• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.04.2008 o 15:21, futrzak16 napisał:

Wina spolszczenia. U mnie usunięcie łaty spolszczającej poprawiło wydajność gry dokładnie
o 75%.


bez przesady ...tak na oko czy sprawdzales wydajnosc ;)

jest kilka latek w tym nieoficjalna do tekstu i powinno byc ok po ich wprowadzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.04.2008 o 10:15, futrzak16 napisał:

Na oko? Wejdź w opcje gry i tam możesz ustawić wyświetlanie FPS''ów.
Poza tym mi granie po ang. nie przeszkadza.

no jesli po ilosci fps obliczyles 75% poprawy w wydajnosci to ....napeno nie jest na oko ;)
a czy ja cos mowilem o Twoim graniu po ang ja tylko napisalem ze sa łatki i powinno byc lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jedno pytanie mam do was, moze i glupie ale chce sie czegos dowiedziec, otoz pytanie, czy gra i podstawka wymaga do dzialania plyty w napedzie ? jedynka i dodatek do niej nie wymaga i mam spokoj bez wkladania (jestem strasznym szanowaczem plyt i przez kazda ryske cierpie strasznie ;))

pytam poniewaz mam zamiar kupic dzisiaj dwojke edycje deluxe a tam jest bodajze az 7 plyt cd i nie wiem czy czekac na wersje na jednej plycie dvd :)

zaznaczam w razie czego ze chodzi tylko i wylacznie o gry orginalne i zadne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przepraszam za drugi post z rzedu ale mam nurtujace pytanie, czy wersja deluxe od cenegi jest rowniez skopana tak jak cdp ?? tzn powaznie zwalnia i jest brak filmikow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2008 o 11:44, Jagged napisał:

przepraszam za drugi post z rzedu ale mam nurtujace pytanie, czy wersja deluxe od cenegi
jest rowniez skopana tak jak cdp ?? tzn powaznie zwalnia i jest brak filmikow ?


Filmiki są, i spora utrata FPS''ów też jest (przynajmniej u mnie). Ale po ang. śmiga bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2008 o 12:16, futrzak16 napisał:

> przepraszam za drugi post z rzedu ale mam nurtujace pytanie, czy wersja deluxe od
cenegi
> jest rowniez skopana tak jak cdp ?? tzn powaznie zwalnia i jest brak filmikow ?


Filmiki są, i spora utrata FPS''ów też jest (przynajmniej u mnie). Ale po ang. śmiga
bez zarzutu.



a mozesz powiedzeic jaka utrata ? spada ponizej 25fps ? mi do grania calkowicie starczy okolo 30 :P
jak to sie ma u innych co maja edycje deluxe ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2008 o 12:38, futrzak16 napisał:

Po ang. miałem 45-60 FPS na max detalach. Po pol. 10-15 klatek niezależnie ustawienia
od detali.



ostatnie pytanie, na jakim sprzecie grales w ową gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2008 o 14:03, futrzak16 napisał:

Cóż, kopara ci raczej nie opadnie ;) : Sempron 2800+, Ati x300, 512 Ram.



juz zamowilem :) dzieki za pomoc w podjeciu decyzji :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja sie chyba oskalpuje, mam CALE 10 fpsów z tej grze (wydanie cenegi, oczywiscie orginal, zeby nie bylo)

a mam taki sprzet:
- amd 3600+ dwurdzeniowka
- ati radeon 3850
- 2 gb ramu

moze wiecie co robic i jak pomoc ??
powiem tylko ze niechce stracic polskiej wersji, jest jakis inny sposob ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2008 o 20:12, Jagged napisał:

moze wiecie co robic i jak pomoc ??
powiem tylko ze niechce stracic polskiej wersji, jest jakis inny sposob ??

próbowałeś połączyć rdzenie? AMD udostępnia jakiś program dzięki czemu oba widziane są przez system jak jeden szybszy (dzięki czemu gra która nie jest przystosowana do procków wielordzeniowych przyśpieszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.04.2008 o 20:20, sig. napisał:

> moze wiecie co robic i jak pomoc ??
> powiem tylko ze niechce stracic polskiej wersji, jest jakis inny sposob ??
próbowałeś połączyć rdzenie? AMD udostępnia jakiś program dzięki czemu oba widziane są
przez system jak jeden szybszy (dzięki czemu gra która nie jest przystosowana do procków
wielordzeniowych przyśpieszy)



a wiesz moze jaki to program i jak sie nazywa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dopiero teraz kupiłem DS 2. Też mam problemy z zacinaniem. To znaczy liczba klatek na sekundę spada drastycznie. Ponadto niektóre cyfry w statystykach są nieczytelne. Słyszałem, że gra bez spolszczenia to naprawia. Jest jakiś inny sposób? Ech przed chwilą przeczytałem forum i widzę, że nie ma zbytnio rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam kolejny problem. Nie wyświetlają mi się filmy. Te na początku rozgrywki tak, ale jak już sobie chodziłem po mapie i spotkałem np. tego mędrca w pierwszym akcie to 2 filmy związane z jego opowieściami się nie wyświetlały. Dźwięk był, ale obraz dalej normalny z gry... Co mam zrobić, żeby to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.04.2008 o 12:16, futrzak16 napisał:

> przepraszam za drugi post z rzedu ale mam nurtujace pytanie, czy wersja deluxe od
cenegi
> jest rowniez skopana tak jak cdp ?? tzn powaznie zwalnia i jest brak filmikow ?


Filmiki są, i spora utrata FPS''ów też jest (przynajmniej u mnie). Ale po ang. śmiga
bez zarzutu.


Jest skopana tak samo pod względem czcionki...

Tutaj zostawiam dla potomnych: http://www53.zippyshare.com/v/77925053/file.html
Jest to patch dla wersji 2.30 (podstawka+dodatek) który zamienia czcionkę na orginalną angielską. Co prawda nie ma polskich znaków ale spokojnie można sie doczytać no i nie zmula. Sporadycznie mogą się pojawić jakieś nieprzetłumaczone teksty, ale to naprawdę sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a ja jestem ciekaw czy ktos tu jeszcze zagłada bo mam pewien problem z moim broken world'em dostaje komunikat ze moja karta nie obsluguje wymaganych funkcji a po odpaleniu gry mam czarny ekran i zwieszenie komputera

sprzet to

win 7 64 bit z sp1 dirext 11

procesor intel i5

8 gb ram

karta geforce gtx 960

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować