• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Niedobrze,albo

Dnia 13.10.2005 o 11:08, Maximo napisał:

trza na półkę odłożyc grę ,albo poczytac warunki gwarancji pkt. 1 i pkt2.(90 dni od daty sprzedaży).To tyle.Czy ktoś już
może korzystał z gwarancji?


Dzwoniłem do CDP w sprawie zwrotu programu, oczywiście mogę go im odesłać i nieoficjalnie miły pan potwierdził, że gra jest do dupy, ale oficjalnie grę odeślią mi z oficjalnym stanowiskiem CDP. To jest jawne robienie sobie z ludzi jaj. Ale nic to, czekam na patcha do końca tygodnia i zgłaszam sprawę do Rzecznika Praw Konsumentów, bo już mam dość tej dzicinady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest jeszcze inne rozwiązanie. Ja bardzo lubię RPG więc poczekam na patch.Obserwuję drugi temat DSII i trochę zazdroszczę tym co grają,alę wolę pograc w mniej stresujący sposób z nowym patchem.Aby ukoic nerwy do czasu wyjścia patcha kupiłem sobie w sklepie CDP coś w zastępstwie.No wiem.....to nie rozwiązuje sprawy,ale przynajmniej czas oczekiwania jest mniej irytujący.P.S:Co z tym patchem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A niech to wszystko... Wczoraj zamówiłem Dungeon Siege II i już poważnie zaczynam tego żałować... w życiu bym się nie spodziewał że CDP wytnie taki numer...
Ps. Po przeczytaniu tych postów aż mnie ciarki przeszły... Mam nadzieje że może jakimś szczęśliwym trafem, gra będzie działać bez problemów. A jak nie to przyłącze się do innych forumowiczów mających problem z grą.
I... może powstanie z tego jakiś Ruch-Oporu... Przeciwko Ubisoft...(Żart)
Eh... Mam nadzieje że ta łatka żeczywiście jest testowana przez CDP, bo nienależę do ludzi cierpliwych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Właśnie pojawiły się nowe sterowniki do ATI i w realse notes można przeczytać co następuje:

Dungeon Siege 2: The cursor image is now displayed properly when playing the game under Windows XP with an ATI Radeon® X800 series installed

moze to cos wniesie... wiem ze ta tresc poprawki nic ciekawego nie wnosi ale chodzi o sam fakt, ze goście od ATI grzebali w sterownikach.

Z reszta gdyby znalezli jakis glupi blad to przeciez by nie napisali: "Improved performance by removing stupid bug made by drunk programmer..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ekhm.. musze Was zdolowac. Zmienilem pare rzeczy w kompie (nie dla tej gry :P)
I.. z 8fps jest 37fps... jednak w momencie najechania kursorem na cos w ekwipunku jest 15fps, ale grac sie da.
Wczesniej mialem plyte gl. Epoxa z nForce2 Ultra, Athlona2000+, 512mb ddr i Radeona9600
Teraz kupilem plytke gl. Gigabyte k8t z nForce4 Ultra, Athlona64 3000+, 1024mb ddr i GF6600GT..
I oprocz tych napisow to nic w grze nie przeszkadza. Jak Wam bardzo zalezy mozecie kupic taki sprzet i mozliwe, ze pojdzie jak mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam zamiaru się tutaj przechwalać, lecz mam zdecydowanie lepszy sprzęt od twojego! Niestety nie tędy droga, że da się grać to wiemy! Nie wszyscy mają tak dobry sprzęt! Jednym zwalnia do 15 fps a innym w tym samym miejscu do 5-10 fps i to nie jest wina sprzętu tylko DS2, to co? Teraz mamy wymieniać sprzęt na mega kosmiczny bo Panowie wydawcy mają kłopoty z testowaniem i wydawaniem poprawek. Faktycznie zdołowałeś wszystkich których nie stać na lepszy sprzęt, co by mogli pograć sobie w skiepszczoną grę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mala rada.. jezeli odpisujesz na kogos post to z laski swojej kliknij na ''odpowiedz''..
Ale juz odpowiadam.. chcialem tylko zauwazyc ze na jakiejs tam konfiguracji sprzetowej gra dziala dobrze... poza tym nie chwale sie sprzetem, tylko tym ze mi gra dziala ;D W koncu o tym ten watek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oczko_21 --> nie gadaj głupot wcale takiego mocnego sprzetu nie masz i nawet na takim sprzęcie jak twoj gra przycina i spada fps tak samo jak nawet majac GF 7800 , wiem bo czytam fora różne i ludzie się wypowiadają że gra bezróznicy na sprzęt to w grze spada fps bo to wina kodu gry ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 22:38, Azazell2 napisał:

Oczko_21 --> nie gadaj głupot wcale takiego mocnego sprzetu nie masz i nawet na takim sprzęcie jak twoj gra przycina
i spada fps tak samo jak nawet majac GF 7800 , wiem bo czytam fora różne i ludzie się wypowiadają że gra bezróznicy na sprzęt
to w grze spada fps bo to wina kodu gry ...

Sprzet jest hmm, ze sredniej polki nie stac mnie na lepszy, nie potrzebuje lepszego i sie nim nie chwale.. czy napisanie na jakim sprzecie gra mi chodzi to chwalenie sie? Piszac "taki sprzet" chodzi mi o konfiguracje nie o jego jakosc.. proponuje eot bo troche to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak czytam Wasze opinie i wnioskuję, że albo ja jestem mało wymagający, albo Wy jesteście aż za bardzo. Nie będę podawał całej konfiguracji kompa, ale z przyczyn nie zależnych ode mnie gram chwilowo na karcie GF2MX400, tak, dobrze widzicie, gram na takiej grafie, oczywiście detale na min itp. ale gram i napewno częściej mi przycina niż Wam, a mimo to GRAM, bo gra jest po prostu przecudna. Nie wiem jak niektórzy mogą tyle narzekać i posuwać się aż do odkładania gry na półkę ;) Tak czy siak, czekam na powrót mojej normalnej grafy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja najpierw przeszedlem gre na najnizszym poziomie trudnosci i bardzo mi sie podoba, tylko denerwowalo mnie to jak wyleci 5 potworow albo lezy kilka przedmiotow na ziemi (nie wylaczam wyswietlania z wiadomych przyczyn ;) ) a gre przycina strasznie. Najgrosze jest to ze nawet przy rozdzielczosci 800 na 600 liczba klatek/s nie ulega wiekszej zmianie :/ . Kupilem sobie ta gre zeby pograc po internecie ale przy takim kaszanieniu to mi sie nie bardzo chce za to zabierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 10:26, asamer napisał:

Tak czytam Wasze opinie i wnioskuję, że albo ja jestem mało wymagający, albo Wy jesteście aż za bardzo. Nie będę podawał
całej konfiguracji kompa, ale z przyczyn nie zależnych ode mnie gram chwilowo na karcie GF2MX400, tak, dobrze widzicie,
gram na takiej grafie, oczywiście detale na min itp. ale gram i napewno częściej mi przycina niż Wam, a mimo to GRAM, bo
gra jest po prostu przecudna. Nie wiem jak niektórzy mogą tyle narzekać i posuwać się aż do odkładania gry na półkę ;) Tak
czy siak, czekam na powrót mojej normalnej grafy :D

To jeszcze nic,niektórzy chcą się posunąc nie tylko do odkładania tej przecudnej gry na półkę,ale do zwrotu wadliwego towaru za który wybulili kawałek grosza.Jeżeli sprawia Ci to przyjemnośc to graj sobie nawet na maszynie do pisania ,nie moja sprawa.Tyle tylko że produkt ma działac stabilnie zgodnie z wymaganiami systemowymi podanymi na pudełku i instrukcji.I nic poza tym! Żenujące są także przechwałki odnośnie posiadanego sprzętu.Więc proszę bardzo podam Wam konfigurację na której będzie na pewno trochę więcej fps:płyta gł.AsusP5AD2 Premium .procesor:Intel Pentium 4 570J 3,8 GHz,RAM -Corsair DDR2 Value Select 4x 512MB,karta graf.GF 7800 ,dyski twarde: 2x Raptor WD 740GD 10 000 obr/min,zacilacz Power Man 400W i parę innych drobiazgów,całośc ok 15 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 20:58, oczko_21 napisał:

Mala rada.. jezeli odpisujesz na kogos post to z laski swojej kliknij na ''''odpowiedz''''..
Ale juz odpowiadam.. chcialem tylko
zauwazyc ze na jakiejs tam konfiguracji sprzetowej gra dziala dobrze... poza tym nie chwale sie sprzetem, tylko tym ze mi
gra dziala ;D W koncu o tym ten watek. Pozdrawiam


A co tam, mała rada, pisałem zaraz po tobie więc sie można połapać!

Wiadomo że z grą jest problem to po grzyba te wywody na temat sprzętu, to zostało dawno ustalone!

I mała rada dla Ciebie, przeczytaj niżej post Maximo, będzie Ci działać jeszcze lepiej! Pozdrawiam!

Maximo zgadzam się z tobą! Masz wiele racji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ludzie niedawno zamówiłem gre powiedzcie mi czy to prawda ze ponoc gra chodzi wolno sorki za nie przeczytanie tematu, ale mam mało czasu wyjasnicie mi to w skrocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować