Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - trailer w końcu wylądował w sieci!

74 postów w tym temacie

Muzyka zdaje się być identyczna jak w jedynce lub dwójce (nie jestem pewien), poza tym czuję tu klimaty GTA. Ale wierzę, że gra będzie świetna gdyż lubię Max Payna.
Nie wiem dlaczego mało która gra dorównuje swoim poprzednikom, może to kwestia tego, że twórcy chcą się pokazać z jak najlepszej strony i po prostu robią dużo a bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne zaraz będzie 100xmiliard do potęgi 1267 komentarzy, że sie nie podoba bo postać sie trochu zmieniła ale szczerze komu chciałoby sie grać 3 raz w tą samą gre, z takim samym bohaterem i z podobną fabułą, przecież to by nie miało sensu. Mi sie w 100% podoba, bo historia powinna sie rozwijać, tak jak bohater, a tu rozwija sie, moim zdaniem, w dobrym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapewne zaraz będzie 100xmiliard do potęgi 1267 komentarzy, że sie nie podoba bo postać

Dnia 14.09.2011 o 21:03, bronekt napisał:

sie trochu zmieniła ale szczerze komu chciałoby sie grać 3 raz w tą samą gre, z takim
samym bohaterem i z podobną fabułą, przecież to by nie miało sensu.


O gustach się nie dyskutuje - nie wszystko się wszystkim będzie podobać, takie życie ;-) Wolny kraj - jak ktoś nie chce słodzić, tylko krytykować, to niech to robi - byle z sensem.

Ja oddaje hołd poprzednikom i Remedy :) Absolutnie jednak nie przeszkadza mi to w pisaniu, że to co zobaczyłem w tym trailerze bardzo mi się spodobało, jestem na TAK :) Wierzyłem, że Rockstar da radę i wyglada na to że się nie zawiodę. Mają moje pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Czy ktoś jakby was ujrzał po 7 czy 8 latach od ostatniego razu, też by powiedział że wyglądacie, jesteście tacy sami ? To samo jest z tą grą i główną postacią. Reszty nie muszę dopowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Max Payne miał niesamowity gameplay i zaje..iste pokłady grywalności, w 2 część łupałem x raz tylko po to żeby sie poznęcać nad kolesiami(rag doll+ granaty), licze że tu nie będzie gorzej, fabuła obroni sie sama, w końcu to Rockstar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bronekt.
Gra nosi tytuł Max Payne z numerkiem 3 więc każdy kto grał w 2 pozostałe części oczekuj, że wcieli się w swojego ulubionego bohatera Maxa Payne, czż nie?, jak chcą zrobić coś nowego to nich stworzą nowy tytuł i nowego bohatera, ciekawe jakiął by miała popularność ta nowa gra. Dlatego proponuję: stary tytuł = stary bohater, nowy tytuł = nowy bohater. Każdy fan danej gry oczekuje, że zagra tym samym bohaterem co w poprzedniej części - może to przyzwyczajenie, może sympatia a może więż z danym bohaterem, z którym przeżyło się wiele przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie must-have, trailer wgniata w podłogę. Stałem twardo za R* już od pierwszej zapowiedzi, broniłem screenów z podstarzałym Maxem, teraz jestem wręcz pewien, że będzie to godny następca dwóch poprzednich części. Tak jak ktoś wspomniał - minęły lata nie tylko od samej premiery, ale też w świecie gry. Ja osobiście wyśmiałbym twórców prosto w oczy, gdyby nam zaserwowali Maxa wyglądającego tak samo jak kiedyś. Dla mnie logicznym jest, że po tym wszystkim, co przeżył nasz bohater, tak to wszystko musiało się potoczyć i mi osobiście bardzo się ta metamorfoza podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master2435651
Dla mnie Max Payne to przede wszystkim mroczna fabuła+ genialna strzelanka(klimatu noir w tej części może nie być chociaż muzyka wskazuje na to, że gra go jednak zachowa), to czy bohater chodzi w skórze i ma włosy to mało istotne.(to cały czas moje zdanie, żeby nie było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile znasz gier akcji ?
milion pięćset sto dziewięćset.
A ile znasz gier komputerowych w klimacie noir ?
Tytuły policzysz na palcach obu rąk.

Nie dziw się że gracze którzy dostali powiem świeżości jakim był klimat noir w MP 1 i 2 nie chcą odgrzewanego kotleta jakim jest MP3 ala Bruce Willis z fabułą żywcem zerżniętą z "Człowieka w ogniu"

Broń Boże nie mam nic przeciwko kinu akcji tylko po co zamordowano klimat noir ? nie odpowiadaj dla pieniędzy a takie gwałtowne rewolucje zwykle źle się kończą vide Splinter Cell: Double Agent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to nie będzie stary dobry Maks, tylko coś innego, to pamiętajmy, że nadal jest to gra od Rockstara, co gwarantuję, kawał naprawdę grywalnego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 21:27, Elton1 napisał:

jest to gra od Rockstara, co gwarantuję, kawał naprawdę grywalnego kodu.


Czy jest ktoś kto temu przeczy że będzie to zła gra akcji ? nie.
To nie jest i nie było przedmiotem sporu między fanami Maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kerkas
W sumie to Twój link nie tłumaczy co ma wygląd bohatera do klimatu noir ale mniejsza, wydaje mi sie, że jest za mało informacji na temat samej gry, fabuły, a przede wszytkim nikt w to nie grał, i nie sposób ocenić czy klimat noir jest zachowany czy nie, w końcu Rockstar raczej nie wyda trailera spoilującego 3/4 fabuły, żeby pokazać jaki gra ma klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować