Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Shadowgun - zobaczcie gameplay i drżyjcie!

18 postów w tym temacie

Wygląda mocarnie?? Może... ale co z tego? :P Ja wolę i tak kupić PSVitę. Nigdy nie uznam smartfonów jako platform do grania. Płacić 2000zł za takie urządzenie żeby posiadać jakąś giereczkę przypominającą słabe Gears of War?! A tfuuu... wolę dać 999zł (internet 3G dla mnie jest zbędny, wystarcza w zupełności WiFi) i mieć prawdziwe gry, nie takie coś... ;) Tak jestem wychowany/nauczony/przyzwyczajony -> konsola = PlayStation... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej. Zgadzam się z postem powyżej. Jakbym dość czasu nie spędzał przy grach na chacie... To mam jeszcze rypać w autobusie, czy na wakacjach, zamiast cieszyć się słońcem i plażą ? To by mi chyba kompletnie pod deklem coś siadło. Wszystko w granicach rozsądku. Nie dam z siebie zrobić jakiegoś gaming ćpuna. A z resztą za tą kasę to niech się pocałują w d... Nawet jakbym miał to bym nie dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 21:37, bobobo napisał:

Ta,ale na AppStore takich gier z taką grafiką są może 2 (to i Infinity Blade). A na PSV
będzie ich "trochę" więcej.

zapewne teraz jeszcze tak, ale w przyszłości? myślę, że smartfony w końcu staną się po prostu handheldami w pełnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo chciałem napisać coś w stylu "kolejne badziewie/odcięty kuponik od GoW". Ale potem zobaczyłem informację, że to ma wyjść na smartfony. Dopóki tego nie przeczytałem, byłem pewien, że to po prostu graficzny przeciętniak na konsole.

A, i miałem też napisać, że animacja biegu przypomina koński kłus.

Patrząc na ten gameplay aż mam ochotę przytulić się do mojego telefonu, a potem zajrzeć do portfela, żeby znaleźć środki na tę grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2011 o 22:02, Mastermind napisał:

zapewne teraz jeszcze tak, ale w przyszłości? myślę, że smartfony w końcu staną się po
prostu handheldami w pełnym tego słowa znaczeniu.


Dokładnie. Patrząc na to, jak dystans pomiędzy smartfonami i handheldami się zmniejsza, nie trzeba być wróżką, żeby wyobrazić sobie, co się może stać za jakiś czas. A sama gra jako pozycja na smartfony wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym tutaj być zaskoczonym?
Przecież obecne telefony mają dual core 1ghz+wydajny układ graficzny.
Dobrą grafikę jest uzyskać stosunkowo łatwo, problemem jest natomiast opłacalność produkcji.
Jak zrobią grę pokroju Peace Walker to wtedy pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, wydajność Tegra 2 jest porównywalna ( lub większa) od FX5200, karty graficznej z 2003 roku.
Prawdopodobnie, gry z telefonów odpowiadały by tym z 2003 roku.
Ich budżet jednak sprawia, że są to raczej zapychacze - z wyjątkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tegra 2 nie ma jeszcze takiej wydajności jak FX5200, a te dual core są znacznie słabsze od Atomów, bo to jest ARM i nie ma co porównywać. Nie patrzcie na taktowanie, tak jak niektórzy patrzą na ilość pamięci w grafikach myśląc że więcej = lepiej. Poza tym to jest gra na Iphone, który ma znacznie słabsza grafikę od Samsunga Galaxy S i na nim to działa więc to po prostu kwestia optymalizacji i pójścia na ustępstwa w kwestiach szczegółów itd. Gra również wychodzi na telefony na Androidzie, żeby nie było, że jestem stronniczy, chociaż tutaj będzie wymagała tegry... Chociaż są aplikacje, które pozwalają gry na tegrę na zwykłych jednordzeniowcach. nVidia jak zwykle sobie w kulki leci...

Sama nVidia powiedziała że tegra będzie miała wydajność starych Core 2 duo za kilka lat dopiero. Nie ta architektura i inne priorytety (żywotność baterii).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle wygląda, ale mi się wydaję, że grafika na PS Vita i tak byłaby przynajmniej trochę lepsza... PS. Ja przy bieganiu nawet nie podnoszę tak wysoko nóg jak ten gość w grze XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować