• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Maximo

Dungeon Siege II temat techniczny

Pytanie

Założyłem ten temat w celu rozwiązywania wszelkich problemów technicznych dotyczących DSII. Przypominam że wciąż oczekujemy na obiecany pod koniec tygodnia patch.Dziękuję,proszę się dopisywac do istniejącego wątku z istotnymi uwagami (mile widziana odpowiedż CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

940 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.09.2006 o 21:32, Zefurion napisał:

niestety próbowałem tak i nic to samo ;/ BŁAGAM O POMOC :__(


Pomoc tehniczna CDP i w ostateczności wymiana płytek. Sprobuj jeszcze zainstalowac go na innym kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czytam ten temat i włos mi się na głowie jeży. Miałem właśnie kupić DS ll. Z Czarną Edycją też są takie problemy? Może mi ktoś dokładnie wyjaśnić o co chodzi z fps: gra czasem mocno przytnie, czy też robi się z niej pokaz screenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na moim kompie : Athlon XP 1,8 GHZ Nvidia Geforce 4400 128 mb i 512 RAM gra chodziła czyścciutko i płynniutko, więc chyba to zależy od gry. Ja nie mam czarnej edycji tylko premierówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2006 o 08:42, mtobi napisał:

Na moim kompie : Athlon XP 1,8 GHZ Nvidia Geforce 4400 128 mb i 512 RAM gra chodziła
czyścciutko
i płynniutko, więc chyba to zależy od gry. Ja nie mam czarnej edycji tylko premierówkę.

Dziwna rzecz, mam podobny komp, tylko grafe GF FX 5500 128mb i podczas walki mialem zawsze 8 fps, w miescie zwykle 10-15 fps. Tez premierowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2006 o 16:33, PsychoMan napisał:

> O jakie detale ci chodzi ? Grałem w polską wersję.

Rozdzielczość, tekstury, shadery, itp.


Wszystkie detale na max, z shaderami rozdiałka 1024x764.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2006 o 16:41, mtobi napisał:

> > O jakie detale ci chodzi ? Grałem w polską wersję.
>
> Rozdzielczość, tekstury, shadery, itp.

Wszystkie detale na max, z shaderami rozdiałka 1024x764.

0o JAK?! Nie wytrzymam, to ja na lepszym sprzęcie mam mniejsze detale i do tego giera wolnie chodzi, załamka...
Ale i tak kocham DS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2006 o 16:44, PsychoMan napisał:

> > > O jakie detale ci chodzi ? Grałem w polską wersję.
> >
> > Rozdzielczość, tekstury, shadery, itp.
>
> Wszystkie detale na max, z shaderami rozdiałka 1024x764.
0o JAK?! Nie wytrzymam, to ja na lepszym sprzęcie mam mniejsze detale i do tego giera wolnie
chodzi, załamka...
Ale i tak kocham DS :D



Witam jeśli grasz w polską wersję to zajrzyj pod adres http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=268&p=730 , u mnie rozwiązało to problem z polską czcionką i jest teraz o wiele więcej fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Miałem pewien problem ze spatchowaniem DS2 z wersji 2.1 do wersji 2.2. Wyskakiwał ciągle komunikat o braku miejsca na dysku (najmniej wolnego to było 5 giga). Restartowałem komputer, pobierałem patcha z różnych miejsc (przypuszczenie o uszkodzeniu patcha) ale nic nie skutkowało. W pewnym momencie w przypływie zdenerwowania uruchamiałem patcha do skutku, zaraz po komunikacie o błędzie. Około 15 razu komunikat był inny, a mianowicie: Włóż CD1. Włożyłem płytkę i odpaliła się gra, wersja 2.2. Wie ktoś może, czym było spowodowane to dziwne zjawisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Działanie ciemnej materii na caiłą o macieży agnostycznej w przepływie fal terraformalnych (nie, nie mam pojęcia co mówię ;)) Krótko mówiąc, złośliwość rzeczy martwych. Na twoim miejscu cieszyłbym się, że działa, a nie zastanawiał czemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.11.2006 o 16:02, PsychoMan napisał:

Działanie ciemnej materii na caiłą o macieży agnostycznej w przepływie fal terraformalnych
(nie, nie mam pojęcia co mówię ;)) Krótko mówiąc, złośliwość rzeczy martwych. Na twoim miejscu
cieszyłbym się, że działa, a nie zastanawiał czemu :P


Ja jednak wolał bym wiedzieć czemu :) Możliwe, że zrobiłem coś nieświadomie, a w przyszłości błąd się powtórzy. Z takową wiedzą, będę wiedział co czynić w przyszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak miałeś 5gb na dysku, to dość dziwne,a le może potrzebne jest jeszcze więcej :/ Nie wiem.
Ale moja dobra rada, to nie usuwac DSa z dysku, bo to genialna giera i zawsze warto w nią zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dostałem tą grę do ręki kilka godzin temu :) Od Mikołaja :] Demo po prostu chodziło miodnie, zero przycięć. Wersja polska "czarna edycja" to po prostu jakaś padaczka. Zainstalowałem patch 2.2, patch do lokalizacji i dalej literki się rozmywają. Poprawiają się po zminimalizowaniu okna i powrocie ale to chyba nie tak powinno być. Zmieniłem wyświetlanie z 32bitów na 16 i aktualnie jest ok, jednak płynność gry w porównaiu do dema jest żenująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CDP dokumentnie spartaczył polonizację. Polecam usunąć pliki language.dll i language.ds2res, wprawdzie gra będzie po angielsku, ale śmigać będzie pięknie i inne problemy też znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować