Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Gears of War 3 - recenzja

31 postów w tym temacie

gram.pl

Wielu z Was oczekiwało zapewne na grę o ostatecznym rozwiązaniu kwestii Szarańczy. O tym, czy Marcus Fenix i jego przyjaciele uporali się z tym zagrożeniem dowiecie się grając w Gears of War 3. O tym, czy warto zagrać, dowiecie się z recenzji Myszastego.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Gears of War 3 - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście, przesuwam minus w postaci ''generalnie, to znów to samo'' do plusów i gotowe - jaram się grą.

Good job.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z tych gier ktore "powinny" znalezc sie na PC, nawet z rocznym opoznieniem, specjalnie dla mnie ;).

Jedynka byla swietna na PC, takie porty z konsoli chcialoby sie ogladac zawsze. W "dwojke" gralem u znajomego na X360 - rownie dobra a moze i lepsza, choc juz wtedy bylo widac syndrom "to samo, ale wiecej i lepiej" jak w recenzji tej czesci zauwazyl Myszasty.

Szkoda ze MS obral taka polityke. Wypuscili pierwsza czesc, po to tylko, zeby zachecic ludzi do kupienia swojej konsoli. Ludzie grajacy na PS3 tez by ta seria nie pogardzili, podobnie jak seria Mass Effect, ktora z "niezbywalnego exclusiva" X360 z sukcesem przeniosla sie najpierw na blaszaki, a potem na PS3. Koniec koncow - trzecia czesc zobaczymy jednoczesnie na wszystkich 3 platformach. Dlaczego nie moze tak byc zawsze? Czy wydawca i producent GoW 2 i 3 nie widza tych "potencjalnych" zyskow, jakie zauwazylo EA i Bioware?

To chyba tylko MS wie. Kup konsole specjalnie dla 2-3 tytulow, ktore sa tego warte. Ja wiem ze to koszt "ledwie" (dla niektorych to naprawde duzo) kilkuset zlotych ale... zglupieli czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah będzie przednia zabawa. Myślę, że przed samym zakupem trójeczki najpierw w napędzie wyląduje 1, potem 2 i potem płynnie do trójeczki :-) Jedna z najfajniejszych serii na Xksie. Gdyby tak jeszcze zrobili kiedyś GoW4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu zdania "[...] w kwestii nowości nie pomyliłem się zbytnio - nie ma ich za dużo" akapitu mam ochotę anulować zamówienie, które złożyłem w Gram.pl. Skoro w grze nie ma nowości, mogę z graniem poczekać do grudnia, kiedy w Amazon.co.uk kupię grę za 20 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się ta krótka recenzja. Ani słowa o grafice - czy jest poprawiona (filmiki tego w pełni nie oddają ale wydaje się być jakby wygładzona i trochę inaczej ofiltrowana). Przydało by się wspomnieć czy poprawili denerwujący błąd z opóźnieniem pojawiania się szczegółowych się tekstur i chrupnięć animacji. Nie ma słowa o nowych broniach ani żadnych konkretów o nowościach w hordzie i nowych bohaterach (kobietach). Ja rozumiem że śledząc ten temat od miesięcy można zdobyć te informacje ale nie każdy je śledzi a recenzja powinna być rzetelna. Potraktowanie takiego tytułu tak po macoszemu to przegięcie. To że niewiele w niej zmian nie znaczy że wystarczy wspomnieć że jest podobna do poprzedniczek i lecieć do przodu jakby była pisana na kolanie. Przecież to oczywiste że nie będzie się wiele różniła od poprzedników ale czy to oznacza że nie ma o czym pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 10:28, bartula napisał:

poprawili denerwujący błąd z opóźnieniem pojawiania się szczegółowych się tekstur

Nie poprawili, niestety - odsyłam do video recenzji na gametrailers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wzorowy przyklad recenzji w stylu, jak pochwalic sie ze napisano recenzje i nie napisano nic konkretnego :)) Taką "recenzje" mozna bylo napisac nawet miesiac wczesniej. Jedyny konkret to dlugosc kampani dla singli. Nie moge sie natomisat zgodzic, ze znowu jest to to samo co juz bylo - ani slowem nie wspomniano o nowych broniach, o nowym sposobie eksterminowania przeciwnikow czyli mozliwosci ich kopniecia z granatem przytwierdzonym do plecow, ani o nowych wrogach i jak to wplywa na rozgrywke. Nie jest to samo - bo po raz pierwszy mozna grac w kopa czterema graczami. Nie jest to samo, bo po raz pierwszy w grze gramy wiecej niz dwoma postaciami. Nie porownano lub tez nie odniesiono sie do poprzednich odslon, czyli czy tym razem tez spedzimy tyle czasu pod ziemia co w dwojce, co mnie osobiscie doporowadzalo do szalu, bo liczylem na epickosc na powierzchni, nie zajaknieto sie czy tym razem final jest na poziomie jedynki (trudny boss) czy tez tak beznadziejny jak w dwojce, no i nie napisano czy rzeczywiscie tym razem dostajemy wiecej odpowiedzi niz pytan. Wielkie sorry, ale nie traktuje tego jako recenzji ale raczej jako zapowiedz gry. Rozumiem, ze jest embargo na recki i spojlery ale lepiej bylo poczekac do premiery i napisac cos tresciwego niz polac wode zeby sie pochwalic " na naszym portalu pierwsza recenzja nowych gearsow".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze Deusa nawet nie zacząłem, a chciałem jeszcze w Dead Island i Drivera pograć. Tymczasem już za kilka dni Gearsy. Twórcy w ogóle nie patrzą że człowiek może mieć sesję we wrześniu. Ale będę miał w tym roku opóźnienie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę z innej beczki. Mam takie jakieś własne niczym nieudokumentowane przeczucie, że GoW 3 będzie dostępny na PC i przestanie być Xbox''owym exclusivem. Jednakże dopiero po przyszłorocznej Windows 8... Co o tym myślicie? To jest wg Was możliwe? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a załadowały się Wam statystyki? ja wyczytałem tutaj, że obecnie jest z nimi lipa, a takie ładne nabiłem w becie :( [m] ? Jest ciekawy czy inni też potwierdzają ten problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Myszasty" i recenzje gier na Iksa.... zawsze ocena -1,-2 zato ze gra jest na konsole M$. Gdyby gra wyszła na PS3 lub PC zaraz by było 9.5/10. Nawet jakby to była 10 powtórka God od War. Normalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2011 o 13:37, BloodyHarry napisał:

"Myszasty" i recenzje gier na Iksa.... zawsze ocena -1,-2 zato ze gra jest na konsole
M$. Gdyby gra wyszła na PS3 lub PC zaraz by było 9.5/10. Nawet jakby to była 10 powtórka
God od War. Normalka.

Tak, oczywiście. W tym, że Mysza jest posiadaczem X''a a nie PS3<owe posiada Lucas>. Chłopaku, co ty za głupoty wypisujesz?? A poza tym to ocena jest przecież wysoka, w końcu ile można dać grze która po prostu kontynuuje koncepcję poprzedniczek wprowadzając przy tym kosmetyczne zmiany??

A co do samej recki to trzeba będzie znowu <po raz trzeci> poczekać na ogranie tego tytułu przez osobę która owy będzie posiadać i samemu pograć. Szkoda tylko iż znowu fabuła będzie najsłabszą stroną gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować