• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.02.2006 o 16:05, ceSSar napisał:

u mnie path 2.2 powoduje gorsza prace gry...


Na wydajność pomaga wyłączenie WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU programów działających w tle...ale niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam radeona 9200 se (128mega),procesor celeron 2.8,256 ram i co jakies 1-10 min gra mi sie zacina,i musze resetowaqc kompa...propo zaciencie to sie obraz wylacza, a gra jakby szla dalej,bo odlosy iida ,i jak klikne ctrl+s to zapisoje gre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2006 o 16:01, Minsc i Boo napisał:

Proszę o odpowiedź- czy będzie zlikwidowany problem z filmikami?


Problem z poprawnym wyświetlaniem filmu był zgłaszany Microsoftowi. Niestety nie byli w stanie rozwiązać zagadki wtedy. W piątek powstanie przy współpracy z naszym działem lokalizacji lista poprawek obecnych w Edycji Czarnej.

Co do informowania o dostępności dodatków dla osób posiadających już zarejestrowane w gram.pl Dungeon Siege II. Poinformujemy o tym na stronie, nie forum. Osoby posiadające zarejestrowaną kopię tej gry powinny otrzymać też spersonalizowaną dla nich informację. Ale bardzo proszę o cierpliwość. Naprawdę poinformujemy o tym na dniach, może do końca miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dotarłem do koloni wygnańców driad. W rozmowie z tym koelsiem z koloni powinien pokazać się filmik. Nie pokazuje mi się. Dźwięk idzie do przodu, ale obraz stoi w miejscu. Mój komp to: 1.7 Celeron, Radeon 9550 128 RAM i 256 SDRAM. Czy ktoś wie czego może to być wina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

mam radeona 9200 se (128mega),procesor celeron 2.8,256 ram i co jakies 1-10 min gra mi sie zacina,i musze resetowaqc kompa...propo zaciencia to sie obraz wylacza, a gra jakby szla dalej,bo odglosy ida ,i jak klikne ctrl+s to zapisoje gre,a obrazu dlaej nie ma...i musze resetowac kompa....wrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja nie wiem co się dzieje :/ teraz to jestem skołowany. u mnie jedynym problemem jest brak filmików no i troche gra przycina jak się dużo dzieje na ekranie (pełno przedmitów leży sobie z podpisami i pełno wrogów). niektórzy mówią o jakichś krzaczkach zamiast liter i innych problemach. mój sprzęt to Athlon XP 2200, GeForce 4 Titanum 4200 64 MB, 512 MB RAM. tak jakby każdy miał inną wersję gry czy coś

P.S. łatki nic chyba nie dały :/ ani nie poprawiły zbytnio ani nic nie pogorszyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2006 o 16:36, Jay Z napisał:

> Proszę o odpowiedź- czy będzie zlikwidowany problem z filmikami?

Problem z poprawnym wyświetlaniem filmu był zgłaszany Microsoftowi. Niestety nie byli w stanie
rozwiązać zagadki wtedy. W piątek powstanie przy współpracy z naszym działem lokalizacji lista
poprawek obecnych w Edycji Czarnej.


Chciałbym z góry bardzo przeprosić: Dziś nie pojawi się lista zmian. Postaramy się podać je w poniedziałek - zdarzenie losowe, biuro nam się rozchorowało :( Nie chcąc chować głowy w piasek przed skądinąd słusznymi zarzutami z Waszej strony, jeszcze raz przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 24.02.2006 o 09:49, Jay Z napisał:

Chciałbym z góry bardzo przeprosić: Dziś nie pojawi się lista zmian. Postaramy się podać je
w poniedziałek - zdarzenie losowe, biuro nam się rozchorowało :( Nie chcąc chować głowy w piasek
przed skądinąd słusznymi zarzutami z Waszej strony, jeszcze raz przepraszamy i liczymy na wyrozumiałość.


Czekaliśmy prawię pół roku, to i trzy dni poczekamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2006 o 10:28, Modest-Vermin napisał:

> >
No cóż, spoko :) Mi się nie spieszy, gram w diabełka "prawdziwego" bo DS2 to podróbka diabełka
:]


DS 2 jest o niebo lepszy od diablo :) .. Diablo to fajna naparzanka do 2 aktu pozniej jest coraz coraz gorzej...

a DS 2 jest wypas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

DS2 nie ma takiego klimatu jak D2 i lipny multiplayer. Czekam na poprawki i przede wszystkim na zapowiedziany dodatek, może on rozszerzy bardziej grę i jej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Diablo 2 mial klimat? czy ja wiem jakiś tam miał ale tam głownie szedles do przodu napieprzales.. tutaj DS bardziej urozmaicony no ale DS niema multi a Diablo ma wiec Diablo to tylko gra na multi :) a DS single:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wybaczcie ze kontynuuje ten offtopic : )
Diablo2 mnie odtraca z jednego powodu- schematycznosc. Czyli- poprosic kogos o przeprowadzenie przez wszystkie akty, dobicie do 25 levelu na krowach, pozniej bhaal run do 40, pozniej w kolko bhaal run do nieskonczonosci, ewentualnie jakies wyprawy na itemki.
W ds2 bardzo przyjemnie mi sie gra w necie, oczywiscie na gamespy (mimo ze tam jest mniej ludzi). Wszystko mi calkiem dobrze pasuje, z sejwami itd.
Mam jednak problem, ktory juz bedzie na temat i prosze o odpowiedz. Otos kiedy hostuje gre nikt nie moze sie do mnie przylaczyc. Mam neostrade i lacze sie przez router a nie modem neostrady, domyslam sie wiec ze to kwestia konfiguracji routera. Probowalem otworzyc porty ktore podali na stronie internetowej, ale nic do nie pomoglo, ciagle wyskakuje graczom "cannot connect to host" (tak, zangielszczylem sobie gre). Ogolnie nic z tego FAQ na stronie nie pomoglo... mozecie jakos mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.03.2006 o 21:17, Buldozeer napisał:

kiedy bedzie ta dodatkowa cd nprawiajaca filmiki itd w ds???


Możliwość zamawiania pojawi się po 20 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.02.2006 o 17:01, myniekka napisał:

Dotarłem do koloni wygnańców driad. W rozmowie z tym koelsiem z koloni powinien pokazać się
filmik. Nie pokazuje mi się. Dźwięk idzie do przodu, ale obraz stoi w miejscu. Mój komp to:
1.7 Celeron, Radeon 9550 128 RAM i 256 SDRAM. Czy ktoś wie czego może to być wina??


Człowieku zanim zadaje sie takie pytania sprawdza sie najpierw czy takie pytanie juz na tym forum nie padlo. a daleko szukac nie musisz - post nad Twoim postem jest wyjasnienie moderatora... mysl, mysl i jeszcze raz mysl. uwierz, to nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

mam oto taki problem. Mianowicie, znajduję się w śnieżnej forttecy i mam walczyć ze smokiem, a go nie ma. Nie chce drań się pojawic, bym mógł go zabić....
Jak to się stało:
Gdy po raz pierwszy pojawiłem sie w tej lokacji włączyłsię filnik i smoczek był. Niestety był za silny. Wobec tego sie wycofałem, zostawiając go na później. Następnego dnia (czyli dzisiaj) po zwiększeniu sobie poziomu doświadczenia i umiejętniości poszedłem z powrotem na wieżę, by zabić gadzinę, lecz ona znikła. Na mapie w miejscu kuszy świeci się złota gwiazdka, a gadzina nie przybywa.
No właśnie, czy ktoś spotakł się już z czymś podobnym? Jest na to jakiś patch, czy muszę zacząć grę od nowa?

ps.
zainstalowana wersja 2.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować