• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Musi siedzieć w napędzie, ale ja nie zauważyłem żeby napęd w trakcie gry jakoś specjalnie czytał płytę. Moim zdaniem wszystkie gry mogły by chodzić bez płyty, ale to musimy miec jakiś związek z piratami: jak na piracie nie ma płyty to cracka NO-CD i chodzi nie wymagając płyty, a czy ktoś próbował dać cracka NO-CD dla oryginała żeby płyty nie czytał?? I jaki skutek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hmmm umnie jest dobrze

mam Athlon 64 3000+, 1gb ram , x600 pro , xp sp1

i sterownik 6.2 ATI a gra w wersji 2.2

i z polska czcionka mam przewaznie 40-80FPS .... jak jest duzo lezacyh przedmiotow mam minimum 30FPS:)
a przy walce nie czulem aby spadlo ponizej 28FPS

moze wyslijcie mi jakis sejw z pozniejszej fazy gry np ta lodowa kraina ? moglby ktos? bym przetestował tam
azazell.civ@gmail.com

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.02.2006 o 18:48, Dowodca_Pawel napisał:

To jest kpina
http://www.gram.pl/gra.asp?id=268
Zamierzają wydać Czarną Edycje ze wszystkimi poprawkami, które jak piszą "zapewniają najwyższą
jakość gry", a co z nami? Mamy wydać kolejne 100 zł, bo nie będzie łatki?! :/

Mam nadzieje, że się myle...


Wszyscy zarejestrowani w gram.pl posiadacze Dungeon Siege II będą mogli otrzymać płytę z poprawkami oraz poradnik drogą pocztową, na koszt firmy CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I jeszcze do powracających wątków działania DS2 PL (ilości klatek na sekundę). Wielokrotnie odpowiadaliśmy, specjalnie na życzenie MS zrobiliśmy także wśród Was ankietę, w której prosiliśmy o testy i wysyłanie wyników działania DS2 na Waszych komputerach (FPS). Dostaliśmy ok. 20 odpowiedzi (!). To jedna sprawa. Druga sprawa, Microsoft po testach wydajności wersji PL po ostatniej aktualizacji stwierdził, że gra nie działa źle, liczba klatek na sekundę jest zbliżona do innych wersji językowej (w najgorszych momentach różnica na niekorzyść wersji PL wynosiła 3 FPS). CD Projekt nie zaniechał czynności zmierzających do usunięcia problemu wolniejszego działania. W pewnych przypadkach jesteśmy uzależnieni od wydawcy/producenta gry - tak w tym przypadku.

Czynnością, jaką byliśmy w stanie wykonać po wszystkim to wydanie gry z płytą zawierającą poprawki (w niższej sugerowanej cenie i z dodatkiem w postaci poradnika) dla wszystkich, którzy nie kupili gry przy premierze oraz wysłanie dodatku (poradnika) oraz aktualizacji (dla tych, którzy np. nie mają dostępu do sieci) dla osób, które posiadają wcześniejszą wersję.

Mam nadzieję, że to rozwieje Wasze wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2006 o 14:20, Jay Z napisał:

Wszyscy zarejestrowani w gram.pl posiadacze Dungeon Siege II będą mogli otrzymać płytę z poprawkami
oraz poradnik drogą pocztową, na koszt firmy CD Projekt.


Ale przesyłka na Wasz koszt tylko czy wszystko, czyli płyta, poradnik i przesyłka :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2006 o 14:50, Modest-Vermin napisał:

> Wszyscy zarejestrowani w gram.pl posiadacze Dungeon Siege II będą mogli otrzymać płytę
z poprawkami
> oraz poradnik drogą pocztową, na koszt firmy CD Projekt.

Ale przesyłka na Wasz koszt tylko czy wszystko, czyli płyta, poradnik i przesyłka :P ?


I płyta, i poradnik i przesyłka. Czyli, reasumując, osoba posiadająca zarejestrowaną grę Dungeon Siege II na gram.pl po wyrażeniu zainteresowania otrzymaniem takiego zestawu, siedzi sobie wygodnie i czeka na realizację zamówienia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Szczegóły dotyczące zamówiania i realizacji wspomnianej przesyłki zostaną opublikowane w naszym serwisie wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>Wszyscy zarejestrowani w gram.pl posiadacze Dungeon Siege II będą mogli otrzymać płytę z poprawkami oraz poradnik drogą pocztową, na koszt firmy CD Projekt.
No bardzo miło zaskoczony jestem. Zastanawia mnie tylko jeszcze jedno. Czy na tej płycie z poprawkami to będą te łatki, które obecnie są do ściągnięcia, czy też coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2006 o 14:25, Jay Z napisał:

I jeszcze do powracających wątków działania DS2 PL (ilości klatek na sekundę). Wielokrotnie
odpowiadaliśmy, specjalnie na życzenie MS zrobiliśmy także wśród Was ankietę, w której prosiliśmy
o testy i wysyłanie wyników działania DS2 na Waszych komputerach (FPS). Dostaliśmy ok. 20 odpowiedzi
(!). To jedna sprawa.


Z tego co pamiętam to byłem w tej 20 ;). Dobrze, że Jay Z odpowiadasz, ale... Dziura informacyjna na tym forum trwała kilka miesięcy. Brak takich informacji raczej dobrze nie świadczy o firmie, która grę wydaje, nawet jeśli nie ma o czym informować, to warto zajrzeć do topicu i napisać, że nadal walczycie itp. Przynajmniej wiemy, że o nas nie zapomnieliście. Co do MS... Chyba niedługo skontaktuje się z polskim odziałem tej firmy i pogadam nieco ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Lepiej późno niż wcale :D A co do tego że CDP jest najlepszym dystrybutorem to przecież było pewne od początku!! Np. oceny polonizacji w CDA większość polonizacji przygotowanych przez CDP była wysoko oceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2006 o 15:05, Jay Z napisał:

I płyta, i poradnik i przesyłka. Czyli, reasumując, osoba posiadająca zarejestrowaną grę Dungeon
Siege II na gram.pl po wyrażeniu zainteresowania otrzymaniem takiego zestawu, siedzi sobie
wygodnie i czeka na realizację zamówienia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Szczegóły dotyczące
zamówiania i realizacji wspomnianej przesyłki zostaną opublikowane w naszym serwisie wkrótce.


I to jest wyższość orginału nad piratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2006 o 01:39, Dowodca_Pawel napisał:

Z tego co pamiętam to byłem w tej 20 ;). Dobrze, że Jay Z odpowiadasz, ale... Dziura informacyjna
na tym forum trwała kilka miesięcy. Brak takich informacji raczej dobrze nie świadczy o firmie,
która grę wydaje, nawet jeśli nie ma o czym informować, to warto zajrzeć do topicu i napisać,
że nadal walczycie itp. Przynajmniej wiemy, że o nas nie zapomnieliście. Co do MS... Chyba
niedługo skontaktuje się z polskim odziałem tej firmy i pogadam nieco ;).


O Dungeon Siege II było wiele wątków. W tym temacie wypowiadał się choćby Tuddrussel proszą Was o pomoc. Staramy się na bieżąco monitorować forum. A odpowiadając, jak sugerujesz, jeśli nawet nie ma o czym informować, narazilibyśmy się na inne negatywne opinie - ot, nikomu nie dogodzisz :) Może też nieco naiwnie wierzyliśmy, że komu jak komu, ale nam nie zarzucicie braku aktywności w temacie ;)

Co do polskiego oddziału MS obawiam się, że nie ma się z czym zwracać - w sprawach dotyczących gier kontaktujemy się z zagranicznymi oddziałami MS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 20.02.2006 o 15:05, Jay Z napisał:

Czyli, reasumując, osoba posiadająca zarejestrowaną grę Dungeon
Siege II na gram.pl po wyrażeniu zainteresowania otrzymaniem takiego zestawu, siedzi sobie
wygodnie i czeka na realizację zamówienia bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Szczegóły dotyczące
zamówiania i realizacji wspomnianej przesyłki zostaną opublikowane w naszym serwisie wkrótce


Bardzo dobrze ze tak rowiązaliście problem bo już się na was wkurzyłem : http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4715&pid=1

Czy będą rozwiązane problemy związane z brakiem filmików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

szkoda tylko ze dopiero po kilku miesiacach od zakupu gry uda sie pograc dluzej niz 15 min bez koniecznosci restartowania kompa...hihi mam taka nadzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2006 o 14:20, Jay Z napisał:

> To jest kpina
> http://www.gram.pl/gra.asp?id=268
> Zamierzają wydać Czarną Edycje ze wszystkimi poprawkami, które jak piszą "zapewniają najwyższą

> jakość gry", a co z nami? Mamy wydać kolejne 100 zł, bo nie będzie łatki?! :/
> > > Mam nadzieje, że się myle...

Wszyscy zarejestrowani w gram.pl posiadacze Dungeon Siege II będą mogli otrzymać płytę z poprawkami
oraz poradnik drogą pocztową, na koszt firmy CD Projekt.



jak nabyc ta plyte z poprawdkami??ja jestem zarejestorwany i posiadam ds2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2006 o 15:24, Buldozeer napisał:

jak nabyc ta plyte z poprawdkami??ja jestem zarejestorwany i posiadam ds2


Wkrótce podamy na stronie instrukcję, w jaki sposób postępować, aby otrzymać dodatki z Edycji Czarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2006 o 15:25, Jay Z napisał:

Wkrótce podamy na stronie instrukcję, w jaki sposób postępować, aby otrzymać dodatki z Edycji
Czarnej.


OK :D czekam z niecierpliwością :] tylko żeby to było tak zrobione żeby nikt tego nie przegapił czy coś. można by e-mailem wysłać informacje i dać już na głównej stroniei tak żeby łatwo można było się o tym dowiedzieć. niektóży nie używają forum. zresztą liczę na wasze doświadczenie i pomysłowość ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

hejka tez mam taki sam problem co Buldozzer. Zawiesza mi sie po kolo 4min. Pomuszcie kurde bo mnie nerwica bierze. co moze buc przyczyną tego???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Proszę o odpowiedź- czy będzie zlikwidowany problem z filmikami?


ps: ludzie i wy(CDP) błedędnie zdefiniowali problem- nie chodziło o ilośc klatek na sekunde(u mnie i znajomych 30- 65 FPS) ale o nędzną wydajność gry przy 60 FPS- gra skacze!!! Jakim prawem przy 512 ramu, radku 9800 i procku sempron 2800+, jeżeli to jest "normalne" na takim sprzęcie to perfidnie zostałe zaniżone wymaganiea sysytemowe na pudełku... i proszę nie zwalać na konfiguracje czy zasyfiony system- takie efekty są na świerzo zainstalowanym XP z SP2 i najnowszymi sterownikami(owszem path 2.2 sprawiał ża ga mniej się cięł i skakało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować