• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 27.01.2006 o 16:24, CRISO napisał:

Najmocniejszy miał parametry (podam najwazniejze)
Athlon 3G/2048R/GF6800-po tuningu na GT


A możę chciałeś się pochwalić kompem? ;) Bo u mnie na 1,5 G RAMU, GF6800GT, AThlonie XP2800+ chodzi nieźle. Ale chodzi jeszcze lepiej na wersjii ang. - i jeśli przedkładasz fps nad lokalizacje, zastosuj się do instrukcjii i zmień wersję na angielską- gwarantuje że będzie znacznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2006 o 11:57, olek09 napisał:

ma ktoś spolszczenie do Dungeon Siege 2 jak tak to powieccie


Tak, jest tutaj: http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=144. A na odpowiedzi "ale ja mam już grę" od razu odpisuję: angielski oryginał* sprzedaj na allegro, akurat będziesz miał na polski :)

________________________________________________________
* zakładam że masz oryginał, bo przecież nikt nie jest na tyle bezczelnym złodziejem aby ściągnąć pirata i na dodatek na forum wydawcy pytać o spolszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.01.2006 o 17:16, michal19 napisał:


> Najmocniejszy miał parametry (podam najwazniejze)
> Athlon 3G/2048R/GF6800-po tuningu na GT

A możę chciałeś się pochwalić kompem? ;) Bo u mnie na 1,5 G RAMU, GF6800GT, AThlonie XP2800+
chodzi nieźle. Ale chodzi jeszcze lepiej na wersjii ang. - i jeśli przedkładasz fps nad lokalizacje,
zastosuj się do instrukcjii i zmień wersję na angielską- gwarantuje że będzie znacznie lepiej
:)

Źle rześ to odebrał
Ja stwierdziłem tylko fakt ze na takiej maszynie gra sie po prostu tnie a i nie powiedziałem ze to jest MÓJ blaszak ...;-)
Aha i dzieki jeszcze za sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ee panowie nie jest tak zle przetestowalem gre DS 2 na sterownikach ATI 4.12

moj komp to Athlon 64 3000+, 1 GB RAM, X600 pro

Z Polską wersją:
- podczas walki albo jak lezy duzo przedmiotow spada do 25 fps .. a przewaznie jest od 40-70

z Angielska wersją:
- przez cały czas nie spada ponizej 40 FPS a max chyba 80 mialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jednak widać CDP nadal nas olewa, bo nie widzę żadnej nowej informacji, oprócz założonych nowych tematów na forum o problemie z grą DSII. A wypadałoby chyba coś napisać kiedy w końcu będziemy mogli włożyć nasze płytki CD z grą DSII i spokojnie sobie pograć. Jeżeli nadal tak będziemy traktowani to ja pewnie wystawię to swoje DSII na aukcji w necie i może chociaż część kasy uda mi się odzyskać. Natomiast wirtualne pieniądze pewnie przeznaczę na jakiś Dom Dziecka, albo na WOŚP. Pozdrawiam całe CDP za szacunek dla klienta. Tu działa chyba powiedzenie "Klient nasz WRÓG":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam wielki problem cos mi sie ostatnio zlego dzieje z komputerem podczas wczytaywania savu wyskakuje jakies okienko w ktorym jest napisane Exeption detected. Gethering exception data. Note: i tu jest napisane zeby czekac 2,3 minuty a pozniej gra sie wylacza wyskakuje jeszcze blad taki podstawowy czy raportowac bład czy nie. To sa bledy sprzetu czy cos z gra mam zwalone?W angielskim moga byc błedy bo niejestem w nim dobry dziekoweczka za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Coz tu napisac mam problemy jak Wy wszyscy poszukajcie moich postow.
Pisałem wielokrotnie do pomocy tech.( bez zadnego odzewu)
Odkad zainstalowalem dsII wszystko sie ..... nie pomagaja zadne patche, sterowniki i kto tam wie co jeszcze...a tak czekalem na dsII...formatow c: bylo kilka i caly czas walcze fps 8-9 komp pada po kilku minutach badz sekundach...
dziekuje cdp ze obrzydzil mi dsII :)najgorsze jest to ze dopoki nie zainstaluje dsII to wszystko jest ok...
Mam pomysł niech wszyscy ktorzy nie sa zadowoleni odesla gre do cdp i zarzadaja zwrotu pieniedzy(czy to mozliwe) moze wtedy to im da do myslenia...
Koncze moj zal bo brak juz mi slow by nawrzucac cdp...
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ehh naprawde nie ma jeszcze żadnego sposobu aby nie spadał FPS przy polskiej czcionce ? ;/ jezu co za głupota

wydawcy chyba sobie ignorują graczy i klientów .. ja bym na waszym miejscu jak najszybciej wytyczył sprawe sądową albo próbował otrzymać kase ... to już trwa za długo ;/ ta gra bodajże wyszła we wrzesniu a już mamy luty ! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jedno pytanie do wydawcy CDP .. nie wiedzieliście o spadku FPS podczas waszej polonizacji ? nie testowaliście gry ? pewnie nie bo gdybyście zauważyli taki problem to byście napewno nie wydali ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2006 o 17:18, Azazell2 napisał:

Mam jedno pytanie do wydawcy CDP .. nie wiedzieliście o spadku FPS podczas waszej polonizacji
? nie testowaliście gry ? pewnie nie bo gdybyście zauważyli taki problem to byście napewno
nie wydali ehh


Jest coś takiego jak możliwość wyłączenia wyświetlania napisów nad znajdźkami :] I wtedy nic nie zacina, chyba że będzie trzochę wrogów na ekranie. Tyle że wtedy możesz mieć problem z zauważeniem znajdźiek. A tak na marginesie to jaki masz sprzęt że FPS tak drastycznie ci spada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 11.02.2006 o 17:17, Azazell2 napisał:

ehh naprawde nie ma jeszcze żadnego sposobu aby nie spadał FPS przy polskiej czcionce ? ;/
jezu co za głupota

wydawcy chyba sobie ignorują graczy i klientów .. ja bym na waszym miejscu jak najszybciej
wytyczył sprawe sądową albo próbował otrzymać kase ... to już trwa za długo ;/ ta gra bodajże
wyszła we wrzesniu a już mamy luty ! :/

Sprawa w sądzie?? Jaki to ma sens?? Odszkodowanie jakiego możesz się domagać może być MAKSYMALNIE równowartością poniesionych przez ciebie strat, czyli oddadzą ci kasę za gre jeśli wygrasz. A wpis sądowy i koszty rozprawy mogły by cię wykończyć!!! Musiałbyś wykazać jaką SZKODĘ odniosłeś w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sąd nie kalkuję mi się to nie mam asz tak dobrych prawników (nie stać mnie na takich jak i resztę polskiego społeczeństwa-mówie o tych co zarabiają 600-3000 zł). Nie mniej jednak moge stwierdzić fakt iż posiadam oryginalne DS II. Musze powiedzieć, że gra się tnie na wszystkich komputerach (polish ver.) ale niektóre gry tesz się tną jak się gra na płycie a po zainstalowaniu cracka gra sie nie tnie (mój wniosek: płyta obciąża kompa dlatego niekturzy decydują sie na piraty :D )

PS: Na moim kompie czyli: GeForce 4 5200 (126 MB RAM Grafiki), 768 MB RAM, Pentium 4 2.8 gHz mam ciogle identyczne tniecia -.-

PS2: Coś mi zapoważny wyszedl mi ten post. *** CHLOPAKI Z CD-P BESZCIE DUPE W KROKI I RUBTA TEGO PATCHA 2.3 BO NA PIRACIE GRA LEPIEJ CHODZI NISZ NA ORYGINALE -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2006 o 18:48, Dowodca_Pawel napisał:

To jest kpina
http://www.gram.pl/gra.asp?id=268
Zamierzają wydać Czarną Edycje ze wszystkimi poprawkami, które jak piszą "zapewniają najwyższą
jakość gry", a co z nami? Mamy wydać kolejne 100 zł, bo nie będzie łatki?! :/

Mam nadzieje, że się myle...


hehe te wszystkie najnowsze poprawki to patch 2.2 i poprawka lokalizacyjna (poprawke dopiero teraz zauważyłem więc ściągam może coś poprawi :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2006 o 16:28, Van Waterflew napisał:

Sąd nie kalkuję mi się to nie mam asz tak dobrych prawników (nie stać mnie na takich jak i
resztę polskiego społeczeństwa-mówie o tych co zarabiają 600-3000 zł). Nie mniej jednak moge
stwierdzić fakt iż posiadam oryginalne DS II. Musze powiedzieć, że gra się tnie na wszystkich
komputerach (polish ver.) ale niektóre gry tesz się tną jak się gra na płycie a po zainstalowaniu
cracka gra sie nie tnie (mój wniosek: płyta obciąża kompa dlatego niekturzy decydują sie na
piraty :D )

PS: Na moim kompie czyli: GeForce 4 5200 (126 MB RAM Grafiki), 768 MB RAM, Pentium 4 2.8 gHz
mam ciogle identyczne tniecia -.-

PS2: Coś mi zapoważny wyszedl mi ten post. QRWA CHLOPAKI Z CD-P BESZCIE DUPE W KROKI I RUBTA
TEGO PATCHA 2.3 BO NA PIRACIE GRA LEPIEJ CHODZI NISZ NA ORYGINALE -.-



A ja mam AMD Athlon XP 2600+, Radeon 9200 SE 128MB, 512Ram oryginalną wersję PL, gram na średnich detalach i z tego się cieszę że tnie mi tylko wtedy kiedy: na ziemi leżą przedmioty i wyświetla polskie napisy i wtedy kiedy jets tłok na mapie. Przedmioty zazwyczaj zamieniam na złoto więc wyrzucam wszystko na ziemię i tylko wtedy zauważam jak zaczyna zwalniać.

A płyta faktycznie obciąża kompa, ale tylko wtedy kiedy musi doczytywać dane. Ja biorę zawsze Pełną Instalację i płyta jest potrzebna tylko do włączenia gry i później wogóle jej nie używa, z tym wyjątkiem że musi siedzieć w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

^up^

No właśnie musi siedzieć w napędzie, a napęd jeżeli obciąża kompa to zabiera jakże drogocenny RAM, który byśmy mogli przeznaczyć na komfortowe granie.

PS: Jestem zwolennikiem grania bez krążka, chociarz mam oryginalną gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeżeli gra potrzebuje płyty do odpalenia i jeżeli wyjmiesz płyte to gra się wiecha, to wnioskuje że gra jednak potrzebuje tej płyty czyli zgrywa coś z niej pod czas grania.

Sorka za double post ale nie ma możliwośći edycji postów, więc czuje się usprawiedliwiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

czesc! mam problem z ds2. otuz to ze jak wlaczam gre to po chwili sie scina gra,a nastepnie jakby karta graficzna nie wysylala oobrazu do monitora(tzn.monitos si esam wylacza tak jak by komp byl wylaczony),a gdy zminilazuje ds(alt+tab) to sie wlacza monitor,ale ds nie odpowaida i musze zakonczyc prace programu.gdy chce wlaczyc jeszcze raz ds to si erobi czarny obraz i nic wiecej wiec musze resetowac kompa..... i tak wkolko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować