• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam. Ja mam całkiem inny problem, gra chodzi u mnie całkiem ładnie 30-40 fps nie zwalnia przy włączonych opisach przedmiotów, polskie znaki są wyświetlane poprawnie i nigdy mi sie nie krzaczyły w żaden sposób. Mam za to całkiem inny problem który niemal całkowiecie uniemożliwia granie w DS. W róznych momentach gry, poprostru sie wywala. Wyskakuje okienko z " gathering exception data" gra doczytuje coś, po czym pieknie sie zamyka zprosba o wyslanie raportu o bledzie do MS. Jako, że save działa jak działa (czyt cofa zawsze do miasta) a komp wykłada sie raz po 30 s innym razem po 25 min grac sie prawie nie da - bo zanim dojde do kolejnego teleportu musze np pokonac kilkanasie razy ta sama trase.
Błąd ten zgłaszany był juz przez użytkowników wersji ang. naforum gas powered games , lecz w troche innym kontekscie, tam gre wywala z takim komunikatem przy probie grania w multi.
Myślałem, że to komp nie wyrabia, ale na czystym systemie zarówno na najnowszych catalystach jak i na omegach (również w wersji starszej) ciągle to samo. Konfiguracja kompa to A XP 1800, ATI 9600 pro, 1024 ram.
Proszę o jakieś sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

IsornX Piszę tak bo w tej chwili nie ma URL,ani ODPOWIEDZ do Twojego posta.Odinstaluj grę tradycyjnie ,następnie usuń np.Total Comanderem resztki plików DSII (cały katalog gry).Zainstaluj na nowo grę.Masz dużo RAMu,dobrą grafikę ,trochę słaby procesor.Sprawdż w zakładce :mój komputer,właściwości, zaawansowane przydziały i zrzut pamięci wirtualnej.Podaj jakie masz tam wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wyświetla mi się filmik w grze kiedy spotykam z w zazrażonej wiosce griad tego mędrca i teżmi sięnie wyświetla kiedy go spotykam przy potalu na inny kontynent. O czym opowiadają te filmiki ? Czy wszyscy co kupili gre mają to samo? Czy widomo coś na temat patcha żeby to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 22:02, IsornX napisał:

Witam. Ja mam całkiem inny problem, gra chodzi u mnie całkiem ładnie 30-40 fps nie zwalnia przy włączonych opisach przedmiotów,
polskie znaki są wyświetlane poprawnie i nigdy mi sie nie krzaczyły w żaden sposób. Mam za to całkiem inny problem który


Czesto tak sie wysypuja programy gdy:
1) masz podkrecony sprzet
2) za slaby zasilacz
3) uszkodzony RAM

Czyli jednym slowem - problem sprzetowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.10.2005 o 22:02, IsornX napisał:

Witam. Ja mam całkiem inny problem, gra chodzi u mnie całkiem ładnie 30-40 fps nie zwalnia przy włączonych opisach przedmiotów,
polskie znaki są wyświetlane poprawnie i nigdy mi sie nie krzaczyły w żaden sposób. Mam za to całkiem inny problem który


Jeżeli pisałeś ze w ang wersji był ten problem w multi to może zainstalowanie patcha 2.2 coś tu poradzi, próbowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 11:23, Snejek napisał:

Zaczął się już trzeci tydzień jak czekamy na patcha.Może panowie z CDP napisaliby jak postępy w tej sprawie.



w 100 % się zgadzam INFO PROSIMY !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 11:23, Snejek napisał:

Zaczął się już trzeci tydzień jak czekamy na patcha.Może panowie z CDP napisaliby jak postępy w tej sprawie.

Masz racje ten brak informacji zaczyna być juz irytujacy ze o samym patchu nie wspomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie z CDP co z tym patchem ? brak odzewu z waszej strony jest conajmniej irytujacy... rozumiem ze skupiacie sie na premierze F.E.A.R ale w ten sposob tracicie klientow !! kiedy bedzie patch ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 13:06, SHADOW-XIII napisał:

jaki Patch ? najnowszy jest 2.2 ... zainstalowałem go na Polską wersję DS2 i chodzi wszystko pięknie, DS2 jak był tak jest
po Polsku



a czy nie masz problemu z tekstem przy rozomiwe , z jakas postacia zamiast normalnych liter sa ...........(kropki) na roznych wysokosciach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 12:43, qblaki napisał:

Panowie z CDP co z tym patchem ? brak odzewu z waszej strony jest conajmniej irytujacy... rozumiem ze skupiacie sie na premierze


Witam wszystkich w EKL "Ekskluzywnym Klubie Frajera"... czekającego na patch do DS2. Prawda jest taka, że DS2, to ostatnia gra jaką kupiłem od tej firmy. Prędzej pójdę do Niemiec (mam blisko), kupię coś przez Amazona lub załatwię pirata, bo nie lubię kiedy traktuje się mnie jak g.....
Mogę tylko progratulować CDP dobrego samopoczucia, w końcu towar został sprzedany, a o resztę niech się martwią frajerzy, którzy go kupili.
Miałem dobrą opinię o CDP, ale obecnie myślę, że mieści się ona w gronie sprzedawców, w których obecności trzeba mocno ściskać pośladki, by nie zostać wydymanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie, wszystko dobrze chodzi, okna rozmowy wyświetlają się poprawnie, odpowiedzi do rozmów też, w menu pojawia się, że wersja 2.20

jedyne problemy jakie mam techniczne (już zgłoszone, w oczekiwaniu na odpowiedź) zdarzały się też bez patcha, tj. mysza "zlatuje" na dół sama, oraz pojawianie się paska menu podczas gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

dodam jeszcze, że nie instalowałem Polskiej Łatki, która się pojawiła

tanhauser, sam się wyd*maj
ściągnął patcha, zainstalowałem i wszystko chodzi, próbowałeś chociaż zainstalować Patch''a 2.2 ?
np. tak jak ja to zrobiłem ? na czyste DS2 odrazu 2.2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko podajcie link gdziemożna pobrać patcha 2.2 , sprawdze może SHADOW-XIII ma sposób na tą cholerna grę.Trzeba sobie radzić bo Panowie z CDP to ......................... (ale mnie poniosło ) Ja lubie jasne sytuacje , jest tak albo siak a nie woda w usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 14:22, SHADOW-XIII napisał:

jeszcze dla tych co się rzucają: ludzie jest poniedziałek, informatyce też ludzie i pracują 5 dni w tygodniu !


Rzucanie jest tu w pełni usprawiedliwione. Niekótrzy ludzie praktycznie nie mogą grać w grę, za którą zabulili ponad 100 zeta. Rozumiem gdyby to była jakaś nieznana gierka. Tymczasem DS II był grą bardzo rozreklamowaną i zachwalaną. Przynajmniej z tego względu prace nad dostosowaniem łatki powinny być priorytetowe dla CDP.

Sam nie mam dużych problemów z DS II, ale znam sytuację graczy. Miałem tak samo przy grze Divine Divinity. Po zainstalowaniu wszelkich możliwych łatek, gra i tak się zwieszała, źle save''owała i wskakiwała do windy. Wydawca (Cenega) nie przejął się moimi błędami i tak DD powędrowała na półkę i zarosła kurzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzięki SHADOW. Ale mruczeć będzie każdy z nas, bo wydał kupę siana, a tu kicha .Gra jest naprawde super i szlak trafia jak się tnie w momencie kiedy masz największe kłopoty :-).(choroba mam tą polską łatkę co zrobić ? odinstalować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować