• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

rozumiem wasze zniecierpliwienie, też nie lubie czekać długo na łatki ... no ale ile czasu minęło od pojwienia się 2.2 ? tydzień ?
czekam, aż Roban I napisze czy instalacja Patch''a bez polskiej łatki działa w 100%

dodam tylko, że Patch 2.2 instaluje się baaaaaardzo długo ... liczcie że minimum 15 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Przez niektórych niepotrzebną i spamerską kłótnię nikt mi nie odpowiedział na pytanie.

Nie wyświetla mi się filmik w grze kiedy spotykam z w zazrażonej wiosce griad tego mędrca i teżmi sięnie wyświetla kiedy go spotykam przy potalu na inny kontynent. O czym opowiadają te filmiki ? Czy wszyscy co kupili gre mają to samo? Czy widomo coś na temat patcha żeby to naprawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 14:13, SHADOW-XIII napisał:

dodam jeszcze, że nie instalowałem Polskiej Łatki, która się pojawiła

tanhauser, sam się wyd*maj
ściągnął patcha, zainstalowałem
i wszystko chodzi, próbowałeś chociaż zainstalować Patch''''a 2.2 ?
np. tak jak ja to zrobiłem ? na czyste DS2 odrazu 2.2


A jak myślisz głąbie, jeśli nie śledzisz wątków DS2 na forum od początku, to powstrzymaj się od kretyńskich komentarzy.
Angielski patch poprawia jedynie babole w questach i likwiduje spowolnienia w trakcie wyrzucania przedmiotów, dalej są problemy z filmami, fps''em w trakcie walki i stabilnością gry.
Zamiast cwaniakować na formu zadzwoń do CDP - udzielą ci tam wyczerpującej informacji na temat horroru, który przeżywają użytkownicy DS2 "beta" PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 14:59, SHADOW-XIII napisał:

rozumiem wasze zniecierpliwienie, też nie lubie czekać długo na łatki ... no ale ile czasu minęło od pojwienia się 2.2 ?
tydzień ?


No tak, wszystko jasne... "nie wiem o co chodzi, ale coś napiszę" - taki jest pewnie twój tok rozumowania. Problem z DS2 PL ciągnie się od 23 września, dnia premiery gry. Ciągle czekamy na patcha, który poprawi polską, skopaną wersję. Patch 2.2 ukazał się w międzyczasie i nie dotyczy problemów z wersją PL. Czytaj wątki dokładnie, to może czegoś się dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tanhauser - Kto to jest Roban I? To chyba nowy pomysł CDP na udzielanie informacji odnośnie patcha.
Panowie z CDP, może jakaś oficjalna ściema, o przepraszam informacja dla forumowiczów w sprawie łatki?

Bo dojdzie do tego że zaczną doradzać instalowanie samej łatki 2.20 bez głównego programu, słyszałem że u jednego gościa działa super! Pozdrawiam tych co zaczęli ten wątek na starej stronie cdprojekt.info - dawno dawno temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

tanhauser może się mylę ale od kiedy to za stabilność gry odpowiada tłumacz !?!?
za stabilność gry odpowiada developer i od tego są główne patche wydawane przez Gas Powered Games

ja problemów nie mam żadnych, może trzeba sprawdzić czy wszystko w systemie i sprzęcie chodzi bezbłędnie

pozatym zachowuj się, to nie jest bar dla półgłówków, a tak się prezentujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 20:40, Black Ajgor napisał:

Tanhauser - Kto to jest Roban I? To chyba nowy pomysł CDP na udzielanie informacji odnośnie patcha.
Panowie z CDP, może
jakaś oficjalna ściema, o przepraszam informacja dla forumowiczów w sprawie łatki?

Bo dojdzie do tego że zaczną doradzać
instalowanie samej łatki 2.20 bez głównego programu, słyszałem że u jednego gościa działa super! Pozdrawiam tych co zaczęli
ten wątek na starej stronie cdprojekt.info - dawno dawno temu!

z CDP mam tyle wspólnego co i wszyscy .Gra mi zacinała się jak cholera,zrobiłem jak SHADOWS pisał i poszło .Można grać.Nie mam pojęcia czy to się u innych sprawdzi,bo jak czytam posty to objawy są różne , jednym pismo krzaczy innym prawie w miejscu staje obraz a innym coś jeszcze .Mnie to rybka, teraz mi idzie i to mi wystarczy niech każdy sobie radzi jak umie ,warto wszystkiego popróbować bo na patcha do polkiej wesji to chyba sobie jeszcze długo poczekamy.Panowie z CDP mają nas w ....... Kupiliśmy grę to to im wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam
mam oryginalna gra,gralem,wszystko chodzilo
nastepnego dnia po probie odpalenia gry widzialem tylko cienmy ekran,nie wiem co jest grane
nic sie nie da zrobic,tylko zlt+ctrl+del i zkilowac proces
Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam Wszystkich!

Mam ogromny problem i proszę o w miarę szybką odpowiedź. Chodzi o filmiki.
1) podczas animacji przycina się głos (wraz ze wzrostem RAMu przycina się rzadziej),
2) podczas opoiwadania Azunity tnie się nieznośnie i muszę się ESCapować, nie wyświetla się animacja, to co mówi jest niezrozumiałe, bo się straszliwie tnie.

Posiadam: Celerona 1,2GHz, 512RAM, GeForce4 440 MX 64MB.

Dlaczego nie da się grać, skoro spełniam wszystkie wymagania? Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 23:33, bvjhgjhdfhikjnbkm napisał:

Posiadam: Celerona 1,2GHz, 512RAM,
GeForce4 440 MX 64MB.

Dlaczego nie da się grać, skoro spełniam wszystkie wymagania? Proszę o odpowiedź!


Przykro to pisac ale masz po prostu cholernie slaby sprzet... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

bvjhgjhdfhikjnbkm, zakładam, że masz zintegrowaną kartę dźwiękową z płytą główną ... w takich przypadkach poleciłbym zaktualizować sterowniki do niej, jeśli nie pomoże to pożycz od kolegi karte dźwiękową na PCI i sprawdź czy taka nadal tnie, zwykle "cięcią" w muzyce są spowodowane przez słabe karty dźwiękowe (większość kart na lytach głównych)

hulkster, o ile dobrze pamiętam można włączyć DS2 z parametrem w wierszu poleceń, który włączy tryb debugowania, jeśli nie znajdziesz tego nigdzie w instrukcji czy necie, spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki karty graficznej lub przeinstalować grę (save na wszelki wypadek zbackupuj, są w katalogu "Moje Documenty\My Games")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 21:23, SHADOW-XIII napisał:

tanhauser może się mylę ale od kiedy to za stabilność gry odpowiada tłumacz !?!?
za stabilność gry odpowiada developer i
od tego są główne patche wydawane przez Gas Powered Games

ja problemów nie mam żadnych, może trzeba sprawdzić czy wszystko
w systemie i sprzęcie chodzi bezbłędnie


Ja naprawdę bardzo proszę o nie pisanie bzdur i wprowadzanie ludzi w błąd bez uprzedniej znajomości tematu.Proszę zadzwonic do CDP (znają doskonale przyczynę crashów DSII),lub poczytac uważnie posty.Jaki tłumacz?Developer?A może programista-przodownik,i betatesterzy robotnicy? No tak nie będę wyjaśniał jak działa program z czcionką bitmapową, t/j orginał, a zaimplementowaną "maszynową" typu MS.WORD.Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 23:23, hulkster napisał:

Witam
mam oryginalna gra,gralem,wszystko chodzilo
nastepnego dnia po probie odpalenia gry widzialem tylko cienmy ekran,nie
wiem co jest grane
nic sie nie da zrobic,tylko zlt+ctrl+del i zkilowac proces
Pomozcie

Jeżeli masz na, XP system plików NTFS to stanowczo odradzam tryb debugowania i "Ostatnia znana dobra konfiguracja".Może się to skończyc nawet reinstalacją systemu w niektórych przypadkach.Jeżeli nie jesteś daleko w grze usuń grę całkowicie,również pozostały katalog za pomocą managera plików np.Total Comander.Następnie ctrl ,alt ,del -procesy-wydajnośc ,sprawdż obciążenie procesora(powinno byc od: 0 do kilkunastu %.Jeżeli jest więcej przeskanuj sprzęt antywirem i programem typu ADAWARE.Zainstaluj grę ponownie.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Panowie z CDP chciałbym wam powiedzieć że dużo ludzi czeka z zakupem gry do czasu aż rozwiążecie problemy o których bardzo dużo już na tym forum już napisano, niestety ale nie widać z waszej strony żadnej reakcji i zostaje tych osób coraz mniej.
Odnoszę wrażenie że nie chcecie zarabiać kasy i klientów tych którzy już kupili i potencjalnych nowych poprostu macie w ... głebokim poszanowaniu.
KIEDY W KOŃCU BĘDZIE INFORMACJA O ŁATCE KTÓRA USUNIE TE PROBLEMY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.10.2005 o 23:33, bvjhgjhdfhikjnbkm napisał:

Witam Wszystkich!

Mam ogromny problem i proszę o w miarę szybką odpowiedź. Chodzi o filmiki.
1) podczas animacji przycina
się głos (wraz ze wzrostem RAMu przycina się rzadziej),
2) podczas opoiwadania Azunity tnie się nieznośnie i muszę się ESCapować,
nie wyświetla się animacja, to co mówi jest niezrozumiałe, bo się straszliwie tnie.

Posiadam: Celerona 1,2GHz, 512RAM,
GeForce4 440 MX 64MB.

Dlaczego nie da się grać, skoro spełniam wszystkie wymagania? Proszę o odpowiedź!

Posiadasz Celerona R Northwood 1,2GHz.Jeżeli płyta główna na to pozwala kup taki sam typ powyżej 2.0 GHz.Nie powinien byc drogi,a nie poznasz swojej maszyny po wymianie-gwarantuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2005 o 09:37, SHADOW-XIII napisał:

Maximo, DS ma własny tryb debugowania, i co złego jest w uruchomieniu go na NTFS ? w DS1 to się dobrze sprawowało

Nie będę pisał esejów na temet działania XP ,od tego są książki itp.Włączenie któregoś z w/w trybów przy NTFS może doprowadzic do powstania błędów w tablicy alokacji co objawia się komunikatem "System odzyskał sprawnośc po poważnym błędzie" ,pasek startu przypomina ten z 98,nie działa przywracanie systemu.Procesy te przy NTFS są nieodwracalne.Dlaczego? No bo FAT-32 można podnieśc na wiele sposobów,natomiast NTFS tworzy spoecjalnie zabezpieczone kopie plików itd......więc tryby DOS nie na wiele się wtedy zdadzą niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2005 o 09:21, Maximo napisał:

Jeżeli masz na, XP system plików NTFS to stanowczo odradzam tryb debugowania i "Ostatnia znana dobra konfiguracja".Może
się to skończyc nawet reinstalacją systemu w niektórych przypadkach.Jeżeli nie jesteś daleko w grze usuń grę całkowicie,również


Baje. Co ma system plikow do debugowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie, zbaczacie z tematu. Przypominam ze tytuł wątku to "Dungeon Siege II temat techniczny" a nie "Problemy z NTFS pod WindowsXP" :-)

a teraz unisono : "GDZIE JEST LATKA !!!!!!!!!!,GDZIE JEST LATKA !!!!!!!!!!,GDZIE...."

proponuje zeby kazdy post zawieral podpis, na temat tego czy gram/nie gram w DS a jesli gram to jaka konfiguracja, moze uda sie dzieki temu wyciagnac jakas prawidlowosc...

[GRAM,NIE GRAM]
werska [polska,angielska]
patch [2.1,2.2]
language.dll: [TAK,NIE] -- jesli wersja==polska, to czy zostal wykasowany ten plik.
komp: tutaj specyfikacja

jacek
------------
GRAM:
wersja: polska
patch: 2.2
language.dll : NIE
komp: ABIT AN7, D1800@2250,1024MB RAM DUAL, R9600PRO 400@500/600, CAT5.1,AC97
uwagi: jedyny problem to FPS ktory spada do 9 jak jest niezly dym.(podczas wędrówki 30-40fps) nie doswiadczylem innych problemow, zadnych *crach* do windy, zadnych *gliches* w questach, tylko ten framerate :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować