• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.10.2005 o 18:37, Maximo napisał:

> A może panowie z CDP zamiast kaszanić spolszczeniem gry skorzystali by z pomysłów innych wydawców gier i dodali poprostu

> doatkową płytkę ze spolszczeniem ( np. jak w Cold Fear ) lub osobny plik na płycie z grą. Wtedy każdy wybrał by najbardziej

> odpowiadającą mu wersję , i nie było by całej tej zadymy.
> > > PS.
> Spolszczany przez CDP Settlers V - Dziedzictwo
Królów też
> nieźle muli :( tak że DS 2 to już nie jest ich pierwsza wpadka, chyba że potrzeba czegoś więcej niż Athlon
2200, 1 GB RAM-u
> i 256 mega na Radeonie 9800SE żeby grać w obie gry.
Ja mam procek intela 2,6GHz 512MB RAMu ,Radeona
9600-PRO i zrobilem eksperyment.Miałem jednocześnie zainstalowane:Caall of Duty+UO,Bards Tale ,i DOOM3.Wszystko mi chodziło
idealnie na full detalach,więc na Twoim sprzęcie powinno byc podobnie.



I chodzi!!!!!!!!!!!. Do tego jeszcze Batttlefield 2, Half Life 2 i wiele innych wymagających sprzętowo gier. A ten badziew NIE!. Kurde , grałem w pierwszą część DS i była suuuuuuper!, zaraz po Diablo ofkoz:P)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.10.2005 o 21:36, ZIYO napisał:

Witam! Ludzie zainstalować próbowałem tego patcha 2.2. Wymaga 2.5 GB miejsca na dysku, sęk w tym, że mam 6GB i podczas
instalowania go brakło miejsca. Szok co nie? A patch do PL to pobrałem jakiś z emulca i wszystko cacy, literki oki. Udało
się komuś tego patcha 2.2 zainstalować?


7GB wolego miejsca na dysku musisz miec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

wiec tak zainstalowalem patch 2.2 do eng wersji i smiga polski tekst :)) nawet jak mam cienie wlaczone to mam przy walce 25 fps ale wole cienie wylaczyc bo mam duzo progsow uruchomionych

wiec tak:
A 64 3000 1gb ram x600 pro i xp sp 1 i zainstalowany patch 2.2 i przy wylączonych cieniach a reszta na max mam fps od 33 - 70 i nawet jak lezą przedmioty to juz nie spada tak fps

wiec instalujcie patch 2.2 !! do angielskiej wersji ( oczywiscie jesli ktos ma:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ehh ty mowisz o patchu do polskiej wersji ... z tego co wiem to CDP robi 2.2 patch ktory jest na jądrze angielskiej wersji

ja mam gre angielska z polskim spolszczeniem i spada fps tak samo jak wam wiec ten patch co wyjdzie 2.2 PL naprawi problem ze spadaniem fps . bo mi w angielskiej wersji pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Azazell2 dzieki za tak szybka odpowiedz :]. Mam juz w DS postacie2 na 33lvl i niedlugo skoncze na podstawowym gre :D A potem od nowa bo mam zle zrobione postacie w teamie :].

A i mam pytanie, czy jak bede gral na wyzszym poziomie trudnosci to postacie importuje z poprzedniego, czy gram od nowa ???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

"Witam
dodali dzis patch do lokalizacji http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1024

slyszalem ze mozna zaaplikowac patch od wersji angielskiej. jest do sciagniacia np z gamershell. 12MB. o tym patchu mowisz Maximo?

ja jeszcze nie mam ds2, idzie pocztą :D ale jak tylko bede mial to postaram sie wszystko ladnie spachowac i skonfigurowac i wrzuce tu swoje obserwacje.

pozdrawiam
"

PIRAT :P

"Ciekawe czy jest jakis sposób, żeby z wersji PL zrobic ENG. moze wystarczy usunać/podmienić jeden plik. Mam kumpla które mieszka w londynie i dzielnie walczy w DS2. Jak tylko dostane polska wersje to skontaktuje sie z nim i porownamy pliki. przypuszczam ze wystarczy cos podmienic i gra bedzie smigac. do czasu jak pojawi sie patch PL oczywiscie ;-)"

Nic nie musisz porownywac, plik od polonizacji to languague.dll w glownym katalogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 14:14, Radol napisał:

"Witam
dodali dzis patch do lokalizacji http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1024

slyszalem ze mozna zaaplikowac
patch od wersji angielskiej. jest do sciagniacia np z gamershell. 12MB. o tym patchu mowisz Maximo?

ja jeszcze nie mam
ds2, idzie pocztą :D ale jak tylko bede mial to postaram sie wszystko ladnie spachowac i skonfigurowac i wrzuce tu swoje
obserwacje.

pozdrawiam
"

PIRAT :P


ŁAA co ja pisze, sory. Pomyslalem ze korzystasz z p2m, nie wpadlem na pomysl ze idzie do ciebie paczka z gra ;]
Przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Mam problem z grą DS2. Minowicie giera strasznie mi zaczęła resetować kompa. Mimo, że przez pierwszy cały dzień chodziła płynnie, to następnego jak wspomniałem zaczeła się przygoda z restartem systemu. Chwilę pogram i restart. Słyszałem, że DS gryzie sie z Radeonami (mam 9600 XT), poza tym używam Windows''a 2000 Prof, ale jak mówiłem pierwszego dnia chodziła ślicznie na max detalach. Strasznie mnie to wszystko dziwi. Gra jest oryginalna, pożyczyłem od kolesia na weekend, żeby prztestować i oczywiście kupić, ale teraz mam obawy, czy warto. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 10:02, Azazell2 napisał:

ehh ty mowisz o patchu do polskiej wersji ... z tego co wiem to CDP robi 2.2 patch ktory jest na jądrze angielskiej wersji

ja
mam gre angielska z polskim spolszczeniem i spada fps tak samo jak wam wiec ten patch co wyjdzie 2.2 PL naprawi problem
ze spadaniem fps . bo mi w angielskiej wersji pomógł :)

hej
piszesz ze masz ang wersje gry
ja tez ale nie mam spolszczenia
prosilbym cie jakbys mogl
to daj mi namiry skad moge je pobrac
albo jak mozesz to wyslij mi na mejla lukaszbor@tlen.pl
z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! Przy tym temacie jest znaczek "W tym temacie są nowe wypowiedzi pracowników CD Projekt".Bardzo interesujące,bo ja jakoś ich nie widzę? Może trzeba wypowiedziec jakieś magiczne zalkęcie ,lub wpisac swój PESEL i NIP? A Patcha jak nie było tak nie ma. Jedyny dostępny to STARY patch z dn.wydania gry 1,53MB(23 .09.2005) .Narosło tu widzę wiele nieporozumień i kombinacji z podmianami plików itp.Wszyscy czekamy na nowy patch do wersji PL który miał byc wydany w drugiej połowie obecnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.10.2005 o 20:06, Maximo napisał:

Witam! Przy tym temacie jest znaczek "W tym temacie są nowe wypowiedzi pracowników CD Projekt".Bardzo interesujące,bo ja
jakoś ich nie widzę? Może trzeba wypowiedziec jakieś magiczne zalkęcie ,lub wpisac swój PESEL i NIP? A Patcha jak nie było
tak nie ma. Jedyny dostępny to STARY patch z dn.wydania gry 1,53MB(23 .09.2005) .Narosło tu widzę wiele nieporozumień i
kombinacji z podmianami plików itp.Wszyscy czekamy na nowy patch do wersji PL który miał byc wydany w drugiej połowie obecnego
tygodnia.

Ooooj ! Brawo! Ledwo skończyłem pisac poprzedniego posta ,a już znaczki CDP przy tematach poznikały.Gratuluję refleksu,rozumiem że poruszyłem hmm....delikatną kwestię.Kpiny sobie Państwo robicie? Co to ma znaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam.
Od pewnwgo czasu obserwuje poczynania CDProjektu. Owszem gry wydają , całkiem sprawnie, ale najwyraźniej mają Nas Swoich Klientów, prepraszam w DUPIE. Jeśli wydaje 129 zł na grę (sporo) to spodziewam się produktu pełnowartościowego. Jeśli pracownik CDProjektu na poprzednim forum (juz nie istniejącym) pisał, że w drugiej połowie tego tygodnia ma byc patch 2.2 pl to co ?
Dlaczego go nie ma ? Najwyraźniej robi z gęby d--ę. Mam wrażenie, że najważniejsza jest kasa. Dobrze sprzedać, a potem może firma zmieni nazwę lub zniknie ? Tak na marginesie, dlaczego nie ma www.cdprojekt.info tylo www.gram.pl, czyżby firma miała zamiar zmienic nazwę?
Powolutku kończe grę, synowie juz skończyli a patcha jak nie było tak nie ma. Czyżby lepiej pirata skombinować ??!!
pozdrawiam
Gatar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

te osoby ktore zamowily gre przed premiera, zamowili i dostali swiatynie pierwotnego zla to dostali rozniez ksiazke. moga sobie poczytac ksiazeczke do puki pacza nie zrobia :D.

ja kupilem oryginala tylko dla tego zeby sobie moc pograc po necie na oficialnych serwerach, ale chyba predzej mi sie gra znudzi niz bede mogl grac jak Bog przykazal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować