• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.10.2005 o 16:47, maniekk napisał:

Witam.
Jak sie czyta te posty to wlos na glowie sie jeży:( Wlasciwie to jak zaproszenie do piracenia, skoro orginał nie

nie mecz sie! i tak usuna tego posta. jak napisalem, ze moj oryginal nie chodzi to go usuneli. (posta a nie oryginal :)
bo jak komus gra pojdzie to juz powinien byc caly hepi i sie odwalic. no coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chyba tracę szacunek do CD-P.... Zero odzewu, żadnych informacji... Jak tak można traktować klientów, którzy wydali na grę !129!zł!? Panowie, żenada...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 19:49, Snejek napisał:

Chyba mi się śni, ale na stronie gram pl. pojawił się patch 2.2

Nie sni sie. :P Faktycznie, dzięki że to napisałeś. :) Niedawno byłem i sprawdzałem i nic. A tu proszę.. jest 2.2. Dzieki jeszcze raz. Już ściąga się i zaraz instal. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Instaluje się.... ale długo dość. Cholercia... nie bedę zaczynał specjalnie od początku by ujrzeć filmiki. :-/ Może potem, w dalszej części też są też są "skopane? Powiem po jakimś czasie... jak działa oczywiście. ;) trochę w readme jest wyszczególnionych napraw. Mnie dotyczą wyłącznie filmy ale.. zobaczymy co dalej. :) Radzę trzymać pod ręka płytkę nr. 1 do łatania. Idę potestować ten wyrób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Za wcześnie się cieszyłem.W czasie walk, jak jest dużo przeciwników dalej mi zwalnia do 8 klatek na sekunde.Czyli u mnie ten patch tego nie poprawił,jestem ciekaw jak z filmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Już zakończyłem "testowanie" łatki.. ale u mnie tylko filmy były przyczyną frustracji. Jak wcześniej pisałem nie spowalnia, nie wiesza, nie wyrzuca, polskie literki jak najbardziej na miejscu bez "niedorobień".... Muszę poczekać do kolejnego poziomu trudności rozgrywki lub.. ktoś rozpoczynający przygodę wypowie się na ten temat. ;)Są brakujące filmy czy nadal ich brak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mon Oct 24 22:56:47 2005 Łączenie ftp2.gram.pl:21
Mon Oct 24 22:56:47 2005 Łączenie ftp2.gram.pl [IP=XXX]
Mon Oct 24 22:56:48 2005 Wystąpił błąd!
Mon Oct 24 22:56:48 2005 Czekaj 5 sekund na powtórzenie.
Mon Oct 24 22:56:54 2005 Łączenie ftp2.gram.pl [IP=XXX]
Mon Oct 24 22:56:55 2005 Wystąpił błąd!
Mon Oct 24 22:56:55 2005 Czekaj 5 sekund na powtórzenie.

szkoda slow na servery gram.pl... powinni sie nimi zajac i to szybko, zassalem od nich all pacze do Warhammera Down of War (zaden sie nie wypakowal, bledy crc), musialem ciagac z zagranicznych servisow.
A jak teraz chce sobie zassac pacza do DS2 to server nie odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Coś mi się wydaje że ten patch to ten stary Angielski, wygląda że te pliki są identyczne, identyczny stopień pakowania oraz identyczna sygnatura czasowa, identyczny rozmiar! I niestety niczego nie poprawia w temacie zwalniania, jest dokładnie tak samo jak miałem wcześniej! Ratuje mnie tylko fakt posiadania GeForce 7800 GT a i tak czasami zwalnia nawet do 22 klatek. Coś mi się wydaje że możemy zapomnieć o płynnie działającej wersji PL! Dziękujemy Ci CD Projekt! Bardzo sprytne posunięcie! Dorabiamy Polski opis do Angielskiego patcha i zmieniamy nazwę pliku, no rewelacja! Oczywiście mogę się mylić a jeżeli tak jest to proszę o wyjaśnienie (CDP) Brak wyjaśnienia, żadnej poprawy i cisza w sprawie patcha dają mi prawo do takiego myślenia!

Tak wiem że Angielski 2.2 jest do wszystkich wersji językowych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oczywiście ze to jest patch 2.2 wydany przez GPG pod koniec września. CDP potrzebowało miesiaca zeby przetlumaczyc kilkustronicoe info na jezyk polski i zamiescic na stronie.

Oczywiscie patch nie rozwiazuje problemow z polska wersja...

CDP, czy wy uwazacie swoich klientow za idiotów? Jezeli nie potraficie wydawac gier to zajmijcie sie czym innym.

Skandal. ja juz dawno kupuje u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Po prostu brak mi słów... Już nigdy chyba nie zaufam CD-P, po prostu 129 zł wyrzucone w błoto... Chociaż przyznajcie się, że nie możecie sobie poradzić z tymi problemami. Nie wiem, jak inni, ale myślę, że jakaś rekompensata za to musi być.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To że jest patch angielski może niestety świadczyć o tym, że długo albo wcale nie zobaczymy patcha PL, może ubisoft doszło do wniosku, że dla jednej wersji nie opłaca im sie robić poprawki ( o ile inne wersje lokalizowane działają ok)

Ja w każdym razie tracę nadzieję na normalne obejrzenie filmów i zwiekszenie płynnosci gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2005 o 18:33, ynleborg napisał:

moja propozycja jest taka, zeby kazdemu wlascicielowi zarejestrowanej gry ds2 wrzucic na konto 129wPLN tytulem rekomensaty
:D


tak 129 złotych ty odsyłasz zakup a dodatku (akcyza, wat, odsetki) i za poniesione straty moralne 100zł... za każdy dzien oczekiwania 10zł to by było wtedy uczciwe;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Panowie !! Z tymi FPS''ami to jest przesada połaźcie po necie i poszukajcie : nie tylko Polska wersja gry ma błędy z tym, że na najnowszych kartach Graficznych gra słabo działa np. Ja wybuliłem na sprzęt duuużo kasy GF-6600 GT jest kartą bardzo dobrą a gra chodzi gorzej o wiele gorzej niż u kumpla na Radeonie 9700 Pro !! Pisałem już dwa razy o pomoc w tej sprawie do Gas Powered Games i żadnej odpowiedzi !! A Patch 2.2 nic nie daje więc jestem naprawdę rozczarowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie dość że wygląda na to że to jest dokładnie to samo co na GPG było to jeszcze -> !dungeon_siege_2_pl_patch_22.zip: Błąd CRC w DS2_Patch_2.2.exe. Plik jest uszkodzony
MASAKRA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2005 o 19:49, ambroSC napisał:

Panowie !! Z tymi FPS''ami to jest przesada połaźcie po necie i poszukajcie : nie tylko Polska wersja gry ma błędy z tym,
że na najnowszych kartach Graficznych gra słabo działa np. Ja wybuliłem na sprzęt duuużo kasy GF-6600 GT jest kartą bardzo
dobrą a gra chodzi gorzej o wiele gorzej niż u kumpla na Radeonie 9700 Pro !! Pisałem już dwa razy o pomoc w tej
sprawie do Gas Powered Games i żadnej odpowiedzi !! A Patch 2.2 nic nie daje więc jestem naprawdę rozczarowany...


To trochę to jest wnerwiające, bo sprzęt też mam niezły a gra chodzi źle !!!!! więc chyba coś jest nie tak skoro wydaje kasę na oryginał to powinienem mieć pewność, że jeżeli mój komputer spełnia wymagania sprzętowe (w moim przypadku je przewyższa) to gra powinna działać dobrze. Przecież nie robili jej amatorzy tylko firma, która niczym innym się nie zajmuje !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2005 o 21:27, wisnia599 napisał:

> Panowie !! Z tymi FPS''ami to jest przesada połaźcie po necie i poszukajcie : nie tylko Polska wersja gry ma błędy
z tym,
> że na najnowszych kartach Graficznych gra słabo działa np. Ja wybuliłem na sprzęt duuużo kasy GF-6600 GT jest
kartą bardzo
> dobrą a gra chodzi gorzej o wiele gorzej niż u kumpla na Radeonie 9700 Pro !! Pisałem już dwa
razy o pomoc w tej
> sprawie do Gas Powered Games i żadnej odpowiedzi !! A Patch 2.2 nic nie daje więc jestem naprawdę
rozczarowany...

To trochę to jest wnerwiające, bo sprzęt też mam niezły a gra chodzi źle !!!!! więc chyba coś jest nie
tak skoro wydaje kasę na oryginał to powinienem mieć pewność, że jeżeli mój komputer spełnia wymagania sprzętowe (w moim
przypadku je przewyższa) to gra powinna działać dobrze. Przecież nie robili jej amatorzy tylko firma, która niczym innym
się nie zajmuje !!


co dziwne to to, że zmniejszanie detali czy rozdziałki nic nie daje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować