• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

wejdź do katalogu z save''ami ... masz tam backupy poprzednich saveów ... możesz mieć 1 naraz a te pozostałe 4 czy 5 to są poprzednie (w razie gdyby coś uszkodziło twój save)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 03.11.2005 o 08:20, kNOT napisał:

BTW, beta działała bardzo dobrze...

Oj Knot.. Knot.....jak beta działała bardzo dobrze to dlaczego się pos..... w finale?
A jeszcze jedno ta beta to była aby pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Siemka,
No zamówiłem DS2 PL przez sklep gram.pl i chciałbym rzec, że wersja PL to faktycznie dno dna dna i tak bez końca. Nie, serio poniżej krytki. Po wypowiedziach innych graczy oczekiwałem czegoś naprade beznadziejnego, ale i tak doznałem szoku, nawet w najgorszych cnak bym czegoś takiego nie wymyślił. Nie podoba mi się tłumaczenie dłuższych kwestii, mało klimatyczne, a po zapoznaniu się z nazwami PL czarów i umiejętności ryczałem kilka min ze smiechu, ale teraz już rycze braniam głosem, bo mam grę w najgorszej z możliwych wersji. Walka dwiema broniami przetłumaczona na "dwa ostrza" itepe itede. Można tak bez końca. I co to jest "Ozdrowieńcza kasada"??!! LoL, fantastyczna nazwa, full klimat i powaga.

Dobra, ale nie piszę w temacie technicznym, żeby tylko krytykować tą grę, bo ma też zalety: Mogę grać w necie, no to... koniec zalet :P A więc kumpel ma wersję ang i czy nie dałoby się podmienić kilka plików abym ja też miał normalną wersję? Próbowałem wywalić pliki Language.dll i language.ds2res, jak ktoś pisał, ale efekt mizerny. Część textu po PL, część po ang i kolory czcionki się zrobiły.... buech. I czcionki też są dla mnie ważne. Te w v. PL są karygodne... co to Arial, Tomes New Roman??!! NIe po prostu łapy same opadają... A liczby na ekranie gry pokazujące za ile postać trafiła są też jakąś chorą czcionką zobione. jest to nieczytalne i wygląda OBRZYDLIWIE.

Naprawdę tym razem CdProjekt zrobił mega-szmelc. Praktycznie jest to tak złe, jak tylko możliwe. Oczywiście gra chodzi tez do bani, jak już można przeczytać. I ostatnie co chciałbym napisać, że dostałem pudełko całe połamane w środku. Ani jeden uchwycik na płytę się nie uchował, a zewn pudełko idelne, więc na poczcie tego na bank nie zrobiono. Oczekiwałem szmelcu po wypowiedziah innych, ale CdProjekt i tak mnie zadziwił. No to chyba wylałem swe żale. Pisałem, że ver.PL jest zwykła fuszerką i wygląda to jakby ktoś wypuścił gniota, tylko aby szybko zapchać rynek zapominając co to jakość i troska o klienta?? :P Normalnie brakuje mi słów, aby opisać to, co dostałem. serio, porzebowałbym chyba słownika jęż. polskiego.

Dobra idę zainstalować patch 2.2 może cos będzie lepiej, a może gorzej.. Jakby ktoś wiedział które pliki są odpowiedzialne za czcionki i spolszczenie, zwłaszcza te czcionki, proszę o pomoc.

Zazwyczaj czytam swą wypowiedź na forach i usuwam ew, błedy, literówki, zjedzone polskie litery, interpunkcję, ale ten post wyszedł mi jakiś dosyć długi i nie chce mi się starać ladnie pisac tutaj, skoro cdprojekt sie tak wypina na graczy. heh mam nadzieję, że niekogo to nie obrazi i nikt tego nie weźmie dosiebie, bo wcale nie mam tego na celu.

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oj przepraszam, wcale nie usunąłem drugiego pliku tylko skopiowałem. :P Już wywaliłem i wszystko jest cacy. HURRA!! :D Moje pytania więc już nieaktualne. Nie zmienia to oczywiście faktu że polska wersja jest słabiutka. Polecam wszystkim wywalić te dwa pliki bo robią straszny badziew, a w DS 2 anglika na najwyższym poziomie nie trzeba. No chyba, że ktoś chce wszystko wiedzieć i zrozumieć, można raz przejść grę PL, zapoznać się ze skillami, czarami i wtedy wet te 2 pliki. Idę grać w moją piękną grę! :] Heyah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2005 o 08:20, kNOT napisał:

> podreptać do Wani ze stoiska.
Sugerujesz, że każdy jest złodziejem? Oceniasz po sobie?

BTW, beta działała bardzo dobrze...

Witam.
Hehe uderz w stół, a Knot się odezwie:) Co pan taki nerwowy panie Knocie? A tak przy okazji: była jakaś beta? No chyba że tylko angielska.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jaka beta? Że niby po implementacji CDP testował i było cudownie? A potem Alkaida zamieniła pliki, opanowała tłocznię.............. a świstak dalej zawija te sreberka! He, he.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2005 o 08:20, kNOT napisał:

BTW, beta działała bardzo dobrze...

Nie chce byc zlosliwy, ani wscibski, ale gdzie mozna dostac bete ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może w Warszawie ale pewnie ze dwie banie kosztuje, skoro troszkę dobry finalny kosztuje 125,00 to dobrze działająca beta ma swoją cenę. Pomyśl jak musi zapitalać v. Alfa..... to bracie musi śmigać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dla odmiany Twoje wypowiedzi wspaniale o Tobie świadczą. Na skali od 1 do 10 plasujesz się według mnie gdzieś w okolicach 7, in minus oczywiście ;-) Gdybyś tylko miał coś do napisania, cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak siedze i czytam te posty i doszedlem do jednego wniosku, ze nas drogi moderator kNOT bral udzial w polonizacji, poniewaz jak mozna tak skNO(T)cic gre???? Czyli rozwiazalem zagadke musze uwazac bo mnie wezna do policji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2005 o 22:29, kNOT napisał:

Dla odmiany Twoje wypowiedzi wspaniale o Tobie świadczą. Na skali od 1 do 10 plasujesz się według mnie gdzieś w okolicach
7, in minus oczywiście ;-) Gdybyś tylko miał coś do napisania, cokolwiek...

a jeśli uznać CDP za winnych kradzieży pieniędzy ! sprzedają lipną grę, co z tego, że włączę skoro i tak nie pogram w nią ... oszukano nas (graczy polskiego DS2) sprzedano badziew oraz brak obiecanej pomocy technicznej - oszustwo, nie mniejsze niż kupowanie piratów, ale za to za jaką cenę !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy mógłby ktoś powiedzieć czy UbiSoft coś w ogółe się odzywał? Bo z tego co pamiętam to ostatni etap poprawki miał należeć do nich? Bo tak ogólnie to wstyd - obiecana poprawka w połowie października, a tu zaraz połowa listopada będzie. Nie ładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ok dzwoniłem dziś do CDP
telefonicznie dowiedziałem się następujących rzeczy:

- spowolnienia dotyczą wszystkiech wersji językowych oprócz angielskiej
- ma być to rozwiązane w przyszłym Patchu (data niewiadoma)
- patche robi tylko i wyłącznie Ubisoft

więc teraz zostanie "Mass Mailing na Ubisoft" albo do Microsoftu to może oni ruszą Ubisoft ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2005 o 09:23, SHADOW-XIII napisał:

- spowolnienia dotyczą wszystkiech wersji
językowych oprócz angielskiej


To może przynajmniej sobie darujecie, że:
" CDP schrzanił grę! Złodzieje, żydzi, masoni, cykliści! Oszukali nas!!"

Teraz macie, i przemyslcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Co tutaj przemyślać, w dalszym ciągu na nich spada wina wypuszczenia na rynek lipnego produktu bo wygląda na to, że w ogóle go nie przetestowali, a jeśli przetestowali i wiedzieli, że jest to bubel, to dlaczego w ogóle wprowadzali go na rynek. Przynajmniej napisali by jakieś oficjalne info, a nie, żeby użytkownicy musieli marnować w dalszym ciągu swoje pieniądze i dzwoniąc do nich wyciągać informacje, które powinny być ogólno dostępne.

Jak zwykle najbardziej cierpi na tym konsument.

Co do moderatora knota, to jakim moderatorem jesteś, jeśli pozwalasz sobie na obrażanie użytkowników tego forum?? Mam swoje forum i żadnemu moderatorowi nie pozwoliłbym na takie coś, głównie z tego powodu, że jest to forum publiczne, ale to akurat świadczy o Twojej jakże "wysokiej" kulturze osobistej oraz o umiejętności wybierania moderatorów przez CdProjekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jakie bluzgi by sięsypały na forum, jakby w CDP wstrzymali się z wydaniem DS2, bo jest jak jest, i czekaliby na patcha by UBISOFT - wolę nie mysleć...

"przecież za granicą już od dawna jest, dlaczego u nas nie ma!!! Jak zwykle, w końcu żyjemy w polsce, wszystko musi być spóznione, (bla bla bul bul i tradycyjnie spisek żydów i masonów...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2005 o 22:29, kNOT napisał:

Dla odmiany Twoje wypowiedzi wspaniale o Tobie świadczą. Na skali od 1 do 10 plasujesz się według mnie gdzieś w okolicach
7, in minus oczywiście ;-) Gdybyś tylko miał coś do napisania, cokolwiek...


Tak mam coś do napisania! Ty drogi kolego dajesz mi prawo do ironizowania! To co napisałem może być zabawne i jest wynikiem między innymi twoich postów! Może przestaniesz szpanować dopiskiem "Moderator" a w zamian zaczniesz udzielać odpowiednich informacji, najlepiej dotyczących poprawek o które tak bardzo użytkownicy tego forum się domagają. Łatwo jest zabierać głos z pozycji jedynego sprawiedliwego! Mam gorącą prośbę do Ciebie "kNOT" - zmień styl bo to co reprezentujesz, to naprawdę nie wypada "Moderatorowi"! Dodam że parę postów wyżej zawarłem w wypowiedzi taką prośbę, widać nie wyciągnąłeś żadnych wniosków. I możesz poprosić swoich kolegów (CDP) o oficjalnego posta w sprawie Dungeon Siege 2 PL, to będzie godna postawa. Wystarczyło napisać że popełniliście błąd za co przepraszacie a my wasi klienci musimy zaczekać na rozwiązanie problemu, i nic bym nie napisał, tylko spokojnie czekał ufając swojemu wydawcy! I proszę traktuj nas klientów którzy wydając sporo pieniędzy rocznie na produkcje "CDP" z należytym szacunkiem bo to my napełniamy skarbiec tej firmy dając Ci pracę! Z poważaniem - Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2005 o 10:39, michal19 napisał:

A jakie bluzgi by sięsypały na forum, jakby w CDP wstrzymali się z wydaniem DS2, bo jest jak jest, i czekaliby na patcha
by UBISOFT - wolę nie mysleć...

"przecież za granicą już od dawna jest, dlaczego u nas nie ma!!! Jak zwykle, w końcu żyjemy
w polsce, wszystko musi być spóznione, (bla bla bul bul i tradycyjnie spisek żydów i masonów...)"


CDP nadal jest winna olewania klientów .... nie pamiętam aby ktokolwiek CDP napisał w tym temacie cokolwiek o tym problemie ... chociażby to co się dowiedziałem telefonicznie ... tak jak wspomniałem "brak obiecanej pomocy technicznej ze strony CDP"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2005 o 10:39, michal19 napisał:

A jakie bluzgi by sięsypały na forum, jakby w CDP wstrzymali się z wydaniem DS2, bo jest jak jest, i czekaliby na patcha
by UBISOFT - wolę nie mysleć...

"przecież za granicą już od dawna jest, dlaczego u nas nie ma!!! Jak zwykle, w końcu żyjemy
w polsce, wszystko musi być spóznione, (bla bla bul bul i tradycyjnie spisek żydów i masonów...)"


Hmm, uważam, że w tym wypadku, gdy problemy były tylko z polską wersją językową, trzeba było wydać po prostu grę w jej oryginalnej wersji językowej, a potem z czasem tylko łatkę z polonizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Najbardziej absurdalne w tej całej DS''owej szopce jest to, ze CDP nadal w najlepsze sprzedaje DS2! Bez zadnego ostrzezenia czy komentarza. Jednak kasiora cały czas rządzi.

Urząd ochrony praw konsumenta powinien wymusić na CDP umieszczenie na opakowaniu ds2 ostrzezenia, takiego jak na papierosach ;-)

oto moja propozycja:

"Granie w niniejszą grę prowadzi do frustracji i nagłych ataków złości. Zawartość opakowania nie jest adekwatna z jego opisem. Kupujesz na własną odpowiedzialność, frajerze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować