Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Max Payne 3 - trailer w końcu wylądował w sieci!

74 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2011 o 16:37, Draco-PNC napisał:

Gra będzie zła bo Max jest łysy, tak jak Wiedźmin 2 miał być zły bo Gerald ma kitkę...
Weźcie wy się ludzie na fryzjera zatrudnijcie i dajcie spokój z tym wyssanym z palca
narzekaniem.


Kompletnie nie rozumiesz, o co narzekaczom chodzi. Wygląd Maxa jest wierzchołkiem góry lodowej.

I Geralt, na litość boską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 18:48, Vojtas napisał:

Kompletnie nie rozumiesz, o co narzekaczom chodzi. Wygląd Maxa jest wierzchołkiem góry
lodowej.

A skąd ty wiesz, co ja rozumiem a czego nie? (wiem co nieco na temat nadchodzących zmian i proszę uprzejmie mnie tu nie edukować jeden z drugim). Nie wypowiedziałem się specjalnie wyczerpująco na temat, ale ty chyba już wszystko wiesz (szklana kula?). Tak jak to, że gra będzie zła bo będzie INNA. Jak ktoś chce starego Maksa to niech wróci do jedynki i dwójki. Już widzę te narzekania gdyby trójka była tym samym co poprzednie części tylko z lepszą grafiką. Trochę zaufania do twórców, zobaczmy finalny efekt. Basta.

Dnia 15.09.2011 o 18:48, Vojtas napisał:


I Geralt, na litość boską.

Literówka popełniona w biegu. Jako fan sagi oficjalnie oświadczam, że czuję się głupio xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 20:47, Draco-PNC napisał:

A skąd ty wiesz, co ja rozumiem a czego nie? (wiem co nieco na temat nadchodzących zmian
i proszę uprzejmie mnie tu nie edukować jeden z drugim). Nie wypowiedziałem się specjalnie
wyczerpująco na temat, ale ty chyba już wszystko wiesz (szklana kula?). Tak jak to, że
gra będzie zła bo będzie INNA. Jak ktoś chce starego Maksa to niech wróci do jedynki
i dwójki.

Widać, że nie grałeś w 1/2 i nie mów, że grałeś, bo prezentujesz postawę kogoś kto nie rozumie na czym polegała jej "fajność". Z tego co do tej pory widać, gra ni ch*ja nie będzie posiadać atmosfery i tych elementów, dzięki którym stała się kultowa. Bez nich będzie po prostu kolejną efektowną naparzanką ze spoconym karkiem na okładce :)
>Już widzę te narzekania gdyby trójka była tym samym co poprzednie części tylko

Dnia 15.09.2011 o 20:47, Draco-PNC napisał:

z lepszą grafiką. Trochę zaufania do twórców, zobaczmy finalny efekt. Basta.

Mogła być osadzona w tych samych klimatach i kontynuować losy Payne''a jednocześnie nie będąc taką samą. Usprawiedliwienie zabijania najlepszego co w grze tym, że "chce się uniknąć wtórnośći" to żadne usprawiedliwienie. Jak miało być tak bardzo inaczej i na świeżo to mogli złapać się za zupełnie nową markę/tytuł, a Payne''owi zostawić co jego, ew. może kiedyś Remedy wzięło by się za kontynuację wg. ich zasad, czuli temat, Rockstar to olał i zepsuje markę. Jazda do sandboxów i ich GTA, a nie za ambitne klasyki się brać ^^ (oczywiście nie uważam, że reszta ich gier była słaba/bez amibicji).

PS. Przechodzenie gry z rąk do rąk dev-ów kończy się źle, dokładnie jak z DMC 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 15.09.2011 o 21:52, KloniskO napisał:

Widać, że nie grałeś w 1/2 i nie mów, że grałeś, bo prezentujesz postawę kogoś kto nie
rozumie na czym polegała jej "fajność".

No proszę, a mi się wydawało, że jedynkę przeszedłem dwa razy, dwójkę cztery... Musiało mi się to przyśnić bo przecież nie rozumiem na czym polegała jej fajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie rozumiesz nikt nie mówi że będzie to zła gra po prostu to już nie będzie Max Payne jakiego znaliśmy w 1 i 2 części tylko zwykła strzelanina jakich wiele bo Bullet time od czasu pierwszego Maxa to generalnie często wykorzystywany motyw w strzelankach.
Zresztą ile znasz strzelanek ? zapewne mnóstwo.
a ile gier w klimacie noir ? podpowiem ich ilość możesz policzyć na palcach obu rąk.
Nikt tu nikogo nie edukuje po prostu czytając posty takie jak Twój odnoszę wrażenie że część graczy nie wie czym jest noir albo ma o tym gatunku bardzo płytkie pojęcie.
Z ręką na sercu fabuła jednoznacznie kojarzy się z "Człowiekiem w ogniu" a Max cóż to z Bruce z 4 części Szklanej Pułapki to przepraszam czym ma mnie ta gra zaskoczyć ?.
O tym że tego typu rewolucje kończą się źle najlepiej świadczy Splinter Cell: Double Agent (2006) gra która omal nie wykończyła serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jako gra Fajna chodz do 1 i 2 Maxa to nie ma co muwić bo każdy rozumie postępy producentów... Trailer mi sie podobał chodz po tylu latach jak już powiedział Rafał ''''Mastermind'''' To Maxowi Wybaczam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kerkas
14.09.2011, 21:31

> kerkas
> Nie rozumiem co ma wygląd bohatera do klimatu samej gry

Zgadzam się chodz gra przypomina troche takiego ,, Łysego Killera '''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R* wiedzą co robią, jeżeli by zrobili starego maxa z takim samym klimatem co w 1 i 2 sporo ludzi powiedziałaby "odgrzewany kotlet z lepszą szatą graficzną".Dlatego musieli coś zmienić, ja narazie nie krytykuje ponieważ widziłem na tym fimilu fabułe która moża być naprawdę dobra i to może się trzymać.Tutaj akcja się rozwija dowiemy się co się stało Maxowi czemu jest w SP itp. Wystarczy poczekać zagrać i można krytykować lub też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 14:53, Wrocu1 napisał:

R* wiedzą co robią, jeżeli by zrobili starego maxa z takim samym klimatem co w 1 i 2
sporo ludzi powiedziałaby "odgrzewany kotlet z lepszą szatą graficzną".


To jest naczelny argument tych, którzy nie wiedzą, jak pojemny jest gatunek noire i jak wiele można jeszcze w tych ramach wymyślić. A zresztą, nawet gdyby to była podobna historyjka do tej z MP 1-2, to wolę taką, niż obecną wersję Rockstara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2011 o 12:12, FCvojo napisał:

> Nie rozumiem co ma wygląd bohatera do klimatu samej gry

Zgadzam się chodz gra przypomina troche takiego ,, Łysego Killera '''' :D


Ten cytat pochodzi od @bronekt natomiast ja twierdzę że nowy wygląd Maxa to Bruce z 4 części Szklanej Pułapki chociaż nie Bruce nie miał brody i brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Póki co jednak cieszcie oczy nowym trailerem, który choć trwa tylko półtorej minuty, to i tak zaostrzył nam apetyty. Byle do do marca." - raczej - "Póki co jednak cieszcie oczy nowym trailerem, który choć trwa tylko półtorej minuty, to i tak zaostrzył nam apetyty. Byle do marca." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować