakt.

Swoja droga nauka jezykow to ciekawy temat.

Teraz np. siedze w czechach i kiedys zagail do mnie ukrainiec po czesku a ja do niego zniechecony english please, a on do mnie po czesku, ze z kad jestem to ja ze z Polski no i koles do mnie nawinal po polsku - kopara w dol a wygladal raczej na robola bez wyksztalcenia. Tak i to wtedy wlasnie doszlismy do wniosku, ze jezykow naprawde warto sie uczyc.

Polecam i oczywiscie od razu mowie, ze zadna szkola nie wbije wam poziomu na ktorym dacie rade ze smakiem przejsc gre w danym jezyku. Jak sie chce to trzeba sie doksztalcac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować